Notice: Undefined index: domain in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/archive-service.php on line 33

Spaudos apdailos pospaudiminė įranga


Bet kuri spaustuvė, norėdama patenkinti savo klientų poreikius, kasdien susiduria ne tik su pačiu spaudos procesu, bet ir su tolesniais gamybos ciklais – spaudos apdaila ir užbaigimu. Vizitinė kortelė, kalendorius, reklaminis bukletas, pakuotė – šiuos gaminius reikia ne tik gražiai atspausdinti, bet ir tiksliai supjauti, įrišti, sulankstyti ar suklijuoti. Šiems procesams atlikti BMK siūlo profesionalią spaudos užbaigimo įrangą pagal kiekvieno poreikį – nuo rankinės pjaustyklės, reikalingos net pačiam mažiausiam kopijavimo centrui, iki visiškai automatizuotos knygų įrišimo ir klijavimo įrangos, be kurios neapsieina nė viena ofsetinė spaustuvė.

Įgyvendinti projektai

1-Kaire-MindaugasBaciulis_Tomas-Birbalas-web

2021-09-07

Spaudos ateitis priklauso kūrėjams, o ne tiražuotojams: kaip rinkos novatoriai keičia spausdinimo verslą?

Spaudos gamybos industriją šiuo metu lydi ryškūs pokyčiai ir ji sparčiai žengia skaitmeninės transformacijos keliu. Todėl sėkmę jame lengviau užsitikrina rinkos žaidėjai, į ateitį žiūrintys strategiškai, turintys drąsos diegti inovacijas, kuriantys naujus verslo modelius ir galintys pasiūlyti paslaugas, kurių stokoja konkurentai.

esko-kongsberg-xp24-p70721113_2

2018-10-29

Pakuotė pati nepasigamins

Užėję į prekybos centrą, įvairiausias prekes matome vis labiau modernėjančiose pakuotėse. Pakuotės kokybė, pagaminimas, išvaizda priklauso ne tik nuo profesionalų komandos, bet taip pat ir nuo įrankių, kuriais jos yra gaminamos.

Nauda organizacijai

  • Profesionalų konsultacijos padės Jums surasti tinkamiausią sprendimą savo verslui.
  • Tinkamai pasirinkta spaudos apdailos ir užbaigimo įranga garantuos Jūsų gaminamų produktų kokybę ir patrauklumą.
  • Gamybos procesų automatizavimas taupys Jūsų laiką ir pinigus.
  • Pasaulyje pripažintų Europos gamintojų įrengimai užtikrins stabilų ir nenutrūkstamą gamybos procesą nuo maketo pateikimo spaudai iki gatavo produkto.

Kada gali prireikti?

Norint automatizuotai arba pusiau automatiniu būdu atlikti šias apipavidalinimo ar užbaigimo operacijas:

Prekės

Automatiniai pjaustymo stalai Vulcan FC-500VC / FC-700VC

Automatinis pjaustymo stalas pritaikytas mažiems skaitmeniniams tiražams, pavyzdžių darymui ir prototipų kūrimui. Vakuuminio stalo ir nuskaitymo kameros pagalba užtikrinamas puikus tikslumas pjaustant ir biguojant kartoną, ar ploteriuojant lipdukus.

Kaina:

-1,00 €
Daugiau

Morgana DigiFold Pro 385

Morgana DigiFold Pro 385 – naujausia pilnai automatinė bigavimo / lankstymo įranga su 450mm vakuumine popieriaus padavimo talpa. Greitas įrangos nustatymas ir didelis produktyvumas – tai, dėl ko DigiFold Pro 385 idealiai pritaikyta ir skaitmeninei spaudai, ir dideliems ofsetiniams tiražams. Patentuota Morgana technologija darbus atlieka itin preciziškai +/- 0,1mm tikslumu. Papildomai įranga sukomplektuota su išilgine produkcijos perforacija.

Daugiau

Skaitmeninis pjaustymo stalas Valiani Mat Pro Ultra V120/V150

Didesnio darbinio ploto – 1215mm x 815mm arba 1515 x 1051mm automatiniai pjaustymo stalai. Komplektuojami su pneumatiniais medž. laikikliais, vakuumu, optine kamera ir 7 lengvai keičiamais įrankiais pasirinktinai.

Daugiau


Notice: Trying to get property 'post_title' of non-object in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/template-parts/related-products.php on line 26

Daugiau

SUSISIEKITE

Pagrindinė forma

Pagrindinė kontaktų forma

  • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

  • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Loading...
Cookie Settings