Įgyvendinti projektai

Per daugiau nei 27-erių metų sukaupėme patirtį ir žinias spausdinimo, audiovizualinių, edukacinių sprendimų srityse. Tai leidžia kurti sprendimus, atitinkančius specifinius klientų poreikius.

2024-03-26

Kelionė laiku: inovatyviausi BMK sprendimai Radvilų rūmų dailės muziejuje

Džiaugiamės galėdami pristatyti unikalų projektą – pirmąjį tokį Lietuvoje – Radvilų rūmų dailės muziejus Šedevro kambarį, kuriame lankytojai leisis į nepakartojamą audiovizualinę kelionę ir susipažins su tapytojo Franso Halso šedevrais.

2023-10-10

BMK įrengė moderniausią „Apollo“ kino teatrą Baltijos šalyse

Džiaugiamės galėdami pranešti apie sėkmingą naujojo „Apollo“ kino teatro, moderniausio BMK projekto, kuris žada pakeisti kino žiūrėjimo patirtį. Šis projektas dar kartą įrodo mūsų įsipareigojimą teikti novatoriškus sprendimus, kurie pagerina patirtį.

2023-06-06

Technologijos muziejuose padeda moderniai ir patraukliai papasakoti istoriją

Šiandien garso ir vaizdo sprendimai papildo tikrus meno kūrinius, padeda sukurti emociją kūrinio aplinkoje. Tačiau ir modernaus meno atstovai vis dažiau pasitelkia šiuos sprendimus kurdami ir rodydami pasauliui savo idėjas ir kūrybą. Manau, pasitelkęs technologijas dabar kiekvienas gali atrasti, ką norėtų atskleisti, papasakoti, o technologijos tai palengvina.

2022-04-22

Internetu valdomos biuro erdvės: Lietuvoje įrengtas trečias toks verslo centras

„Vastint Lithuania“ bendrovės vystytas ir 2021 m. pabaigoje duris nuomininkams pravėręs Laisvės pr. 10 esantis „Business Garden Vilnius“. Jame įdiegti pažangiausi vaizdo ir garso sprendimai, valdomi išskirtinai internetinio ryšio (IP) tinklais.

2022-03-25

Prie didžiausios Pramogų kompanijos Baltijos šalyse „Apollo Group“ priklausančio centro pramogų erdvės atidarymo prisidėjo ir BMK komanda.

Didžiausiai pramogų kompanijai Baltijos šalyse „Apollo Group“ priklausantis centras „Action!byApollo“ yra išskirtinis ne tik gausia pramogų pasiūla, bet ir novatoriškais garso, vaizdo bei lankytojų patirties gerinimo technologiniais sprendimais. Prie šių inovacijų įgyvendinimo Lietuvoje ženkliai prisidėjo „Biznio mašinų kompanijos“ specialistai.

2022-02-23

(Ne)paprastas sprendimas: „Circle K Lietuva“ sutaupys 7,4 tūkst. valandų degalinių darbo laiko per metus

BMK komandos suprogramuota Label app programėlė leidžia Circle K degalinėse matyti parduodamų produktų bei jų ingredientų galiojimo laikus planšetėse. Rankinį produktų žymėjimą pakeitė sistemingas bei lengvai valdomas sprendimas.

2022-02-10

Saugesni ir efektyvesni spausdinimo infrastruktūros procesai Registrų centre

Registrų centras, žengęs pirmąjį žingsnį dokumentų skaitmeninės transformacijos link, nusprendė modernizuoti turimą spausdinimo infrastruktūrą ir ją pakeisti popierių bei elektros energiją tausojančiais, darbo procesus palengvinančiais, didesnį saugumą lemiančiais sprendimais.

2021-12-15

Robotizacija suteikia sparnus: išmaniosios technologijos aviacijos įmonei trigubai paspartino procesus

Su viso pasaulio oro vežėjais dirbanti kompanija „J&C Aero“ investuotavo į robotines technologijas, bendrovės veiklą pakeitusias iš esmės. Kardinaliu veiklos pokyčiu bendrovei tapo moderni gamybinė įranga – „Kongsberg C64 Edge“ pjaustymo stalas su frezavimo funkcija. Tai modulinė, CNC robotiniais sprendimais paremta pjaustymo įrankių sistema, kurią įmonė įsigijo iš BMK.

Cookie Settings