Kodak Capture Pro programinė įranga

APIE PREKĘ

Šiame skaitmeniniame amžiuje popieriniai padaliniai ir procesai eikvoja laiką ir pinigus. Nesvarbu, ar skenuojate šimtą, ar šimtą tūkstančių puslapių, rankiniu būdu atliekamų užduočių yra per daug. Duomenų įvedimas, nuskaitytų vaizdų pavadinimų suteikimas ir registravimas, daugybė duomenų patikrinimų – visa tai reikalauja brangiai kainuojančios darbo jėgos. Šių užduočių atsisakykite naudodami „Kodak Capture Pro“ programinę įrangą.

Skeneriai fiksuoja popieriniuose dokumentuose užrakintų duomenų vaizdus, o „Kodak Capture Pro“ programinė įranga atrakina šiuos duomenis. „Capture Pro“ automatiškai atpažįsta, išskiria ir indeksuoja nuskaitytų vaizdų duomenis, kad juos būtų galima naudoti įvairiuose tolesniuose procesuose. Naudodami „Capture Pro“ pagreitinkite savo verslo našumą ir automatiškai pateikite svarbią informaciją visai organizacijai.

Plačiau apie sistemą žiūrėkite vaizdo medžiagoje (EN)

Patikimai ekstrahuokite ir indeksuokite

Užkirskite kelią po skenavimo atliekamiems taisymams, naudodami technologiją, kuri automatiškai patvirtina tikslaus fiksavimo tikslumą. Pažangus apdorojimas iš karto nustato trūkstamą informaciją, pvz., reikalingą parašą. Pažangi kokybės kontrolė automatiškai pažymi abejotiną informaciją, kurią reikia peržiūrėti.

Užtikrinkite proceso vientisumą

Saugiai fiksuokite ir dalinkitės informacija visoje įmonėje. Aukštos kokybės vaizdavimas užtikrina tikslius duomenis jūsų verslo programoms. Dalinkitės užduočių nustatymų konfigūracijomis visoje organizacijoje, kad išlaikytumėte standartines indeksavimo ir nukreipimo taisykles. Programinę įrangą „Kodak Capture Pro“ galite įdiegti vietinėse darbo vietose ir naudoti ją be interneto ryšio.

Efektyviai atskirkite dokumentus

Sutrumpinkite laiką, sugaištamą rankiniam dokumentų rūšiavimui prieš nuskaitymą, ir automatiškai perjunginėkite užduotis ir profilius, kai nuskaitomos didelės apimtys.

Automatinis duomenų nukreipimas

Siųskite informaciją tiesiai į ECM sistemas, „“SharePoint“ ir saugų FTP. Automatiškai nuskaitykite brūkšninius kodus, ekstrahuokite ir indeksuokite duomenis ir greitai bei tiksliai pateikite informaciją ten, kur ji turi būti.

Optimizuota dirbti kartu

Skirtingai nei bet kuri kita rinkoje esanti duomenų surinkimo programinė įranga, „Kodak Capture Pro“ sklandžiai veikia su daugelio kitų gamintojų skeneriais, todėl galite ir toliau gauti naudą iš bet kokių investicijų į aparatinę įrangą.

GAMINTOJO INFORMACIJA

57571 1 Software Assurance SSLRpdf Atsisiųsti
82622 1 CaptureProBrochure071118FINALpdf Atsisiųsti
113537 1 Alaris Capture Pro and Smart Touch Comparison Chartpdf Atsisiųsti

Prekės

Kodak S3120 Max / S3140 Max skeneriai

Iki 120/140 puslapių per minutę (ppm) našumo ir 60 000/70 000 puslapių per dieną rekomenduojamos apimties KODAK S3120 Max ir KODAK S3140 Max skeneriai pasižymi neprilygstama savo klasei sparta. Integruotas vaizdų apdorojimas ir tinklo galimybės padeda pakeisti duomenų gavimo darbo eigą ir pasiekti aukštesnį efektyvumo ir našumo lygį. Pirmaujanti pramonėje vaizdo tobulinimo technologija optimizuoja OCR tikslumą ir kartu sumažina failo dydį, todėl duomenis galite fiksuoti itin greitai ir tiksliai ir iš karto įtraukti juos į savo verslo procesus. Išskirtinis popieriaus tvarkymas iki minimumo sumažina laiką, praleidžiamą prie skenerio, kad dar labiau padidintumėte savo verslo procesų greitį, tikslumą ir efektyvumą.

Daugiau

Xerox B1025

A3 formato nespalvotas lazerinis daugiafunkcinis įrenginys

Palaikomos funkcijos: spausdinimas, kopijavimas, skenavimas
Maksimalus spausdinimo greitis (psl/min): 25
Rekomenduojama apkrova iki (psl/mėn): 2000
Dvipusis spausdinimas (Duplex): Taip
Popieriaus įvesties talpa (standartinė, lapais): 250

Daugiau

Kodak E1030/E1040 skeneris

A4-A3 formato skeneris

Palaikomos funkcijos:  skenavimas
Maksimalus skenavimo greitis (psl/min): 30/40
Rekomenduojama apkrova iki (psl/d.): 4000/5000
Dvipusis skenavimas (Duplex): Taip
Popieriaus įvesties talpa (standartinė, lapais): 80

Daugiau

Kodak S2050/S2060w skeneris

KODAK S2050 skeneris – tai puikus sprendimas, kai reikia greitai nuskaityti informaciją. 50 puslapių per minutę, užtikrinant aiškumą ir tikslumą, kurio tikimasi iš „Kodak Alaris“ šeimos gaminių. Skeneris KODAK S2060w su integruotu tinklu leidžia jūsų fiksuoti reikiamą informaciją, užtikrinant puikią vaizdo kokybę ir duomenų tikslumą. Tai puikus stalinio skenavimo sprendimas, kuriuo gali dalytis keli žmonės. Lengvai naudojamas jutiklinis ekranas suteikia greitą prieigą prie 20 užduočių, o standartinės TWAIN ir ISIS® tvarkyklės užtikrina integraciją su esamomis profesionaliomis dokumentų valdymo sistemomis.

Daugiau

SUSISIEKITE

Produktu/servisu/sekmes forma

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

  • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Loading...
Cookie Settings