Lietuvos CEO apklausa: atsargų optimizmą pristabdo nuojauta, kad kitąmet lengva nebus


Neseniai išsamiame interviu pirmaujančiam Lietuvos verslo portalui „Verslo žinios“, BMK generalinė direktorė Daiva Viskontienė pasidalijo vertingomis įžvalgomis apie dabartinę verslo aplinką ir strategijas, kaip įveikti laukiančius iššūkius.

VŽ kalbinti CEO pabrėžia, kad pastaraisiais metais teko priprasti prie pokyčių ir išmokti reaguoti žaibiškai. Daiva Viskontienė, informacinių technologijų UAB Biznio mašinų kompanijos (BMK), priklausančios įmonių grupei „Atea“, generalinė direktorė, sako, kad, ekonomikai lėtėjat, tenka mokytis iš naujo tiek vadybos, tiek verslo organizavimo.

„Šios paradigmos nuolat kinta, todėl žvilgsnis krypsta į save – į įmonės potencialą. Kai rinka auga, dažniausiai galvoji apie skaičius, juos analizuoji, o dabar fokusuojiesi į klientą, nes būtent jis parodo, kur yra pinigai, ir į tai, ką pats gali padaryti“, – sako D. Viskontienė.

Ji pasakoja, kad įmonė jau susidarė kitų metų biudžetą, bet „ranka nekilo planuoti stipraus augimo“.

„Užsakovai dabar gyvena laukimu. Todėl išeitis – imtis projektinės veiklos. Ir komandas formuoti ne pagal veiklos specializaciją ar hierarchijas, o paprasčiausiai imti ir daryti. Tik taip galima įveikti stagnaciją“, – įsitikinusi BMK vadovė.

Visą straipsnį skaitykite čia: https://bit.ly/47vGkL3


Cookie Settings