BMK kartu su Lietuvos inžinerinės ir technologinės pramonės asociacija LINPRA pradeda kelią permainų link


BMK naujus metus pradeda nauja tvaria partneryste su LINPRA, vienu svarbiausiu Lietuvos ekonominio kraštovaizdžio dalyviu. Ši partnerystė pabrėžia abiejų organizacijų įsipareigojimą vystyti inžinerijos ir technologijų pramonę, kuri yra šalies ekonominės gerovės pagrindas.

1993 m. įkurta LINPRA yra nepriklausoma verslo savivaldos organizacija, turinti turtingą inžinerijos ir technologijų sektoriaus interesų gynimo istoriją. Atstovaudama įvairiems segmentams, pavyzdžiui, plastiko, metalo gaminių, mašinų, prietaisų, elektrotechnikos, elektronikos ir kitiems, LINPRA veikia nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis.

Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonei tenka lemiamas vaidmuo formuojant šalies ekonominę raidą. LINPRA misija – didinti tarptautinį konkurencingumą, spartinti ekonominę ir socialinę inžinerijos ir technologijų pramonės plėtrą Lietuvoje.

BMK vertina bendradarbiavimo svarbą. Suvienijusi jėgas su LINPRA, BMK siekia aktyviai prisidėti prie bendrų iniciatyvų, peržengiančių tradicinės verslo partnerystės ribas, plėtojimo. Bendradarbiavimas vertinamas kaip platforma, leidžianti įsitraukti į prasmingus projektus, naudingus ne tik verslo bendruomenei, bet ir visai visuomenei.

BMK generalinė direktorė Daiva Viskontienė dalijasi entuziazmu dėl partnerystės, pabrėždama bendro augimo ir poveikio potencialą. „Įstojimas į LINPRA mums suteikia galimybę kartu su kitomis įmonėmis kurti geresnę ateitį – padėti augti mūsų organizacijai ir prisidėti prie bendrų verslo bei švietimo projektų plėtros. Tikimės, kad veikdami kartu sukursime tvarių projektų, kurie teiks naudą verslui, visuomenei bei visai šaliai.“


Cookie Settings