Reklamos 4 – kūrybiniai inžinieriai

CNC frezavimo staklės išplėtė „Reklamos4“ kūrybinių reklamos dirbtuvių teikiamų paslaugų paketą

„Patiko profesionalus BMK komandos požiūris į darbą – projekto vadovas pasirūpino sklandžia projekto eiga, o inžinieriai profesionaliai paruošė įrenginį bei apmokė juo dirbti.

Jau išbandėme naująsias WidInovation stakles savo veikloje – tai puikus įrenginys, turintis visas CNC frezavimo stalui reikiamas funkcijas“

Modestas Jucas, „Reklamos 4“ gamybos vadovas

 

„Reklamos4” – tai įmonė, siūlanti itin platų reklamos gamybos sprendimų asortimentą. Ji savo klientams padeda įgyvendinti tiek stadartinius, tiek išskirtinius reklamos gamybos sprendimus nuo idėjos iki gaminio virsmo.

“Reklamos4” įsigijo WidInovation CNC frezavimo stakles RK200 Atc. Įrenginys padės įmonei išplėsti teikiamų paslaugų krepšelį ir pasiūlyti klientams kokybiškas frezavimo paslaugas.

WidInovation RK200 Atc

Šios 3×2 m. dydžio CNC frezavimo staklės gali apdoroti medieną, įvairius metalus ar plastiką.

Įrenginio špindelio galia yra 9,5 kW. Staklės turi automatinę įrankių keitimo funkciją. Automatinis įrankių keitimas – tai itin tikslus ir preciziškas procesas, kurio dėka galima atlikti kelis skirtingus pjovimo, apdirbimo procesus vienu paleidimu.

Taip pat šios frezavimo staklės turi ir papildomus įrankius – pjovimo peilį ir bigą – skirtus greičiau apdirbti minkštesnes medžiagas, tokias kaip putintas PVC ar kartonas.

“WidInovation” – portugalų gamintojas, eksportuojantis įrangą į daugelį Europos ir NVS šalių. Jis yra sukaupęs ilgametę patirtį CNC ir lazerinio pjovimo įrangos gamyboje. “WidInovation” projektuoja skirtingiems poreikiams pritaikytas, medžiagų pjaustymui ir graviravimui skirtas sistemas, – nuo itin mažų iki gamybos lygio bei įvairaus galingumo staklių.

CNC RK200 Atc frezavimo staklės – tai puikus kainos ir kokybės santykio pavyzdys, atitinkantis Lietuvos reklamos gamybos įmonių, smulkių baldų gamintojų ir amatininkų poreikius.

BMK – Xerox metų partneris

Balandžio mėnesį vykusioje metinėje Xerox konferencijoje MEA regionui BMK paskelbta Xerox 2020 metų partneriu vidurio ir rytų Europos regione. Šis apdovanojimas, – tai spausdinimo ir skaitmeninimo sprendimų, profesionalios spaudos ir gamybos sprendimų padalinių bei techninio serviso centro komandų atkaklaus darbo rezultatas.

Apdovanojjimas BMK skirtas už:

Per daugiau nei du dešimtmečius skaičiuojantį parnerystės laikotarpį BMK ne pirmą kartą tampa Xerox metų partneriu vidurio ir rytų Europoje. Kiekvieną kartą tai mūsų komandai patvirtina, jog žengiame teisingu keliu, siūlydami klientams savalaikius, inovatyvius spausdinimo, skaitmeninimo ir profesionalios spaudos bei gamybos sprendimus.

Skaitmeninės apdailos sprendimų tiekėjas „Kongsberg“ atsiskiria nuo „Esko“ kompanijos

„Kongsberg“ – vienas iš patikimiausių ir žymių vardų skaitmeninės apdailos pramonėje, balandžio 6 d. žengia į naują erą, – atsiskiria nuo „Esko“ ir perauga į atskirą įmonę „Kongsberg Precision Cutting Systems“ („Kongsberg PCS“). Pertvarka įvyko po to, kai „OpenGate Capital“ įsigijo šį verslą iš „Esko“, kuri buvo įsigijusi „Kongsber“ nuo 1998 m.

„Tai tikrai įsimintina diena visiems kompanijos žmonėms “, – sakė Stuartas Foxas, „Kongsberg PCS“ prezidentas. „Nuo 1965 m. „Kongsberg“ kompanijos vardas yra siejamas su inovacijomis. Mūsų sprendimai per septynis dešimtmečius padėjo pramonės sektoriuje auginti gamybos procesų tikslumą, patikimumą. Po „OpenGate Capital“ įsigijimo mes sutelksime dėmesį į savo ateitį ir į naujos kartos sprendimus bei augimą.“

„Kongsberg PCS“ atsiskyrimas nuo „Esko“ suteikia galimybę kompanijai reorganizuotis ir žengti į naujas rinkas. Tai žymi naują pradžią „Kongsberg PCS“, turinčiam turtingą patirtį skaitmeninės apdailos pramonėje, siekiančią daugiau nei pusę amžiaus.

„Kongsberg PCS“ teikia patikimiausius ir rentabiliausius skaitmeninio pjovimo sprendimus plataus formato, pakavimo ir pramonės rinkose visame pasaulyje.

„Esko“ kompanija

Tuo tarpu „Esko“ ketina sutelkti visą savo dėmesį į darbo eigos sprendimų (ang. Workflow), apimančių visą pakuočių tiekimo grandinę (nuo prekės ženklų iki formų gamybos technologijų pakuočių spausdintojams), vystymą ir tobulinimą.

Toks dėmesio sutelkimas leis „Esko“ paspartinti integruotų programinės ir aparatinės įrangos technologijų kūrimą ir pristatymą rinkai. „Esko“ sprendimai padeda klientams skaitmeninti, automatizuoti ir susieti savo veiklą bei suvokti skaitmeninės transformacijos siūlomą augimą ir efektyvumą.

Šaltinis: Graphicdisplayworld.com

ERP sistema spaudos ir pakuočių gamybos įmonių procesų optimizavimui. Modernizuotis gali padėti ES priemonė eVerslas

Ar teikdami pasiūlymus klientams tiksliai žinote įrenginių apkrovą, žaliavų sandėlyje kiekį, darbuotojų užimtumą ir planuojamus darbus? Ar komunikacija tarp pardavimų, gamybos ir logistikos vyksta sklandžiai, o sąskaitos išrašomos greitai? Ar neprarandate užsakymų dėl laiku nepateiktų sąmatų klientams? O gal nespėjate atlikti užsakymų pagal sutartus terminus, nes neapskaičiavote darbų apkrovos?

Jei šie klausimai jums nekelia problemų, tuomet sveikiname, jūsų verslo procesai veikia puikiai. Na, o jeigu vien skaitydami juos, pajutote galvos skausmą, gal jums reikia verslo valdymo sistemos?

„PrintVis“ – išskirtinai spaudos ir pakuočių gamybos sektoriui skirta verslo valdymo sistema

„Microsoft“ sertifikuotas sprendimas sukurtas remiantis „Dynamics 365 Business Central” (anksčiau “Dynamics NAV”) ERP sistema, integrant specialų modulį MIS.

Su „PrintVis“ galėsite:

„PrintVis“ galima integruoti su „MS Office“ paketu ir sistemomis, kurios palaiko JDF (angl.  „Job Definition Format“), ar kita trečiųjų šalių programine įranga.

Sprendimas gali būti naudojamas „debesyje“ arba įdiegus į įmonės serverį.

Įsidiegti PrintVis gali padėti ES priemonė eVerslas

Šį pavasarį planuojama pakartotinai kviesti įmones pasinaudoti ES priemone eVerslas. Paramos intensyvumas siekia 95 proc. Tad įmonėms, galinčioms pretenduoti į paramą, verta pradėti ruoštis jau dabar.

Priemonės tikslas paskatinti labai mažas, mažas ar vidutines įmones diegti elektroninio verslo sprendimus, kuriais siekiama optimizuoti su gamybos ar paslaugų teikimu ir veiklos organizavimu susijusius verslo procesus, taip sudarant sąlygas įmonės darbo našumui augti.

Pareiškėjais gali būti įmonės, atitinkančios šiuos kriterijus:

Jei turite klausimų, susisiekime jau dabar.

 

Xerox

PrintVis

Grafcut

VULCAN SC-350

VULCAN SC-350 pjaustyklė su automatiniu padavimu

Techniniai parametrai:

 

VULCAN FC-500CV Pjaustyklė

VULCAN FC-500CV

Puikus kainos ir kokybės santykis. Pjaustyklė turi 3 įrankius: peilį, bigą, rašiklį. Darbinis plotas 495 x 685 mm, todėl galima pjaustyti įvairių dydžių dėžutes, bei įvairia produkciją.

Techniniai parametrai:

Cookie Settings