Skaitmeninis pjaustymo stalas Morgana FB1175

APIE PREKĘ

„ColorCut” plokščiojo pjovimo įrenginių serija apibrėžia naują pramonės standartą. „ColorCut” serija puikiai tinka nedideliam ir vidutiniam dvimačių ir trimačių gaminių tiražui gaminti, todėl siūlomi įvairūs aparatai, tinkantys praktiškai bet kokios formos spaudiniams pjaustyti ir biguoti – nuo kartoninių pakuočių aukštos klasės gaminiams ir apsauginių kartoninių dėžučių iki sintetinių gaminių prekybos vietose ir lipnių etikečių su „kiss-cut” pjaustymu. Dėl galimybės skaitmeniniu būdu gaminti pavienius gaminius pagal poreikį „ColorCut” taip pat puikiai tinka prototipams gaminti.

Nesvarbu, ar gaminate 2D prekybos vietas ir etiketes, ar 3D pakuotes ir ekspozicijas – „ColorCut” plokščiojo pjovimo stalai dirbs be vargo ir pagal poreikį.

Pagrindinės įrenginio sąvybės:

 • Gamyba pagal poreikį. Tipišką SRA3 lakštą supjausto vos per 30-60 sekundžių. Todėl naudotojai gali lengvai ir nebrangiai gaminti vos vieną ar net 1000 lapų per dieną.
 • Vakuuminis prispaudimo stalas. Lakštai saugiai laikomi ant žalio savaime išsilyginančio arba aukščiausios kokybės pilko veltinio pjovimo kilimėlio, kurį sukuria galingo išcentrinio oro siurblio sukuriamas vakuumas. Siurbimas eina per perforuotą laikymo stalą ir kilimėlį, todėl lakštai lieka lygūs ir saugūs.
 • Užduoties jutikliai. Tobulą atspausdintų lapų registraciją prie norimos pjovimo linijos užtikrina optinis jutiklis arba CCD kamera, kuri nuskaito puslapių žymes ir brūkšninį / QR kodą (žr. programinės įrangos skyrių) ir leidžia dvigubai įrankių galvutei sekti nubrėžtų vektorinių linijų kelią.
 • Gamybos produktyvumas. Ant pjovimo kilimėlio galima dėti kelis lapus, o valdymo nustatymuose nustačius „paketinį našumą”, „ColorCut” pradės dirbti su kiekvienu lapu paeiliui – taip dar labiau padidins našumą.
 • Dviejų įrankių pjovimo galvutė. „ColorCut” plokščiosios pjaustyklės, kurių slėgis yra bent du kartus didesnis nei kitų šios klasės modelių, naudoja dvigubo įrankio galvutę, kurioje abu įrankiai veikia nepriklausomai vienas nuo kito, atlikdami visas funkcijas, todėl sutrumpėja darbo laikas ir padidėja našumas. Bigavimo įrankis yra dvipusis, todėl pagal poreikį galima rinktis platų arba siaurą bigavimą.


Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje

GAMINTOJO INFORMACIJA

INTEC-offset-gate-fold-LR_compressed Atsisiųsti

Prekės

Skaitmeninis etikečių ploteris JWEI RSF-330

JWEI RSF-330 skaitmeninis etikečių ploteris, leidžianti supjaustyti etikečių medžiagas iki bet kokio jums reikalingo etikečių dydžio.

Daugiau

NAUDOTAS Daugiafunkcinė skait. pjaustymo sistema Kongsberg XN44

NAUDOTAS skaitmeninis pjaustymo stalas skirtas frezuoti įvairias medžiagas, polikarbonatus, plastikus bei MDF. Geros būklės įranga, 2015m gamybos.

Kongsberg XN44 siūlo neribotą universalumą. Nesvarbu kokioje srityje Jūs dirbate – reklamos, pakuočių gamyboje ar pardavimų vietų displėjai – su Kongsberg XN44 bet kuris užsakymas bus atliktas kokybiškai ir laiku.

Latvian

IZMANTOTS digitālais griešanas galds dažādu materiālu, polikarbonātu, plastmasas un MDF frēzēšanai. Laba tehniskā stāvokļa iekārtas, 2015. gada ražošana.

Daugiau

Pjaustyklė Morgana AutoCut Pro

Automatinė pjaustyklė su vakuuminiu popieriaus padavimu. Skersinis bei išilginis pjovimai ir bigavimas viename. Galima naudoti išskirtinai kaip automatinį bigavimo aparatą. Konvejerio mechanizmu pjaustyklė gali būti prijungta prie automatinio lankstymo AutoFold Pro. Pjaustyklė gali turėti tiesioginę integraciją su EFI Fiery spaudos kontroleriu darbų automatizavimui.

Daugiau

Automatinė skaitmeninė pjaustyklė Morgana FB9000Pro

FB9000 Pro – universali dviejų įrankių konvejerinė pjaustyklė su pažangiomis automatizavimo funkcijomis, leidžiančiomis supaprastinti pjovimo procesus. Dviejų įrankių galvutėse įdėtas bigavimo įrankis ir pjovimo/ploteriavimo/perfaravimo peilis. Naudodami pažangią CCD Vision3 registravimo kamerą galite rinktis vieną iš trijų kokybės režimų (greitasis, standartinis, aukštos kokybės).

Daugiau

SUSISIEKITE

Produktu/servisu/sekmes forma

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

 • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Loading...
Cookie Settings