ERP sistema spaudos ir pakuočių gamybos įmonių procesų optimizavimui. Modernizuotis gali padėti ES priemonė eVerslas


Ar teikdami pasiūlymus klientams tiksliai žinote įrenginių apkrovą, žaliavų sandėlyje kiekį, darbuotojų užimtumą ir planuojamus darbus? Ar komunikacija tarp pardavimų, gamybos ir logistikos vyksta sklandžiai, o sąskaitos išrašomos greitai? Ar neprarandate užsakymų dėl laiku nepateiktų sąmatų klientams? O gal nespėjate atlikti užsakymų pagal sutartus terminus, nes neapskaičiavote darbų apkrovos?

Jei šie klausimai jums nekelia problemų, tuomet sveikiname, jūsų verslo procesai veikia puikiai. Na, o jeigu vien skaitydami juos, pajutote galvos skausmą, gal jums reikia verslo valdymo sistemos?

„PrintVis“ – išskirtinai spaudos ir pakuočių gamybos sektoriui skirta verslo valdymo sistema

„Microsoft“ sertifikuotas sprendimas sukurtas remiantis „Dynamics 365 Business Central” (anksčiau “Dynamics NAV”) ERP sistema, integrant specialų modulį MIS.

Su „PrintVis“ galėsite:

  • Lengvai vienoje vietoje valdyti visus, su spaudos ar pakuočių gamyba susijusius, procesus, – nuo sąmatos sudarymo iki sąskaitos išrašymo bei atliktų darbų analizės.
  • Realiu laiku valdyti užsakymus, einamuosius darbus, priskirti užduotis atsakingiems darbuotojams.
  • Optimizuoti įmonės veiklą – efektyviau valdyti kaštus, naudoti resursus ir palaikyti optimalų atsargų kiekį sandėlyje.
  • Sumažinti klaidų sąmatose ir sąskaitose tikimybę iki minimumo.

„PrintVis“ galima integruoti su „MS Office“ paketu ir sistemomis, kurios palaiko JDF (angl.  „Job Definition Format“), ar kita trečiųjų šalių programine įranga.

Sprendimas gali būti naudojamas „debesyje“ arba įdiegus į įmonės serverį.

Įsidiegti PrintVis gali padėti ES priemonė eVerslas

Šį pavasarį planuojama pakartotinai kviesti įmones pasinaudoti ES priemone eVerslas. Paramos intensyvumas siekia 95 proc. Tad įmonėms, galinčioms pretenduoti į paramą, verta pradėti ruoštis jau dabar.

Priemonės tikslas paskatinti labai mažas, mažas ar vidutines įmones diegti elektroninio verslo sprendimus, kuriais siekiama optimizuoti su gamybos ar paslaugų teikimu ir veiklos organizavimu susijusius verslo procesus, taip sudarant sąlygas įmonės darbo našumui augti.

Pareiškėjais gali būti įmonės, atitinkančios šiuos kriterijus:

  • Veiklą vykdo ne trumpiau kaip vienerius metus;
  • Vidutinės metinės pajamos iš pačios įmonės pagamintos produkcijos ne mažesnės kaip 50 000 Eur (skaičiuojami pastarieji 3 finansiniai metai, arba per laikotarpį nuo įmonės įregistravimo datos, jei ji veikia trumpiau nei 3 metus)

Jei turite klausimų, susisiekime jau dabar.

 


Cookie Settings