Partneriai

Per 27-erius veiklos metų BMK užmezgė patikimus partnerystės ryšius su daugeliu pasaulinio lygio gamintojų. Siūlome susipažinti su BMK turimomis partnerystėmis.

Distributorius Baltijos šalims ir serviso tiekėjas

Spausdinimo ir skaitmenizavimo technologijos. Dokumentų valdymo, spausdinimo sprendimai, daugiafunkcinės sistemos, skaitmeninės spaudos mašinos ir automatizacijos sprendimai.

Autorizuotas pardavėjas ir serviso tiekėjas

Produktai: spausdintuvai, eksploatacinės medžiagos, skenavimo įrenginiai. Spausdintuvų ir skenerių techninis aptarnavimas, remontas. Plataus formato spaudos įranga, skirta spausdinti foto plakatus ar architektūrinius brėžinius.

Autorizuotas pardavėjas ir serviso tiekėjas

Biuro įranga: spausdintuvai, daugiafunkciniai spausdinimo įrenginiai, eksploatacinės medžiagos. Spausdintuvų techninis aptarnavimas, garantinis ir pogarantinis remontas.

Distributorius

Produktai: spausdintuvai, eksploatacinės medžiagos, skenavimo įrenginiai, lipdukiniai ir barkodų spausdintuvai. Spausdintuvų ir skenerių techninis aptarnavimas, remontas.

Autorizuotas pardavėjas ir serviso tiekėjas

Produktai: spausdintuvai, eksplotacinės medžiagos, projektoriai, skenavimo įrenginiai, lipdukiniai ir barkodų spausdintuvai. priedai projektoriams. Plataus formato spaudos įranga, skirta spausdinti foto plakatus ar architektūrinius brėžinius.

Partneris

Partneris

Partneris

Skaitmenizavimo technologijos. Biuro ir pramoniniai skenavimo įrenginiai, dokumentų redagavimo ir apdorojimo sprendimai.

Partneris

Autorizuotas pardavėjas ir paslaugų tiekėjas

Platinum Partneris Baltijos šalyse

Programinė įranga, skirta dokumentų skaitmenizavimui, spausdinimo infrastruktūros valdymui organizacijose. Autentifikacijos sprendimai, procesų automatizavimas ir kt. Suderinama su daugelio gamintojų įranga.

Autorizuotas pardavėjas ir paslaugų tiekėjas

Distributorius

Skaitmenizavimo technologijos. Biuro ir pramoniniai skenavimo įrenginiai, plataus formato skenavimo įrenginiai.

Cookie Settings