BMK lankėsi DRUPA 2024 parodoje: žvilgsnis į skaitmeninės spaudos ateitį


BMK atstovai lankėsi didžiausioje pasaulyje spausdinimo technologijų parodoje DRUPA, Diuseldorfe ir grįžo įkvėpti, kupini energijos ir naujienų apie inovacijas skaitmeninės spaudos technologijų ir automatizavimo srityje.

Naujausios skaitmeninės spaudos technologijos

Vienas iš išskirtinių šių metų DRUPA parodos bruožų buvo įspūdinga skaitmeninės spaudos technologijų įvairovė. Visų pirma, „Xerox Iridesse“ 6 sekcijų tonerio dengimo įrenginys toliau demonstravo savo neprilygstamas galimybes. Ši technologija ir toliau transformuoja pramonę, nes siūlo neprilygstamą universalumą ir kokybę. Mūsų komandą ypač sužavėjo jos gebėjimas pasiekti puikių spausdinimo rezultatų naudojant CMYK tonerius.

Be to, pastebėjome reikšmingų patobulinimų B2 rašalinės lakštinės spaudos mašinose. Šie pasiekimai yra daug žadantys ir neabejotinai sudomino mus kaip galimos ateities investicijos. Šių spaudos mašinų gebėjimas dirbti su įvairiais substratais ir išgauti aukštos kokybės spaudinius nepaprastu greičiu, puikiai atitinka mūsų tikslą didinti gamybos pajėgumus.

Automatizavimo ir robotizacijos ateitis

Dar viena svarbi tema DRUPA parodoje buvo automatizavimas – daugybė parodos dalyvių pristatė naujoves, kuriomis siekiama supaprastinti spausdinimo procesus ir sumažinti žmogaus įsikišimo poreikį. Bendrovių „Plockmatic“ ir „Morgana“ pristatyti sprendimai išsiskyrė savo potencialu sukelti tikrą revoliuciją. Jų naujuose įrenginiuose daugiausia dėmesio skiriama kelių funkcijų sujungimui į vieną efektyvų vienetą, taip sumažinant žmogiškųjų išteklių poreikį ir padidinant našumą.

Šie automatizavimo pasiekimai susiję ne tik su greičiu ir efektyvumu, jie taip pat žada didesnį produkcijos tikslumą ir nuoseklumą. Integruodami tokias technologijas galime užtikrinti, kad kad mūsų klientai gaus aukščiausios kokybės gaminius per trumpiausią įmanomą laiką.

Įtraukianti patirtis

Mūsų komanda puikiai praleido laiką tyrinėdami parodą ir bendraudami su pramonės ekspertais. Gautos įžvalgos ir užmegzti ryšiai neabejotinai bus naudingi BMK, nes mes ir toliau plečiame skaitmeninės spaudos galimybių ribas. Diskusijos ir demonstracijos DRUPA parodoje suteikė mums vertingų žinių ir įkvėpimo, sustiprindamos mūsų įsipareigojimą išlikti technologijų pažangos priešakyje.

Žvelgiant į ateitį

Apsilankymas DRUPA 2024 parodoje dar kartą patvirtino mūsų pasiryžimą investuoti į naujausias technologijas, kurios pagerina paslaugų pasiūlą. Džiaugiamės naujovių, su kuriomis susidūrėme, potencialu ir nekantriai laukiame, kada galėsime jas pritaikyti savo veikloje. Šie pasiekimai ne tik padidins mūsų efektyvumą ir produktų kokybę, bet ir užtikrins, kad ir toliau patenkinsime ir pranoksime savo klientų lūkesčius.

Džiaugiamės galėdami būti tokios dinamiškos pramonės dalimi ir nekantraujame pamatyti, kaip šios naujos technologijos formuos skaitmeninės spaudos ateitį.


Cookie Settings