BMK – „Optimidoc“ „Platinum“ partneris Baltijos šalyse


Šių metų gegužės 1 d. BMK tapo “Optimidoc” “Platinum” partneriu Baltijos šalyse. Tai gamintojo pasitikėjimo ir įvertinimo ženklas, demonstruojantis tvarų bendradarbiavimą Baltijos šalyse.

Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad mūsų partneris UAB “Biznio mašinų kompanija” papildė aukščiausio lygio „Platinum„ partnerių gretas. Tai lėmė puikūs rezultatai ir profesionalus požiūris į bendradarbiavimą. BMK 2021 metus pasitikęs kaip „Gold“ partneris, per pirmąjį ketvirtį pademonstravo puikius rezultatus net ir tokiomis neapibrėžties sąlygomis, kurias turime pastaruoju metu.

Kai partnerius vienija bendras siekis –  padėti klientui tobulinti jo verslo procesus, greitai reaguoti į besikeičiančią aplinką ir klientų poreikius – visa tai veda į stiprią ir visiems naudingą partnerystę.

Ačiū BMK kolektyvui

Arnošt Matějka, Pardavimų vadovas Europos-Azijos regione.

Šį partnerystė – tai dar daugiau ir gilesnių žinių bei kompetencijų, vedančių link saugesnės infrastruktūros spausdinimo ir skenavimo procesų optimizavimo, automatizavimo ir dokumentų skaitmenizavimo srityse.

„OptimiDoc“ programinės įrangos sprendimai skirti šiuolaikiniam, išmaniam biurui. Jie padeda organizacijoms spręsti dokumentų skaitmeninimo ir spausdinimo infrastruktūros valdymo klausimus.


Cookie Settings