Naujienos

2022-06-09

Inovacijos edukacijoje: iliuzija ar artima ateitis?

Savo patirtimi ir įžvalgomis dalinasi BMK Skaitmeninio edukacinio turinio departamento vadovas Vilius Jurgelevičius. Jis pastebi, jog šiame moderniame pasaulyje yra ieškoma kompleksinių įgūdžių turinčių specialistų. Tad prie sparčiai besikeičiančių darbdavio reikalavimų – privalo prisitaikyti ir švietimo sektorius ne tik įvairiomis technologijomis, tačiau ir mokymo kultūra. Edukacija turi paruošti žmogų moderniai bei plataus spektro darbo rinkai.

2022-01-13

Pasirodė nauja vaikų įtraukties priemonė – „Logoritmika“

BMK paruošė naująją įtraukiojo ugdymo rinkinio „EduSenus” edukacinę priemonę „Logoritmika“, ji padeda lavinti girdimąją motorinę koordinaciją, klausą ir kalbos sklandumą.

2021-11-29

Vaikų įtraukties priemonės: 2 jau paruoštos nemokamam naudojimui, dar 5 pakeliui

BMK ruošia skaitmenines priemones, padedančias lavinti kalbėjimo ir kalbos sutrikimų turinčių mokinių įgūdžius. Priemonės kuriamos, įgyvendinant „Nacionalinės švietimo agentūros“ projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir įgyvendinimas“. 2 jau paruoštos nemokamam naudojimui ir 5 dar pakeliui.

2021-08-13

BMK Vision: didindami pirkėjų saugumą prekybininkai pasitelkia dirbtinį intelektą

Pandemijos metu prekybininkai ėmė gręžtis į šiuolaikinių technologijų suteikiamą potencialą – įgyvendinti socialinės distancijos ir kitas saugumo taisykles parduotuvėse padeda vaizdo kamerų ir jutiklių duomenis apdorojantis dirbtinis intelektas, kuris ne tik perspėja apie užfiksuotas eiles ar žmonių susibūrimus vienoje vietoje, tačiau gali netgi nustatyti, ar pirkėjas dėvi kaukę, ar ne.

"Telia Lietuva" atstovybė

2021-01-19

BMK Vision žiniasklaidoje: tikslūs duomenys leidžia gerinti paslaugų kokybę

„Telia“ rinkoje ieškant patikimo lankytojų srautų skaičiavimo sprendimo, pasiūlėme išbandyti „BMK Vision“. Viskas prasidėjo nuo pilotinio projekto viename salone, o dabar sistemą išplėtėme į 40 atstovybių visoje Lietuvoje.

Pav. aut. klimkin iš Pixabay

2020-10-19

EduSensus žiniasklaidoje: Ar šalies mokyklos pasiruošusios integruoti vaikus su specialiaisiais ugdymosi poreikiais?

Šiemet birželį priimta Švietimo įstatymo pataisa numato, jog nuo 2024-ųjų vaikai su specialiaisiais ugdymosi poreikiais galės mokytis bet kurioje Lietuvos mokykloje. Tokiu atveju kiekviena šalies mokykla turės sudaryti tinkamas sąlygas šių moksleivių paruošimui. Tačiau specialistai pastebi – pataisos įgyvendinimas reikalauja nemažai pokyčių mokyklose.

Cookie Settings