Skaitmeninė pjaustyklė/ploteris Morgana ColorCut SC6000

APIE PREKĘ

Revoliucinis naujo tipo hibridinis įrenginys – automatinė pjaustyklė/ploteris. Apjungiamos plokščiastalio ir lapinio ploterio technologijos. Pjaustyklė/ploteris su automatinu lapų padavimu, 2 įrankiai: peilis ir bigas. Kompaktiškas ir itin universalus įrenginys, puikiai derantis šalia skaitmeninės lapinės spaudos. Puikiai tinka skaitmeninės pakuotės tiražų pjaustymui, pardavimo vietų apipavidalinimui ir puskartonio projektams, taip pat ploteriuojamų lapų lipdukams pjaustyti.

Pagrindinės savybės:

 • Galva su 2 įrankiais: peilis (ploteriavimo arba velkamas peilis), bigas arba ;
 • Kompaktiškas ir itin universalus įrenginys;
 • Puikiai dera šalia skaitmeninės lapinės spaudos, palaiko XL formato dydį (340 x 710mm), gali priimti mišrius darbus pjaustant vieną po kito sklandžiai ir nenutrūkstamai;
 • Įrenginys iškirps ir subiguos praktiškai bet kokią formą iki 350 mikronų medžiagoje, taip pat išploteriuos lipdukų/etikečių lapus;
 • Šiuo metu pasaulyje nėra kito įrenginio, kuriame būtų 100 % patikimas didelės apimties automatinis padavimas ir dviguba galva su 2 įrankiais, skirta pjaustymui ir bigavimui.


Plačiau apie senesnio modelio įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje (LT)


Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje

GAMINTOJO INFORMACIJA

SC6000-EN-web Atsisiųsti

TECHNINIAI DUOMENYS

Maks. pjovimo dydis 340 mm x 710 mm
Pjaustymo (ploteriavimo) galvutės 1 vnt. (2 įrankiai: peilis/bigas)
Pjaustymo greitis (ploteriavimas) 960 mm/s
Prispaudimo jėga Galvutės prispaudimo jėga iki 750 g, atskirai tiek pjovimo, tiek bigavimo įrankiui
Valdymas 5“ jutiklinis LCD ekranas
Automatinis lapų padavimas Dėtuvės talpa iki 900 lapų
Registracijos ženklai Kvadratinis/taškinis/QR kodas
Jungtis USB 2.0 (reikalingas PC duomenų buferiui)
Įrenginio gabaritai 1300 x 820 x 1230 mm
Svoris 115 kg

Prekės

Daugiafunkcinė pjaustyklė Uchida AeroCut X

AeroCut X daugiafunkcinė pjaustyklė, pjaustytuvas ir bigatorius, pasižymi didesniu našumu ir patogesniu naudojimu. Profesionalus kortelių kirtimas ir bigavimas AeroCut X siūlo iki maks. 370 mm pločio x 750 mm ilgio. Visos funkcijos: pjaustymas, bigavimas ir perforavimas, valdomos ir išsaugomos per jutiklinio ekrano valdymo bloką, leidžiantį lengvai programuoti kelių funkcijų užduotis.

Daugiau

Automatinė skaitmeninė pjaustyklė Morgana FB9000Pro

FB9000 Pro – universali dviejų įrankių konvejerinė pjaustyklė su pažangiomis automatizavimo funkcijomis, leidžiančiomis supaprastinti pjovimo procesus. Dviejų įrankių galvutėse įdėtas bigavimo įrankis ir pjovimo/ploteriavimo/perfaravimo peilis. Naudodami pažangią CCD Vision3 registravimo kamerą galite rinktis vieną iš trijų kokybės režimų (greitasis, standartinis, aukštos kokybės).

Daugiau

NAUDOTAS Daugiafunkcinė skait. pjaustymo sistema Kongsberg XN44

NAUDOTAS skaitmeninis pjaustymo stalas skirtas frezuoti įvairias medžiagas, polikarbonatus, plastikus bei MDF. Geros būklės įranga, 2015m gamybos.

Kongsberg XN44 siūlo neribotą universalumą. Nesvarbu kokioje srityje Jūs dirbate – reklamos, pakuočių gamyboje ar pardavimų vietų displėjai – su Kongsberg XN44 bet kuris užsakymas bus atliktas kokybiškai ir laiku.

Latvian

IZMANTOTS digitālais griešanas galds dažādu materiālu, polikarbonātu, plastmasas un MDF frēzēšanai. Laba tehniskā stāvokļa iekārtas, 2015. gada ražošana.

Daugiau

Skaitmeninis etikečių ploteris JWEI RSF-330

JWEI RSF-330 skaitmeninis etikečių ploteris, leidžianti supjaustyti etikečių medžiagas iki bet kokio jums reikalingo etikečių dydžio.

Daugiau

SUSISIEKITE

Produktu/servisu/sekmes forma

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

 • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Loading...
Cookie Settings