Naujienos

2023-11-28

Lietuvos CEO apklausa: atsargų optimizmą pristabdo nuojauta, kad kitąmet lengva nebus

Neseniai išsamiame interviu pirmaujančiam Lietuvos verslo portalui „Verslo žinios“, BMK generalinė direktorė Daiva Viskontienė pasidalijo vertingomis įžvalgomis apie dabartinę verslo aplinką ir strategijas, kaip įveikti laukiančius iššūkius.

2023-11-13

K12 FORUMAS – KURIAME ŠVIETIMO ATEITĮ!

Džiaugiamės galėdami pranešti apie didžiulę K12 forumo – įspūdingo švietimo renginio sėkmę! Renginys subūrė daugybę dalyvių ir profesionalų.

2023-10-03

Sėkmingas Spaudos ir gamybos inovacijų HUB’o atidarymas

Praėjusią savaitę su trenksmu atidarėme Spaudos ir gamybos inovacijų HUB'ą! Rugsėjo 27-29 dienomis, Gamybos ir inovacijų slėnyje, po vienu stogu surinkome per 100 pramonės lyderių, entuziastų, spaudos ir gamybos atstovų, kurie turėjo progą susipažinti su ES finansavimo galimybėmis, robotikos sprendimais bei iš arti apžiūrėti ir išbandyti pažangiausią spaudos ir gamybos įrangą.

2023-06-06

Technologijos muziejuose padeda moderniai ir patraukliai papasakoti istoriją

Šiandien garso ir vaizdo sprendimai papildo tikrus meno kūrinius, padeda sukurti emociją kūrinio aplinkoje. Tačiau ir modernaus meno atstovai vis dažiau pasitelkia šiuos sprendimus kurdami ir rodydami pasauliui savo idėjas ir kūrybą. Manau, pasitelkęs technologijas dabar kiekvienas gali atrasti, ką norėtų atskleisti, papasakoti, o technologijos tai palengvina

2023-03-24

BMK Lietuvos mokyklos laidoje

BMK edukacijos skyriaus vadovė Rūta Kairytė pristatė inovatyvius produktus, skirtus išmaniai mokyklai. Viena iš jų – Saulės gimnazija, kurioje visi pristatomi įrenginiai yra aktyviai naudojami mokymosi procese.

2023-03-01

Nuo šiol mus rasite ir ebay svetainėje

Įvairias eksplotacines medžiagas nuo šiol galite užsisakyti per ebay.com platformą

2023-02-14

BMK Proto industrijos laidoje

Kviečiame artimiau susipažinti su Biznio mašinų kompanija, pamatykite įmonės darbo užkulisius bei sužinokite įgyvendintus ambicingus projektus Proto industrijos laidoje

2023-02-14

Kas yra gyvoji organizacija ir kokie jos sėkmės veiksniai?

Kaip veikia taip vadinamos gyvosios, arba plokščiosios, organizacijos, kokių naujų veiklos būdų jos atveria, kaip kuriasi naujas požiūris į verslą? Daiva Viskontienė UAB „Biznio mašinų kompanija“ (BMK) generalinė direktorė teigia, kad gyvoji organizacija yra dinamiška, nuolat save perkurianti sistema, išgyvenanti visus gyvosioms sistemoms būdingus raidos etapus.

Cookie Settings