Naujienos

2024-03-27

Kelionė laiku: inovatyvūs BMK sprendimai Radvilų rūmų dailės muziejuje

LNDM Radvilų rūmų dailės muziejus lankytojus kviečia į unikalią iš Ukrainos atvežtų kūrinių ekspoziciją „Šedevro kambarys. Franso Halso evangelistai iš Odesos Vakarų ir Rytų dailės muziejaus kolekcijos“. UAB „Biznio mašinų kompanija“ (BMK) sukurtomis audiovizualinėmis bei multimedinėmis priemonėmis kiekvienas parodos lankytojas asmeniškai nukeliamas į meno šedevro sukūrimo kontekstą – jis vienumoje susitinka su Nyderlandų portretisto nutapytais šv. Luko bei šv. Mato atvaizdais.

2024-01-31

Kritinės ateities kompetencijos: ką galime padaryti šiandien?

Remiantis Pasaulio ekonomikos forumo (PEF) parengta trečiąja Darbo ateities ataskaita, iki 2025 m. reikės perkvalifikuoti 50% visų darbuotojų, o per ateinančius penkerius metus svarbiausi įgūdžiai taps kritinis mąstymas ir problemų sprendimas. Kodėl šie įgūdžiai tampa vis svarbesni, kaip ši situacija matoma Lietuvoje, ar mes taip pat turime ruoštis šiam scenarijui?

2024-01-10

BMK kartu su Lietuvos inžinerinės ir technologinės pramonės asociacija LINPRA pradeda kelią permainų link

BMK naujus metus pradeda nauja tvaria partneryste su LINPRA, vienu svarbiausiu Lietuvos ekonominio kraštovaizdžio dalyviu. Ši partnerystė pabrėžia abiejų organizacijų įsipareigojimą vystyti inžinerijos ir technologijų pramonę, kuri yra šalies ekonominės gerovės pagrindas.

2023-12-21

Kompetencijomis grįsta organizacija: ateitis, kuri aktuali šiandien

Vienos iš prestižiškiausių pasaulyje vadybos konsultavimo įmonių „McKinsey & Company“ naujausi tyrimai rodo, kad per ateinantį dešimtmetį net 375 mln. darbuotojų pasaulyje gali keisti profesiją, kad patenkintų įmonių poreikius. O darbo jėgos ateities tyrimas atskleidė, kad beveik 9 iš 10 vadovų teigia, jog jų organizacijos jau susiduria su įgūdžių trūkumais arba mano, kad ši problema atsiras per artimiausius penkerius metus.

2023-11-28

Lietuvos CEO apklausa: atsargų optimizmą pristabdo nuojauta, kad kitąmet lengva nebus

Neseniai išsamiame interviu pirmaujančiam Lietuvos verslo portalui „Verslo žinios“, BMK generalinė direktorė Daiva Viskontienė pasidalijo vertingomis įžvalgomis apie dabartinę verslo aplinką ir strategijas, kaip įveikti laukiančius iššūkius.

2023-11-13

K12 FORUMAS – KURIAME ŠVIETIMO ATEITĮ!

Džiaugiamės galėdami pranešti apie didžiulę K12 forumo – įspūdingo švietimo renginio sėkmę! Renginys subūrė daugybę dalyvių ir profesionalų.

2023-10-03

Sėkmingas Spaudos ir gamybos inovacijų HUB’o atidarymas

Praėjusią savaitę su trenksmu atidarėme Spaudos ir gamybos inovacijų HUB'ą! Rugsėjo 27-29 dienomis, Gamybos ir inovacijų slėnyje, po vienu stogu surinkome per 100 pramonės lyderių, entuziastų, spaudos ir gamybos atstovų, kurie turėjo progą susipažinti su ES finansavimo galimybėmis, robotikos sprendimais bei iš arti apžiūrėti ir išbandyti pažangiausią spaudos ir gamybos įrangą.

2023-06-06

Technologijos muziejuose padeda moderniai ir patraukliai papasakoti istoriją

Šiandien garso ir vaizdo sprendimai papildo tikrus meno kūrinius, padeda sukurti emociją kūrinio aplinkoje. Tačiau ir modernaus meno atstovai vis dažiau pasitelkia šiuos sprendimus kurdami ir rodydami pasauliui savo idėjas ir kūrybą. Manau, pasitelkęs technologijas dabar kiekvienas gali atrasti, ką norėtų atskleisti, papasakoti, o technologijos tai palengvina

Cookie Settings