Notice: Undefined index: domain in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/archive-service.php on line 33

Eksploatacinės medžiagos ir proaktyvus jų tiekimas


Esame oficialus „Xerox“, „Lexmark“, HP gamintojų atstovas Baltijos šalyse. Todėl bendradarbiaudami su šiais pasaulyje pripažintais prekių ženklais, savo klientams galime pasiūlyti originalias bei aukščiausios kokybės minėtų kompanijų eksploatacines medžiagas geriausiomis kainomis. Tai dažai ir rašalo kasetės, būgnai, kaitinimo mazgai, atliekų bakeliai, ratukai popieriui paimti. 

Originalių eksploatacinių medžiagų pasirinkimas – apgalvotas sprendimas

Originalios eksploatacinės medžiagos, dažniausiai, yra brangesnės, todėl gali kilti klausimas – kodėl verta rinktis šiuos priedus, kai rinka siūlo pigesnes alternatyvas? Priežasčių yra ne viena.

 • Renkantis originalias eksploatacines medžiagas, pailgėja įrenginių naudojimo laikas.
 • Taip užtikrinimas aukščiausias spausdinimo bei skenavimo kokybės rezultatas.
 • Originali kasetė išlaiko resursus – atspausdina tiek spaudų, kiek gamintojas yra numatęs.
 • Dėl minėtų priežasčių, garantuojamas vartojimo efektyvumas ir lėšų taupymas.
 • Renkantis originalias medžiagas, galima dalyvauti panaudotų kasečių surinkimo programoje, užtikrinti tvarią ir aplinkai draugišką įmonės veiklos strategiją.
 • Savo ruožtu neoriginalios medžiagos, dažniausiai, lemia įvairius gedimus, nekokybiškus spaudus.

Kaip originalias eksploatacines medžiagas atskirti nuo padirbinių?

Rinkoje galima rasti išties daug neoriginalių spausdinimo įrenginių priedų, kurie nuo sertifikuotų produktų skiriasi tiek kokybe, tiek ir kaina. Kaip šiuos falsifikatus atskirti?

 • Originalios eksploatacinės medžiagos yra brangesnės. Todėl jas atskirti galima remiantis kainos kriterijumi.
 • Originalias medžiagas galima įsigyti tik iš oficialių gamintojų ir sertifikuotų jų partnerių.
 • Originalios eksploatacinės medžiagos išsiskiria savo pakuote, yra pažymėtos 3D holografiniais saugos ženklais bei serijos numeriais. Pastaruosius galima patikrinti oficialių gamintojų interneto svetainėse.

Proaktyvus eksploatacinių medžiagų tiekimas

Kiekviename biure esančią spausdinimo įrangą dažnai lydi patys įvairiausi nesklandumai. Prireikus spausdinti, spausdintuvas gali nebeveikti, jam ne laiku pasibaigti dažomieji milteliai, sugesti būgnas. Įrenginiai neretai ir nebeįsijungia, būna lydimi kitų gedimų, rodo nežinomų klaidų pranešimus.

BMK siūloma proaktyvi eksploatacinių medžiagų tiekimo paslauga užtikrina, jog įmonėms nereikės rūpintis dažomųjų miltelių, kitų priedų spausdinimo įrangai pirkimu.

Įprastu atveju, nesinaudojant paslauga, biure gali baigtis dažai. Tuomet spausdintuvas nebeveikia, klientas ieško, kur produktą įsigyti, užsisako, pristatymo prireikia laukti mažiausiai parą ir tik tada galima tęsti įprastus darbus. Naudojantis proaktyviu eksploatacinių medžiagų tiekimu, BMK komanda jau mato, jog dažomieji milteliai baigiasi. Juos išsiunčia klientui, dažai pakeičiami, spausdinimo procesas nesutrinka.

Proaktyvaus serviso paslauga

Proaktyvus eksploatacinių medžiagų tiekimas yra tik vienas iš proaktyvaus serviso paslaugos procesų. Jį galima užsakyti kaip atskirą paslaugą, taip pat rinktis ir kitą – proaktyvų gedimų stebėjimą ir šalinimą.

Proaktyvaus serviso paslauga yra patogi, garantuojanti itin paprastą spausdinimo infrastruktūros priežiūrą, taupanti laiką bei finansines išlaidas. Ji paremta patikimiausių ir pasaulyje pripažintų gamintojų originalių produktų, užtikrinančių aukščiausią kokybę bei tvarumo standartų laikymąsi, tiekimu.

Jos naudą apibūdina galima situacija. Nesinaudojančio paslauga kliento spausdintuvas sugenda, jis nebespausdina, ieškoma specialistų, kurie įrangą sutaisytų. Tai irgi užtrunka mažiausiai parą, atvykęs meistras gali neturėti reikiamų detalių, taisymo procesas tęsiasi dar ilgiau, tuomet gedimas pašalinamas ir tik tada vėl spausdinama. Savo ruožtu naudojantis BMK paslauga, specialistai per nuotolį mato, jog spausdintuvas sugedo. Jie žino, koks gedimas įvyko, gali padėti sutrikimą pašalinti nuotoliniu būdų, prireikus – atvykti į biurą, kartu atsivežti reikiamas detales, atlikti remontą ir užtikrinti tolimesnį sklandų spausdinimo procesą.

Kodėl verta rinktis proaktyvaus serviso paslaugą?

Tai yra sumanus ir visapusiškai naudingas sprendimas kiekvienam biurui. Jis užtikrina nenutrūkstamą ir sklandų įrangos veikimą, efektyvų kaštų planavimą. Taip pat naudojantis šia paslauga, biure nėra būtinas eksploatacinių medžiagų sandėlis, nereikia papildomo įrangos priežiūros specialisto įmonėje, kuris administruotų procesus. BMK pasirūpina viskuo: nuo gedimų prevencijos ir šalinimo iki originalių, kokybiškų bei patikimų medžiagų tiekimo.

Partneriai

SUSISIEKITE

Pagrindinė forma

Pagrindinė kontaktų forma

 • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

 • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings