Sėkmingas Spaudos ir gamybos inovacijų HUB’o atidarymas


Praėjusią savaitę su trenksmu atidarėme Spaudos ir gamybos inovacijų HUB’ą! Rugsėjo 27-29 dienomis, Gamybos ir inovacijų slėnyje, po vienu stogu surinkome per 100 pramonės lyderių, entuziastų, spaudos ir gamybos atstovų, kurie turėjo progą susipažinti su ES finansavimo galimybėmis, robotikos sprendimais bei iš arti apžiūrėti ir išbandyti pažangiausią spaudos ir gamybos įrangą.

HUB’e vyko pranešimai apie ES finansavimo galimybes, kuriuos pristatė inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas Artūras Jakubavičius, apie gamybos įmonėms pritaikytus robotikos sprendimus papasakojo GIS technologijų ir inovacijų vadovas (CTIO) Rolandas Lepardinas, skaitmeninimo ir technologinius sprendimus jungiantį Gamybos ir inovacijos slėnį išsamiai pristatė jo plėtros vadovė Jolanta Zubkauskienė.

 

Daugiausiai dėmesio sulaukė spaudos ir gamybos įrangos pristatymas, kuriame dalyvavo pramonės lyderiai ir buvo pristatyta pjovimo, frezavimo, lazeriavimo, graviravimo ir lazerinio suvirinimo įranga, buvo eksponuojami tokie prekių ženklai kaip Xerox, Uchida, Morgana, EBA, ColorCut, VULCAN, JWEI RSF, Textek, Kongsberg, MultiCam ir Widlaser.

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, pranešėjams ir organizatoriams, kurių dėka šis renginys buvo itin sėkmingas. Jūsų entuziazmas ir inovacijų siekis skatina spaudos ir gamybos pramonę žengti į priekį!


Cookie Settings