Lankstymo įranga Morgana DigiFold Pro XL

APIE PREKĘ

Lengva valdoma automatinė popieriaus lankstymo ir bigavimo sistema. „DigiFold Pro XL“ yra naujausias „Morgana DigiFold“ serijos modelis. Sukurtas remiantis gerai patikrinta „Morgana DigiFold Pro“ technologija, su unikalia atviros konstrukcijos vakuumine popieriaus padavimo sistema, skirta paduoti 210-1300 mm ilgio lapams. Ši didelio našumo automatinė bigavimo ir lankstymo sistema skirta vidutinėms ir didelėms skaitmeninėms, bei ofsetinėms spaustuvėms.

Pagrindinės savybės:

 • Greitis: iki 6000 lenkimų A4 lapų per h / bigavimas – 7500 lapų per h
 • Popieriaus padavimo talpa iki 200 mm
 • Vakuuminis popieriaus padavimas
 • Visiškai automatinės operatoriaus funkcijos. Įvedus popieriaus formatą, visus reikiamus nustatymus DigiFold Pro XL parenka automatiškai
 • Unikali oro sistema lapams atskirti
 • Galima pilnai skersinė perforacija ir penki perforavimo ratukai išilginei perforacijai
 • Iki 30 bigų viename lape


Kaip veikia įrenginys žiūrėkite vaizdo medžiagoje

GAMINTOJO INFORMACIJA

CU_BRO_8.5x11_4PP_AUTOCREASER-DIGIFOLD-XL-PRO-V2_compressed Atsisiųsti
CU_BRO_210x297_12pp_AutoCreaser_PRO_XW_Digifold_v4-NC_compressed Atsisiųsti

TECHNINIAI DUOMENYS

Maks. popieriaus talpa 200mm
Maks. popieriaus formatas 385mm x 1300mm
Min. popieriaus formatas 93mm x 210mm
Popieriaus gramatūra iki 400gsm
Min. popieriaus gramatūra 80gsm
Maks. greitis per val. 6000 lapų A4 (vienas lenkimas), 7500 lapų (vienas bigas lape)
Maks. bigų kiekis lape 30
Min. bigavimo atstumas 0.1mm

Prekės

Lankstymo įranga Morgana DigiFold Pro

Morgana DigiFold Pro – pilnai automatinė bigavimo / lankstymo įranga su vakuuminiu popieriaus padavimu iš viršaus. Lengvas intuityvus įrangos nustatymas ir didelis produktyvumas – tai, dėl ko DigiFold Pro puikiai tinka ir skaitmeninės spaudos darbams, ir ofsetiniams tiražams. Popieriaus padavimas iš viršaus leidžia įrangos operatoriui pastoviai papildyti biguojamą / lankstomą popierių nestabdant proceso. Taip pat ši savybė leidžia naudoti ir didelio formato spaudą iki 900 mm. Papildomai įranga sukomplektuota su išilgine produkcijos perforacija.

Daugiau

Bigavimo įranga Morgana AutoCreaser Pro XW

„AutoCreaser Pro XW” yra naujausias „Morgana” greitaeigių rišimo aparatų serijos įrenginys, skirtas skaitmeniniu būdu atspausdintai produkcijai lankstyti. Jis vienodai efektyvus ir biguojant įprastu būdu atspausdintą kartoną, laminuotą ar kryžminio paviršiaus medžiagą.

Daugiau

Lankstymo įranga Morgana Junior DT-A

Automatinė, universali ir lengvai valdoma lankstymo įranga, skirta lankstyti nuo A6 iki A3 formato spausdintai produkcijai. Įrenginys per valandą gali apdoroti 14 400 lapų, automatinė padavimo talpa įkraunama iki 500 lapų. Bet koks reguliavimas, atsižvelgiant į dydį ir lankstymo tipą, atliekamas automatiškai. Išvedimo talpa su konvejerio mechanizmu talpina iki 300 lapų jau sulankstytos produkcijos.

Daugiau

Plokštuminės CNC frezavimo staklės WidCNC R150/R200

Widcnc R150/R200 plokštuminės CNC frezavimo staklės sukurtos taip, kad efektyviai reaguotų į reiklios profesionalų rinkos poreikius. Tiksli, tvirta, patikima ir technologiškai pažangi įranga. Konstrukcijos tvirtumas ir tikslumas, taip pat itin tikslios eigos sistemos užtikrina neprilygstamą pjovimo kokybę.

Daugiau

SUSISIEKITE

Produktu/servisu/sekmes forma

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

 • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Loading...
Cookie Settings