Augančios verslo apimtys paskatino investuoti į robotines technologijas: tikisi gerokai didesnio našumo


Penktadaliu padidinti gamybos našumą ir užtikrinti greitesnį bei efektyvesnį darbo procesą. Tokius rezultatus suplanavo LED šviesos instaliacijas visoje Europoje bei už jos ribų kurianti, projektuojanti ir gaminanti bendrovė „Leddex“. Pasiekti šių tikslų įmonė tikisi investavusi į modernią gamybinę įrangą – „Kongsberg C64“ pjaustymo stalą su frezavimo funkcija. Tokią modulinę, CNC robotiniais sprendimais paremtą pjaustymo įrankių sistemą įsigijusi bendrovė ir išplės pajėgumus, ir visapusiškai pagerins gamybinius veiklos procesus. Todėl technologiją įdiegę „Biznio mašinų kompanijos“ (BMK) ekspertai partnerių pasirinkimą vadina išties apgalvotu.  

Atsiperkamumas – per 5 metus 

Nusprendusi didinti frezavimo pajėgumus, išplėsti aliuminio profilių ir kitų gamybai naudojamų medžiagų, tokių kaip PVC veltinis, pjaustymo galimybes, bendrovė „Leddex“ ieškojo patikimos bei kokybiškos technologijos. Apie tai kalbantis įmonės vadovas Miroslavas Leščinskis priduria – turėta įranga tokių poreikių jau nebeatitiko, todėl imta dairytis alternatyvos.

„Anksčiau gamybai naudojome stalą VHF, tačiau nuolat augančios darbo apimtys reikalavo tiek greitesnio įrenginio, tiek didesnio pjaustymo formato. Sukaupta ankstesnės technologijos naudojimo patirtis leido naująją sistemą rinktis itin atsakingai. Pagrindiniai kriterijai, lėmę apsisprendimą, buvo gamintojo patikimumas, įrenginio universalumas, pjovimo darbų preciziškas ir maksimaliai greitas atlikimas“ – sako M. Leščinskis.

Jo teigimu, naujasis įrenginys taip pat turėjo geras rekomendacijas. Visi šie privalumai, anot M. Leščinskio, ir paskatino balandį įmonės gamybinėse patalpose pradėti „Kongsberg C64“ pjaustymo stalo diegimą. Visgi, pasak „Leddex“ vadovo, įsigyta technologija turi ir daugiau pranašumų.

„Įrenginys yra daugiafunkcis. Turėjome poreikį gaminti pakuotes, pjaustyti reklamines medžiagas, plastikus ir visa tai norėjome daryti su vienomis staklėmis. Jų darbinio paviršiaus dydis yra daugiau nei 1,5 kv. m. Tai leidžia darbus atlikti dar patogiau, tiksliau, patikimiau. Įrenginyje telpa didesnio dydžio ir labai skirtingos medžiagos, o procesas vyksta sklandžiai bei sparčiai. Planuojame, kad ši investicija leis 20 proc. išauginti darbo našumą ir atsipirks per penkerius metus“ – pažymi pašnekovas.

Grąža – ilgalaikė 

„Kongsberg C64“ pjaustymo stalą bendrovė įsigijo iš BMK. Šiuos partnerius įmonė pasirinko dėl profesionalių konsultacijų, kvalifikuoto diegimo proceso vykdymo, galimybės operatyviai sulaukti techninio aptarnavimo iš vieno tiekėjo. Sveikindamas tokį sprendimą, BMK direktorės pavaduotojas pardavimams Mindaugas Bačiulis pabrėžia – kliento investicija buvo pasverta, apgalvota ir duosianti ilgalaikę grąžą.

„Ši ypač produktyvi ir inovatyvi „Kongsberg“ technologija stipriai lenkia panašius produktus rinkoje. Jos veikimas paremtas ilgalaikiais, o kartu ir novatoriškais sprendimais. Todėl panaudojimo galimybės leidžia dirbti su labai skirtingomis medžiagomis neprarandant gamybos našumo. Pjaustymo stalas yra itin modernus, jo traversa gaminama iš anglies pluošto, taip užtikrinant didesnius judėjimo greičius be nuostolių ar deformacijų per ilgesnį laiką, taip pat – kruopštų pjovimo tikslumą. Be to, įrenginio gamintojas yra sukaupęs didelę patirtį ir puikiai žino, kaip supaprastinti operatoriaus funkcijas automatizuojant visus monotoniškus procesus. Tai  stakles valdantis darbuotas pajunta iš karto“, – M. Bačiulis.

Jis pabrėžia: šis sprendimas išties taupo kaštus, didina gamybos pajėgumus, o tai tik įrodo įrangą įsigijusių kitų įmonių augančios pajamos bei pelnas. Panašių rezultatų tikisi ir M. Leščinskis. Todėl į partnerystę su BMK jis žvelgia ilgalaikėje perspektyvoje.

„Bendradarbiavimo patirtis – labai pozityvi. Viskas vyko sklandžiai, stakles gavome netgi greičiau, nei tikėjomės. Todėl partnerius vertiname puikiai – belieka išnaudoti visą naujosios technologijos potencialą“, – šypsosi „Leddex“ vadovas.

 


SUSISIEKITE


Notice: Undefined variable: terms in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Undefined variable: product_page_url in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Undefined variable: consultant in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to get property 'post_title' of non-object in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Produktu/servisu/sekmes forma

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

  • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings