„Kongsberg“ stiprina pozicijas skaitmeninės apdailos rinkoje


Šių metų rugpjūčio 23 d. „Kongsberg Precision Cutting Systems “ (Kongsberg PCS) pranešė įsigijanti „MultiCam, Inc.“, JAV skaitmeninio valdymo (CNC) pjovimo-frezavimo staklių ir apdailos procesų skaitmeninimo sprendimų gamintoją.

Įsigijusi „MultiCam“, kompanija „Kongsberg PCS“ išplečia savo rinkas ir klientų bazę visoje Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Su šiuo įsigijimu įmonė tampa pirmąja pasaulyje diversifikuota skaitmeninių apdailos ir CNC pjovimo mašinų tiekėja.

 „Kongsberg“ ir „MultiCam“ tai labai svarbi diena. Mūsų įmonių susijungimas, siekiant sukurti geriausius savo klasėje pjovimo ir apdailos procesus, suteiks didžiulį pranašumą mūsų klientams visame pasaulyje.

Džiaugiamės galimybe tobulinti ir plėsti gaminių asortimentą bei atverti naujas galimybes plėsti įrankių ir eksploatacinių medžiagų pasiūlą. Be to, kad sustiprinsime savo techninės įrangos pasiūlą, taip pat planuojame žengti į naujas rinkas tose srityse, kurios, kaip žinome, šiuo metu nėra aptarnaujamos ir, kurioms bus naudingi mūsų sprendimai. Kompanija „MultiCam“ turi nepaprastai plačią rinkos aprėptį siūlant CNC frezavimo, lazerinio, plazminio, vandens srovės ir peilių pjovimo stakles. Džaugiamės, galėdami priimti „MultiCam“ į „Kongsberg“ šeimą.

„Kongsberg PCS“ kompanijos prezidentas Stuart Fox

Žinia apie įsigijimą pasirodė praėjus vos penkiems mėnesiams po to, kai „Kongsberg PCS“ buvo įsteigta kaip atskira įmonė, kai ją įsigijo „OpenGate Capital“. Daugiau skaityti čia.

Apie „MultiCam”

1989 m. įkurta bendrovė „MultiCam“ tiekia novatoriškus CNC pjovimo sprendimus įvairioms pramonės šakoms ir taikymo sritims – nuo ženklų gamybos iki skaitmeninės apdailos, nuo aviacijos iki automobilių pramonės, nuo lakštinio metalo iki plokščiojo plieno apdirbimo, nuo kietmedžio iki korpusų gamybos, nuo termoformų apipjaustymo iki plastiko gamybos.

Bendrovė integruosis į „Kongsberg Precision Cutting Systems“ sistemą, tačiau ir toliau veiks „MultiCam“ pavadinimu.


Cookie Settings