Spaudos apdailos pospaudiminė įranga


Bet kuri spaustuvė, norėdama patenkinti savo klientų poreikius, kasdien susiduria ne tik su pačiu spaudos procesu, bet ir su tolesniais gamybos ciklais – spaudos apdaila ir užbaigimu. Vizitinė kortelė, kalendorius, reklaminis bukletas, pakuotė – šiuos gaminius reikia ne tik gražiai atspausdinti, bet ir tiksliai supjauti, įrišti, sulankstyti ar suklijuoti. Šiems procesams atlikti BMK siūlo profesionalią spaudos užbaigimo įrangą pagal kiekvieno poreikį – nuo rankinės pjaustyklės, reikalingos net pačiam mažiausiam kopijavimo centrui, iki visiškai automatizuotos knygų įrišimo ir klijavimo įrangos, be kurios neapsieina nė viena ofsetinė spaustuvė.

„Plockmatic International“ yra visame pasaulyje gerai žinomas spaudos užbaigimo įrangos gamintojas. Per 40 metų sėkmingo darbo spaudos rinkoje ši kompanija susikūrė puikią reputaciją savo veiksmingais ir lanksčiais „offline/nearline“ bei „online“ spaudos užbaigimo įrangos sprendimais.

2013 metais įsigijusi britų gamintojo „Morgana Systems“ akcijas, kompanija „Plockmatic“ siūlo savo klientams dar daugiau spaudos užbaigimo įrangos sprendimų, kuriamų bendradarbiaujant su partneriais iš daugiau nei 50 pasaulio šalių.  „Plockmatic“ – technologijų ir naujovių diegimo spaudos rinkoje lyderis.

Įmonė Esko, grupės Kongsberg dalis, jau nuo 1985 metų užsiima pjaustyklių gamyba. Esko yra pjaustyklių pakuotėms rinkos lyderė dėka savo mašinų našumo, universalumo ir išskirtinio patogumo. Esko klientai – įmonės iš 75-ių pasaulio šalių, kurios verčiasi pakuočių gamyba. Esko Kongsberg pjaustyklės gali pasiūlyti itin platų įrankių asortimentą, todėl vienu universaliu pjaustymo stalu galima apdoroti įvairiausias medžiagas.

Modulinė Kongsberg mašinų konstrukcija yra parengta ateinantiems iššūkiams. Kongsberg, yra pati universaliausia skaitmeninės apdailos įranga rinkoje. Didelio greičio ir aukštos kokybės mechaninės konstrukcijos mašinos, kurios nereikalauja didelių veiklos sąnaudų, todėl jūsų investicijos greitai atsiperka.

Nauda organizacijai

  • Profesionalų konsultacijos padės Jums surasti tinkamiausią sprendimą savo verslui.
  • Tinkamai pasirinkta spaudos apdailos ir užbaigimo įranga garantuos Jūsų gaminamų produktų kokybę ir patrauklumą.
  • Gamybos procesų automatizavimas taupys Jūsų laiką ir pinigus.
  • Pasaulyje pripažintų Europos gamintojų įrengimai užtikrins stabilų ir nenutrūkstamą gamybos procesą nuo maketo pateikimo spaudai iki gatavo produkto.

Kada gali prireikti?

Norint automatizuotai arba pusiau automatiniu būdu atlikti šias apipavidalinimo ar užbaigimo operacijas:

Prekės

Plockmatic BM 60/61 Bookletmaker

Automatinė bukletų segimo įranga. Su BM60/61 galima segti ir lankstyti iki 22 lapų 80gsm popieriaus, t.y. 88 psl. bukletus. Pagamintų bukletų formatai yra nuo A6 iki A4.

Daugiau

Morgana DigiFold Pro 385

Daugiau

Esko Kongsberg X Starter

Kongsberg X Starter tai patikimumas, pakartojamumas, tikslumas ir paprastumas naudojime už ypač patrauklią kainą!

Daugiau

Esko Kongsberg XE

Mažesnio formato Kongsberg XE  yra tobulas greitam ir kokybiškam gaminių iš kartono prototipavimui ir mažų titražų gamybai.

Daugiau