Skaitmeninės apdailos sprendimų tiekėjas „Kongsberg“ atsiskiria nuo „Esko“ kompanijos


„Kongsberg“ – vienas iš patikimiausių ir žymių vardų skaitmeninės apdailos pramonėje, balandžio 6 d. žengia į naują erą, – atsiskiria nuo „Esko” ir perauga į atskirą įmonę „Kongsberg Precision Cutting Systems“ („Kongsberg PCS“). Pertvarka įvyko po to, kai „OpenGate Capital“ įsigijo šį verslą iš „Esko“, kuri buvo įsigijusi „Kongsber“ nuo 1998 m.

„Tai tikrai įsimintina diena visiems kompanijos žmonėms “, – sakė Stuartas Foxas, „Kongsberg PCS“ prezidentas. „Nuo 1965 m. „Kongsberg“ kompanijos vardas yra siejamas su inovacijomis. Mūsų sprendimai per septynis dešimtmečius padėjo pramonės sektoriuje auginti gamybos procesų tikslumą, patikimumą. Po „OpenGate Capital“ įsigijimo mes sutelksime dėmesį į savo ateitį ir į naujos kartos sprendimus bei augimą.“

„Kongsberg PCS“ atsiskyrimas nuo „Esko” suteikia galimybę kompanijai reorganizuotis ir žengti į naujas rinkas. Tai žymi naują pradžią „Kongsberg PCS“, turinčiam turtingą patirtį skaitmeninės apdailos pramonėje, siekiančią daugiau nei pusę amžiaus.

„Kongsberg PCS“ teikia patikimiausius ir rentabiliausius skaitmeninio pjovimo sprendimus plataus formato, pakavimo ir pramonės rinkose visame pasaulyje.

„Esko“ kompanija

Tuo tarpu „Esko“ ketina sutelkti visą savo dėmesį į darbo eigos sprendimų (ang. Workflow), apimančių visą pakuočių tiekimo grandinę (nuo prekės ženklų iki formų gamybos technologijų pakuočių spausdintojams), vystymą ir tobulinimą.

Toks dėmesio sutelkimas leis „Esko“ paspartinti integruotų programinės ir aparatinės įrangos technologijų kūrimą ir pristatymą rinkai. „Esko“ sprendimai padeda klientams skaitmeninti, automatizuoti ir susieti savo veiklą bei suvokti skaitmeninės transformacijos siūlomą augimą ir efektyvumą.

Šaltinis: Graphicdisplayworld.com


Cookie Settings