Naujienos

2021-07-01

PASIŪLYMAS: Xerox VersaLink C8000W spalvotas spausdintuvas už geresnę kaina

Xerox VersaLink C8000W su CMY+White technologija– tai naujos kartos skaitmeninis spausdintuvas puikiai tinkantis mikrogamybai. Iki 2021 rugpjūčio 30 d. galioja specialus pasiūlymas įrenginio kainai ir papildomai kasetei.

2021-04-21

BMK – Xerox metų partneris

Balandžio mėnesį vykusioje metinėje Xerox konferencijoje BMK paskelbta Xerox 2020 metų partneriu vidurio ir rytų Europos regione. Šis apdovanojimas, - tai spausdinimo ir skaitmeninimo sprendimų, profesionalios spaudos ir gamybos sprendimų padalinių bei techninio serviso centro komandų atkaklaus darbo rezultatas.

2021-04-12

Skaitmeninės apdailos sprendimų tiekėjas „Kongsberg“ atsiskiria nuo „Esko“ kompanijos

„Kongsberg“ - vienas iš patikimiausių ir žymių vardų skaitmeninės apdailos pramonėje, balandžio 6 d. žengia į naują erą, - atsiskiria nuo "Esko" ir perauga į atskirą įmonę „Kongsberg Precision Cutting Systems“ („Kongsberg PCS“). Pertvarka įvyko po to, kai „OpenGate Capital“ įsigijo šį verslą iš „Esko“, kuri buvo įsigijusi „Kongsber“ nuo 1998 m.

2021-03-18

ERP sistema spaudos ir pakuočių gamybos įmonių procesų optimizavimui. Modernizuotis gali padėti ES priemonė eVerslas

Ar teikdami pasiūlymus klientams tiksliai žinote įrenginių apkrovą, žaliavų sandėlyje kiekį, darbuotojų užimtumą ir planuojamus darbus? Ar komunikacija tarp pardavimų, gamybos ir logistikos vyksta sklandžiai, o sąskaitos išrašomos greitai? Ar neprarandate užsakymų dėl laiku nepateiktų sąmatų klientams? O gal nespėjate atlikti užsakymų pagal sutartus terminus, nes neapskaičiavote darbų apkrovos?

2018-06-25

Fespa Berlin 2018

Fespa Berlin 2018 parodoje BMK partneris „Ser.Tec.“ grupė pristatė daugybę naujovių ir sulaukė puikių atsiliepimų iš lankytojų. Parodos metu buvo pristatytas naujas „Eagle UV LED 70“ spausdintuvas su naujomis vandeniu aušinamomis UV LED lempomis, nauja spausdinimo sistema, mažo rašalo lygio perspėjimu, nuotolinio valdymo galimybe planšetiniu kompiuteriu ir atnaujinta konstrukcija.

Cookie Settings