„Xerox“ originalios eksploatacinės medžiagos


Esame oficialus „Xerox“ atstovas Baltijos šalyse, todėl savo klientams galime pasiūlyti originalias bei aukščiausios kokybės eksploatacines medžiagas, tokias kaip dažomųjų miltelių kasetės (dar vadinami „toneriai“), būgnai, popierius ir kt. geriausiomis kainomis.

Kaip atskirti originalias „Xerox“ eksploatacines medžiagas nuo padirbinių?

Rinkoje siūlomas iš tiesų didelis neoriginalių medžiagų spausdinimo įrenginiams pasirinkimas, kurie nuo sertifikuotų originalių eksploatacinių medžiagų skiriasi tiek kokybe, tiek ir kaina. Žemiau pateikiame keletą patarimų, kaip atskirti originalą nuo padirbinio.

 • Pirmiausiai, originalios „Xerox“ eksploatacinės medžiagos išsiskiria savo pakuote, yra pažymėtos 3D holografiniais saugos ženklais bei serijos numeriais.

Originalus lipdukas

 • Paprastai originalios eksploatacinės medžiagos yra brangesnės. Todėl jas atskirti galima ir pagal kainą.
 • Originalias medžiagas galima įsigyti tik iš oficialių gamintojų ir sertifikuotų jų partnerių.

Pasitaiko atvejų, kai pirkėjas, manydamas, kad perka originalą, iš tiesų to nė neįtardamas, įsigija padirbinį. Kartais klastotę sunku atpažinti, nes pakuotė būna paženklinta gamintojo logotipu, gaminys net gi gali turėti lipduką.

Klastotės ženklinimo pavyzdžiai:

Falsifikatų ženklinimo pavyzdžiai

Norint neapsigauti, svarbu atkreipti dėmesį į lipduką, – ar jis turi originalų serijinį numerį ir brūkšninį kodą, ar lipduko fone matomi užrašai „Genuine“, “AUTÊNTICO” arba“VÉRITABLE”, kurie keičiasi, priklausomai nuo žiūrėjimo kampo.

Kodėl verta rinktis originalias eksploatacines medžiagas?

Originalūs spausdintuvų ir daugiafunkcinių įrenginių priedai paprastai yra brangesni, todėl gali kilti klausimas – kodėl verta rinktis gamintojo siūlomus „tonerius“, kasetes, būgnus ir kt. medžiagas, kai rinka siūlo pigesnes alternatyvas? Priežasčių yra ne viena.

 • Renkantis originalias eksploatacines medžiagas, pailgėja įrenginių naudojimo laikas.
 • Užtikrinimas aukščiausias spausdinimo bei skenavimo kokybės rezultatas.
 • Originali kasetė išlaiko resursus – atspausdina tiek spaudų, kiek gamintojas yra numatęs.
 • Dėl minėtų priežasčių, garantuojamas vartojimo efektyvumas ir lėšų taupymas.
 • Savo ruožtu neoriginalios medžiagos, dažniausiai, lemia įvairius gedimus, nekokybiškus spaudus, trumpėja aparato epksploatavimo laikas.
 • Renkantis originalias medžiagas, galima dalyvauti panaudotų kasečių surinkimo programoje, užtikrinti tvarią ir aplinkai draugišką įmonės veiklos strategiją.

Draugiška aplinkai strategija: paprastas būdas utilizuoti panaudotas „Xerox“ kasetes

Kaip žinia, pasibaigusių spausdintuvo kasečių negalima tiesiog išmesti į konteinerį, – jas reikia tinkamai utilizuoti. „Xerox” panaudotų kasečių surinkimo programa leidžia originalias kasetes  nesudėtingai ir visiškai nemokamai išsiųsti tiesiai gamintojui.

Ką reikia daryti?

 1. Užpildykite informaciją “UPS” lipduko suformavimui puslapyje https://www.xerox.com/lt-lt/about/recycling-toner-and-cartridges. Tinka siuntai iki 5 vnt. kasečių ar 7 kg.
 2. Svarbu kasetes grąžinti supakuotas į jų originalias dėžutes.
 3. Jei vienu metu grąžinate 2-5 kasetes, supakuokite jas į vieną didesnę dėžę, arba suklijuokite dėžutes lipnia juostele, kad gautume vieną siuntinį.
 4. Paruošus siuntą siuntimui, susisiekite su “UPS” telefonu +370 37 350505 ir sutarkite dėl siuntos paėmimo.

Jei kyla klausimų, kreipkitės į mus. Mielai patarsime ar padėsime jums iškilusiais klausimais.

Partneriai

SUSISIEKITE

Pagrindinė forma

Pagrindinė kontaktų forma

 • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

 • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings