Skaitmeninė pjaustyklė/ploteris Morgana ColorCut SC6000

APIE PREKĘ

Revoliucinis naujo tipo hibridinis įrenginys – automatinė pjaustyklė/ploteris. Apjungiamos plokščiastalio ir lapinio ploterio technologijos. Pjaustyklė/ploteris su automatinu lapų padavimu, 2 įrankiai: peilis ir bigas. Kompaktiškas ir itin universalus įrenginys, puikiai derantis šalia skaitmeninės lapinės spaudos. Puikiai tinka skaitmeninės pakuotės tiražų pjaustymui, pardavimo vietų apipavidalinimui ir puskartonio projektams, taip pat ploteriuojamų lapų lipdukams pjaustyti.

Pagrindinės savybės:

 • Galva su 2 įrankiais: peilis (ploteriavimo arba velkamas peilis), bigas arba ;
 • Kompaktiškas ir itin universalus įrenginys;
 • Puikiai dera šalia skaitmeninės lapinės spaudos, palaiko XL formato dydį (340 x 710mm), gali priimti mišrius darbus pjaustant vieną po kito sklandžiai ir nenutrūkstamai;
 • Įrenginys iškirps ir subiguos praktiškai bet kokią formą iki 350 mikronų medžiagoje, taip pat išploteriuos lipdukų/etikečių lapus;
 • Šiuo metu pasaulyje nėra kito įrenginio, kuriame būtų 100 % patikimas didelės apimties automatinis padavimas ir dviguba galva su 2 įrankiais, skirta pjaustymui ir bigavimui.


Plačiau apie senesnio modelio įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje (LT)


Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje

GAMINTOJO INFORMACIJA

SC6000-EN-web Atsisiųsti

TECHNINIAI DUOMENYS

Maks. pjovimo dydis 340 mm x 710 mm
Pjaustymo (ploteriavimo) galvutės 1 vnt. (2 įrankiai: peilis/bigas)
Pjaustymo greitis (ploteriavimas) 960 mm/s
Prispaudimo jėga Galvutės prispaudimo jėga iki 750 g, atskirai tiek pjovimo, tiek bigavimo įrankiui
Valdymas 5“ jutiklinis LCD ekranas
Automatinis lapų padavimas Dėtuvės talpa iki 900 lapų
Registracijos ženklai Kvadratinis/taškinis/QR kodas
Jungtis USB 2.0 (reikalingas PC duomenų buferiui)
Įrenginio gabaritai 1300 x 820 x 1230 mm
Svoris 115 kg

Prekės

Skaitmeninis etikečių ploteris JWEI RSF-330

JWEI RSF-330 skaitmeninis etikečių ploteris, leidžianti supjaustyti etikečių medžiagas iki bet kokio jums reikalingo etikečių dydžio.

Daugiau

Automatiniai pjaustymo stalai Vulcan FC-500VC / FC-700VC

Automatinis pjaustymo stalas pritaikytas mažiems skaitmeniniams tiražams, pavyzdžių darymui ir prototipų kūrimui. Vakuuminio stalo ir nuskaitymo kameros pagalba užtikrinamas puikus tikslumas pjaustant ir biguojant kartoną, ar ploteriuojant lipdukus.

Kaina:

-1,00 €
Daugiau

Lipdukų pjaustyklė Morgana LC600

Naujoji „ColorCut LC600” skaitmeninė lakštinių etikečių pjaustyklė sukurta taip, kad skaitmeninės spaudos produkcijos vartotojams būtų galima automatiškai pjaustyti lakštines etiketes be jokių štampų ar sąrankos išlaidų. LC600 skirtas užimtiems spaudos skyriams, norintiems visiškai be priežiūros pjaustyti etiketes, jis sujungia patikimą etikečių lapų padavimą ir momentinę užduočių paieškos sistemą – tai leidžia be vargo, bet tiksliai ir žaibišku greičiu pjaustyti etiketes.

Daugiau

Lipdukų ploteris Vulcan SC-350

Puikus pasirinkimas spausdinantiems lipdukus A3/A4 formatu skaitmeniniais spausdintuvais. Įranga turi unikalią automatinę lapų paėmimo sistemą ir integruotą optinę akį, kuri nuskaito visus lapo kampus per mažiau nei 3 sekundes! Galima dirbti naudojant QR kodus ir vienu metu ploteriuoti skirtingų užsakymų lipdukus.

Daugiau

SUSISIEKITE

Produktu/servisu/sekmes forma

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

 • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Loading...
Cookie Settings