Civitta


“Tame pačiame aukšte, kuriame įsikurs naujasis mūsų biuras, dirba dar kelios skirtingos įmonės, todėl labai svarbu tinkamai užtikrinti konfidencialią mūsų klientų informaciją. Xerox sprendimai užtikrino aukštą dokumentų saugos lygį ir mes nebeturime pagrindo dėl to jaudintis“.

Civitta biuro vadovė Gintarė Gaidelionytė

Pradžia

UAB „Civitta” persikėlė į naująjį biurą Vilniaus centre ir norėjo užsitikrinti, kad persikėlimas vyktų sklandžiai, nepertraukiant darbo proceso. Mes esame „atviros erdvės” tipo biuras; kartu su mumis tame pačiame pastato aukšte dirba daugybė bendrovių, labai svarbu užtikrinti, kad „Civittos” darbuotojams tinkamai padėtų IT komanda su visa darbo dokumentų eiga susijusiais klausimais ir konfidencialių kliento dokumentų saugumu bei atitinkama sklaida.

Bendrovė nusprendė samdyti naujojo biuro darbo organizatorių tvarkomųjų srautų valdymui. Be aukščiau paminėtų tikslų, „Civitta” ieškojo sprendimo su vienu kontaktu, pagrįstu centralizuotais ir produktyviais spausdinimo įrenginiais, leidžiančiais sumažinti spausdinimo apimtis ir išlaidas, taip pat numatyti nuspėjamas ir skaidrias spausdinimo išlaidas.

BMK pasiūlytas Xerox® valdomų spausdinimo paslaugų sprendimas  (Xerox įgaliotasis partneris Lietuvoje) atitiko visus kliento reikalavimus ir tarp dviejų bendrovių buvo pasirašyta sutartis.

SPRENDIMAS

Siekiant optimizuoti „Civitta” įrangos parką, kliento patalpose buvo įdiegta nemažai naujų Xerox spausdinimo įrenginių, tokių kaip Xerox® WorkCentre® 7830 spalvotų daugiafunkcinių spausdintuvų (MPS) ir Xerox® WorkCentre® 6655 spalvotų lazerinių MPS, siekiant pakeisti pasenusius kitų tiekėjų įrenginius.

Siekiant užtikrinti didesnį saugumą, MPS sprendimas taip pat apima serveryje veikiančią YSoft® SafeQ® programą  – pažangią spausdinimo valdymo priemonę, praplečiančią standartines DS funkcijas ir pagerinančias spausdinimo aplinką, užtikrinant veiksmingą visos spausdinimo sistemos stebėjimą ir valdymą. IT gauna išsamią informaciją apie tai, kas spausdina, ką atspausdina ir kokie spausdintuvai yra naudojami.

Papildomam aukšto lygio spausdinimo įrangos vaizdui buvo įdiegtas Xerox® Device Agent. Šis nuotolinio įrenginio stebėjimo įrankis leidžia aktyviai valdyti spausdinimo priemones, realiuoju laiku aptikti visus reikalingus atsargų ar veikimo klausimus, maksimaliam veikimo laiką ir prieinamumą padidinimui.

Be to, siekiant užtikrinti teikiamos paslaugos kokybę, buvo įdiegta realaus laiko automatizuota incidento ir paslaugų lygio ataskaitų teikimo sistema.

Visi Xerox prietaisai buvo instaliuoti su „Follow Me®” autonomine mobiliojo spausdinimo technologija „Ringdale”, leidžiančia vartotojams spausdinti iš bet kokio įrenginio. naudojant asmens tapatybės kortelę arba mobilųjį prietaisą.

REZULTATAI

Xerox partneriui BMK įdiegus Xerox®DS su nuotoliniu visos spausdinimo infrastruktūros valdymu, buvo palengvintas Civitta IT skyriaus darbas, kuris dabar gali sutelkti dėmesį į savo pagrindines užduotis.

„Jei kyla kokių nors klausimų ar problemų dėl spausdinimo, mes dabar turime vieną centralizuotą kontaktą ir skambiname BMK, jie užregistruoja užklausą ir problema greitai išsprendžiama nuotoliniu būdu arba vietoje”, – teigia Gintarė Gaidelionytė, įmonės Civitta administratorė.

„Civitta”, naudodamasi Xerox® MPS, pastebėjo, kad:

 • Sumažėjo spausdinimo apimtys;
 • Išlaidos pasiskirstė verslo padaliniams, departamentams, darbuotojams;
 • Ataskaitų teikimo sistema „YSoft® SafeQ®” leidžia lengvai stebėti ir valdyti visą spausdinimo sistemą;
  • Griežtą medžiagų aprūpinimo kontrolę ir efektyvią remonto sistemą pagal ataskaitas teikia Xerox® DS priemonės;
 • Informacinio saugumo gerinimas – spausdinimas, naudojant asmens tapatybės kortelę ar leidimo kodą, užtikrina spausdintos medžiagos konfidencialumą (ypač finansų ir teisės departamentų);

„Šis vartotojui priimtinas sprendimas padeda mūsų darbuotojams dirbti patogiai ir mes džiaugiamės, galėdami sumažinti spausdinimo apimtis ir išlaidas, naudodami centralizuotus, greitus prietaisus ir iš anksto žinomą bei skaidrų spausdinimą. Mes tikimės bendradarbiavimo ateityje „, – priduria G.Gaidelionytė.

APIE CIVITTA LTD

„Civitta” – lyderiaujanti nepriklausoma valdymo konsultacinė įmonė Baltijos šalyse ir Vakarų NVS, turinti biurus Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Moldovoje, Serbijoje ir Jungtinėje Karalystėje. „Civitta” veikla apima platų paslaugų spektrą, tokį kaip valdymo konsultacijos, dotacijos ir projektų valdymas, rinkos tyrimai ir klientų duomenų analizė, parama verslui ir startuoliai, viešoji politika ir plėtra.

APIE BMK

„Biznio mašinų kompanija” (BMK) yra įsikūrusi Vilniuje. Ši įmonė įgyvendina sprendimus, padedančius privatiems ir verslo klientams visoje šalyje saugiai ir ekonomiškai bei laiku gauti tinkamą informaciją. BMK teikia verslo sprendimus spausdinimo technologijų, audio / video technologijų bei švietime naudojamų technologijų srityse. BMK pastaruosius 22 metus yra Xerox partnerė Lietuvoje. Būdama pirmaujanti partnerė ir paslaugų teikėja, BMK taip pat prisijungė prie Xerox® Partner Print Services (XPPS) programos 2015 metais ir dabar yra akredituota teikti Xerox® MPS klientams Lietuvoje.

APIE XEROX

Xerox Corporation – tarptautinė 11 milijardų dolerių kapitalo dokumentų valdymo technologijos lyderė, diegianti naujoviškus pasaulio bendravimo, susijungimo ir veikimo būdus, turinti svarbesnę nei kada nors anksčiau patirtį, nes visi (maži ar dideli) jos klientai siekia padidinti našumą, didinti pelningumą ir poreikius. Ši bendrovė tai įdiegia mažoms, vidutinio dydžio bei didelėms įmonėms, vyriausybėms, grafinių komunikacijų teikėjams ir partneriams, kuriuos ji aptarnauja.

Xerox supranta, kas yra darbo pagrindas ir kokios yra jo formos. Ji naudoja vis sudėtingesnį popieriaus ir skaitmenos pasaulį. Ofisinis ir mobilusis. Asmeninis ir socialinis. Kiekvieną dieną visame pasaulyje – daugiau nei 160 šalių – jų technologijos, programinė įranga ir žmonės sėkmingai veikia šiose sankirtose.

Tai automatizuojanti, pritaikanti, pateikianti, analizuojanti ir saugiai informuojanti įmonė, tokiu būdu padedanti savo klientams sparčiau veikti.

Daugiau informacijos rasite apsilankę www.xerox.com


SUSISIEKITE


Notice: Undefined variable: terms in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Undefined variable: product_page_url in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Undefined variable: consultant in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to get property 'post_title' of non-object in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Produktu/servisu/sekmes forma

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

 • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings