Vilnius Tech Park


„Mes vertiname aukštą komunikacijos ir paslaugų teikimo lygį, džiaugiamės aktyvia stebėjimo paslauga. Nuo Xerox® MPS sprendimo įdiegimo neįvyko jokių didelių incidentų, sutrikdžiusių darbo eigą; nedidelės problemos buvo išspręstos nedelsiant. “

Karolina Gelvonauskytė,

„Vilnius Tech Park“ koordinatorė.

 PRADŽIA

„Vilnius Tech Park“ sukūrimo idėja – siekti realios ateities.

Šio parko koncepcija – buvo sukurti bendradarbiavimo aplinką įvairiems startuoliams, rizikos kapitalo fondams ir kūrybingiems verslininkams, taip pat kitiems rinkoje įsitvirtinusiems veikėjams. Įmonei reikėjo patikimos spausdinimo infrastruktūros, palaikančios šią sistemą ir leidžiančios savo klientams dirbti be jokių sutrikimų.

„Vilnius Tech Park“ ieškojo tiekėjo, galinčio pasiūlyti tvarų sprendimą, pagrįstą centralizuotais produktyviais įtaisais su minimaliomis atliekomis bei užtikrinančiomis greitą ir patikimą spausdinimo prietaisų aptarnavimą, numatomas ir skaidrias spausdinimo išlaidas bei saugius spausdinimo pajėgumus. Be to, kadangi klientai nuolat keistųsi, bendrovė turėjo užtikrinti paprastą spausdinimo išlaidų paskirstymo būdą kiekvienam klientui.

Visi klientų poreikius patenkino Xerox® Managed Print Services pasiūlymas, kurį „Vilnius Tech Park“ pateikė BMK, Xerox įgaliotasis partneris Lietuvoje.

SPRENDIMAS

Pirmiausia į kliento patalpas buvo pristatyti nauji Xerox spalvoti daugiafunkciniai spausdintuvai (MFP) Xerox® WorkCentre® 7835 ir Xerox® WorkCentre® 7225.

Siekiant patenkinti kliento poreikį aukštam saugumo lygio užtikrinimui, kiekvienas Xerox įrenginys per „Ringdale” sistemą siūlo „Secure pull” arba „Follow Me” bevielio judriojo spausdinimo technologiją, leidžiančią personalui spausdinti iš bet kurio įrenginio, naudojant asmens tapatybės kortelę. Be to, visi Xerox daugiafunkcinių įrenginių apdorojami duomenys yra užkoduoti, tokiu būdu užtikrinantys papildomą dokumentų saugumą.

Aktyviam specializuotų atstovų stebėjimui, visi klientų įrenginiai buvo prijungti prie Xerox® Global Contact Center (GCC). Ši programa leidžia valdomai paslaugai reaguoti į incidentus centralizuotai, tokiu būdu užtikrindama nuolatinį vartojimo reikmenų tiekimą ir greitą nuotolinį trikčių šalinimą. Tai padeda sumažinti įrangos prastovų laiką ir padidinti vartotojų pasitenkinimą.

Šalia GCC paramos, siekiant užtikrinti teikiamos paslaugos kokybę, buvo įdiegta realaus laiko automatizuota incidento ir paslaugų lygio ataskaitų teikimo sistema. Siekiant spausdinimo išlaidų skaidrumo ir spausdinimo prietaisų valdymo, buvo įdiegta spausdinimo apskaitos sistema.

REZULTATAI

Xerox® MPS sprendimo įgyvendinimas naudojant nuotolinį spausdinimo infrastruktūros valdymą užtikrina tikrą skaidrumo ir išlaidų kontrolę. „Vilnius Tech Park“ dabar gali paskirstyti kiekvieno kliento išlaidas.

Kadangi visos dokumentų valdymo paslaugos, įskaitant spausdinimą, yra vykdomos sudarant rangos sutartis, bendrovei nereikia IT skyriaus. Darbuotojai daugiausia dėmesio skiria savo pagrindinėms pareigoms, o ne problemų sprendimui ir medžiagų užsakymui.

Dėl to  „Vilnius Tech Park“ savo klientams teikia aukšto lygio aptarnavimą. Dabar klientai gali būti tikri, kad jų dokumentai bus atspausdinti kai jiems jų reikia, niekas neturės prieigos prie jų informacijos ir jie sumokės tik už savo panaudotas paslaugas.

Klientai taip pat vertina platų funkcionalumą ir paprastumą naudojant Xerox daugiafunkcines sistemas.

Xerox centralizuotų įrenginių ir Xerox® MPS įdiegimas bei stebėjimo įranga padėjo „Vilnius Tech Park“ atlikti dideles tvarumo ataskaitas, sumažinant atliekų kiekį ir optimizuojant popieriaus, energijos ir vartojimo reikmenų sunaudojimą.

APIE „VILNIUS TECH PARK”

„Vilnius Tech Park“ – tai sudėtingiausias ir integruotas regiono ICT centras, kurio tikslas – pritraukti ir sujungti pažangius talentus, žaidimų kūrimo, didelių duomenų, kibernetinio saugumo, pažangių sprendimų, finansinių technologijų ir skaitmeninio dizaino srityse. „Vilnius Tech Park“ užima daugiau kaip 9000 kvadratinių metrų darbo erdvę, jis įsikūręs renovuotuose 19 a. pastatuose, kur yra daugiau kaip 700 darbo vietų verslininkams ir specialistams, taip pat gaunantiems neprilygstamą verslo plėtros infrastruktūrą ir išskirtines parko pagrindinių partnerių paslaugas. Iki šiol daugiau nei 40 bendrovių „Vilnius Tech Park“ tapo savais namais.

APIE BMK

„Biznio mašinų kompanija” (BMK) yra įsikūrusi Vilniuje. Ši įmonė įgyvendina sprendimus, padedančius privatiems ir verslo klientams visoje šalyje saugiai ir ekonomiškai bei laiku gauti tinkamą informaciją. BMK teikia verslo sprendimus spausdinimo, audio / video bei švietime naudojamų technologijų srityse. BMK pastaruosius 22 metus yra Xerox partneris Lietuvoje. Būdama pirmaujanti partnerė ir paslaugų teikėja, BMK taip pat prisijungė prie Xerox® Partner Print Services (XPPS) programos 2015 metais ir dabar klientams Lietuvoje yra akredituota teikti Xerox® MPS.

APIE XEROX

Xerox Corporation – tai tarptautinė dokumentų valdymo technologijos lyderė, turinti 11 milijardų dolerių kapitalą, diegianti naujoviškus pasaulio bendravimo, susijungimo ir veikimo būdus, turinti svarbesnę nei kada nors anksčiau patirtį, nes visi (maži ar dideli) jos klientai siekia padidinti našumą, didinti pelningumą ir pasitenkinimą. Ši bendrovė tai įdiegia mažoms, vidutinio dydžio bei didelėms įmonėms, vyriausybėms, grafinių komunikacijų teikėjams ir partneriams, kuriuos ji aptarnauja.

Xerox supranta, kas yra darbo pagrindas ir kokios yra jo formos. Ji naudoja vis sudėtingesnį popieriaus ir skaitmenos pasaulį. Ofisinis ir mobilus. Asmeninis ir socialinis. Kiekvieną dieną visame pasaulyje – daugiau nei 160 šalių – jų technologijos, programinė įranga ir žmonės sėkmingai veikia šiose sankirtose.

Tai automatizuojanti, pritaikanti, pateikianti, analizuojanti ir saugiai informuojanti įmonė, tokiu būdu padedanti savo klientams judėti sparčiau.

Daugiau informacijos rasite apsilankę www.xerox.com


SUSISIEKITE


Notice: Undefined variable: terms in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Undefined variable: product_page_url in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Undefined variable: consultant in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to get property 'post_title' of non-object in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Produktu/servisu/sekmes forma

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

  • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings