Pokyčiai BMK vaizdo ir garso sprendimų srityje: atsisakome trumpalaikės įrangos nuomos ir renginių techninio aptarnavimo veiklos


Viena iš UAB „Biznio mašinų kompanija“ verslo sričių – Vaizdo ir garso sprendimai (AV) daugelį metų savo veiklą vykdė dvejomis kryptimis: ilgalaikių sprendimų diegimas ir pardavimas bei renginių aptarnavimas ir trumpalaikė įrangos nuoma.

Pastarieji metai – tai puikus laikas verslui išsigryninti veiklas, kurioms verta skirti daugiau dėmesio bei resursų, ir ryžtingai atsisakyti to, kas yra nefunkcionalu. Atsižvelgdami į susiklosčiusią situaciją dėl Covid-19 pandemijos bei sustabdytus renginius, nusprendėme atsisakyti trumpalaikės įrangos nuomos ir renginių aptarnavimo verslo.

Šis sprendimas leis mūsų komandai dar labiau koncentruoti savo dėmesį į ilgalaikių vaizdo ir garso sprendimų diegimą organizacijose, ir jų palaikymą.

Norime padėkoti visiems renginių organizatoriams, kultūros atstovams už ilgametį bendradarbiavimą, pasitikėjimą, įdomias patirtis ir įspūdingus renginius, prie kurių turėjome galimybę prisidėti.

O renginių buvo iš tiesų daug. Dalinamės dalies iš jų akimirkomis:

Cookie Settings