Lietuva jau pažindinasi su inovacija, keičiančia 3D metalo spausdinimo sritį


Inovacijos – vienas pagrindinių veiksnių, spartinančių Lietuvos ekonomikos plėtrą ir užtikrinančių ekonomikos augimą. Tad nenuostabu, kad jų atsiradimo tempas ir skvarba yra itin dideli visuose sektoriuose.

BMK atstovaujamas gamintojas „Xerox“ visai neseniai rinkai pristatė naujos kartos 3D metalo spausdinimo technologiją „Xerox ElemX“. „Xerox“ lyderystė spaudos segmente ir patirtis, suburta stipri profesionalų, inžinierių, mokslininkų komanda, leidžia inovatyviai pažvelgti į 3D metalo gaminių sritį ir kurti patogesnę, tikslesnę, paprasčiau veikloje pritaikomą technologiją.

Su šia technologija jau spėjo susipažinti „Gamybos ir inovacijų slėnis“, kuriems BMK drauge su „Xerox“ atstovais pristatė naująją technologiją. O visai neseniai organizacija viena iš pirmųjų Europoje sulaukė„Xerox“ gaminių, atspausdintų su nauja 3D metalo spausdinimo technologija, vadinama „Xerox® ElemX™ Liqid Metal Printing”.

„Tai, jog „Xerox“ – spaudos technologijų gamintoja – žengia į metalo gaminių industriją, tik parodo milžinišką šios rinkos potencialą“ – komentuoja Mindaugas Bačiulis, BMK direktorės pavaduotojas pardavimams.

„Xerox ElemX“ išskirtinumai:

  • Metalo spausdintuvas gaminius spausdina iš aliuminio vielos (kiti 3D metalo spausdintuvai gamina gaminius iš metalo dulkių);
  • Įrenginys užtikrina gerokai tikslesnį, greitesnį ir paprastesnį gamybos procesą;
  • Po naudojimo, lieka mažiau gamybinių atliekų, nereikia specialių patalpų, pritaikytų kenksmingoms gamybos sąlygoms.

Sužinokite daugiau apie „Xerox ElemX” -> ČIA

„Gamybos ir inovacijų slėnis“ „Linkedin” tinkle dalinasi patirtimi  -> ČIA


Cookie Settings