Xerox PrimeLink C9065/C9070

PrimeLink C9065/C9070 – naujos kartos universalus spausdintuvas, tinkantis tiek intensyviai dirbančiame biure, tiek ir gamybinėje aplinkoje. Šis spausdintuvas per vieną minutę gali nuskaityti 270 vaizdų bei spausdinti 70 lapų/min greičiu. PrimeLink C9065/C9070 užtikrina geriausią našumą savo klasėje su 2400 x 2400 dpi spalvoto vaizdo kokybe, išskirtinėmis smulkių linijų detalėmis, vaizdais, spalvų perėjimais ir spalvų tikslumu.

PrimeLink C9065/C9070 pritaikius gamybinei aplinkai, galima spausdinti ant sunkių medžiagų ir ypač ilgų popieriaus lapų (XLS) iki 660 mm ilgio spaudinius, tokius kaip reklamjuostės, knygų aplankai ir kalendoriai. Galimos papildomos profesionalaus lygio popieriaus tiekimo ir užbaigimo funkcijos, apimančios didelių lapų talpos popieriaus įkrovą; komplektų rūšiavimą; skylių pramušimą; apipjaustymą iš dviejų ar keturių pusių spaudiniams be paraščių; lankstinukų, trigubą ir C/Z lankstymą. O itin paprastas vaizdo kokybės reguliavimo (SIQA) įtaisas ir EFI serveriai, leidžia spausdintuvams sklandžiai atlikti darbus per trumpesnį laiką, išlaikant nuoseklią, optimalią spaudo kokybę.

„Adaptive CMYK Plus“

„Adaptive CMYK Plus“ funkcija – tai priedas, išplečiantis tradicinę CMYK (mėlynos, raudonos, geltonos ir juodos) spalvų konfiguraciją. Bazinės komplektacijos spausdintuvų „PrimeLink C9065/C9070“ priedas, prireikus, gali išplėsti įrenginio spalvines galimybes panaudojant papildomas spalvas: fluorescencinę, auksinę, sidabrinę, baltą ir permatomą.

Verslo valdymo sistemų gidas pradedančiajam || Colin Gilman

Visai neseniai aš pakalbinau puikios stendų ir reklaminių iškabų gamybos kompanijos savininką, kuris pasakojo man apie įvairius gamybos etapus jo kompanijos gamybos cikle nuo priešspaudos procesų iki pospaudos darbų. Įmonėje dirba apie 15 darbuotojų, kurie operuoja įspūdingu kiekių spausdinimo ir pospaudybinės įrangos, kai aš jo paklausiau, kokią verslo valdymo sistemą (management information system – MIS) jie naudoja, kad suvaldytų savo užsakymų ir gamybos procesus, jis pažvelgė į mane ir nustebęs paklausė: „Kokią dar sistemą…?”

Didžiąją jo darbų dalį, spaudos užsakymus teikdavo saujelė klientų, dirbusių su kompanija nuo pirmosios dienos. Darbai nebuvo labai įvairūs ir kadangi dažniausiai jie buvo to paties tipo, savininkas manė, jog žino medžiagų ir darbų sąnaudas ir gali tiksliai jas įkainoti.  Jis neapsvarstė, kurie darbai jam labai pelningi, kurie nuostolingi. Šioje vietoje labiausiai ir atsiperka verslo valdymo sistemą.

Tad kas ta verslo valdymo sistema (management information system – MIS)? Tai kompiuterizuota informacijos sistema naudojama priimant koordinavimo sprendimus, skirta kontrolei, analizei ir informacijos vizualizacijai kompanijoje. Pagrindinis verslo valdymo sistemos tikslas yra padidinti vertę ir pelną įmonėje.

Dar visai neseniai specializuotos verslo valdymo sistemos programinės įrangos platformos  buvo kuriamos Windows operacinės sistemos pagrindu, veikė specialiuose vidiniuose serveriuose ir buvo tiekiamos gerai žinomų sistemų pardavėjų spausdinimo industrijoje, tokių kaip Tharstern, Optimus ir Clarity Software. Tačiau debesies pagrindu veikiančių sistemų atėjimas į rinką atvėrė duris programėlėms, naudojančioms debesies paskirstymo modelį (SaaS), kai tiekėjas talpina verslo valdymo sistemos programas savo serveriuose ir teikia jas vartotojams mėnesinio mokėjimo principu. Windows platforma grįstos sistemos yra aukščiausio funkcionalumo lygio, ypač gerai pritaikytos didelėms organizacijoms. Tuo tarpu SaaS sistemos tampa vis populiaresnės smulkaus ir vidutinio verslo savininkų tarpe dėl mažesnių investicijų ir lengvesnio prieinamumo.

Paprasčiausia verslo valdymo sistema jums leidžia kurti darbų ir kainų paskaičiavimus (sąmatas) su jų dedamosiomis. Kai užsakymas paruoštas, remiantis faktinėmis kiekvieno darbo elemento sąnaudomis iš visų reikalingų produkcijai elementų, įvertinus pospaudiminius ir pristatymo procesus (šias išlaidas privalėsite įvesti į sistemą), sistema sugeneruos oficialų jūsų įmonės pasiūlymą, kurį bus galima tiesiogiai nusiųsti klientui elektroniniu paštu. Sugeneruota sąmata lieka sistemoje ir laukia kliento patvirtinimo, o gavus patvirtinimą, sistema parenka įvairius darbo gamybos procesus ruošiantis gamybos planavimui. Iš čia gaunamas tiesioginis darbo numeris arba elektroninis „dokumentas“, kuris bus naudojamas visiems darbo elementams identifikuoti darbo eigoje.

Viskas tampa sudėtingiau perėjus prie gamybos planavimo. Pavyzdžiui skambučių klientams planavimas naudojant informaciją, surinktą iš žmonių parduotuvėje, meno studijoje ar gamybos patalpose arba tiesiogiai iš pačios gamybos objekto. Prie informacijos valdymo sistemos prijungę savo įrangą galite realiu laiku matyti spausdinimo ir pospaudos (apdailos) prietaisų veikimą, tad darbuotojai, planuojantys uždavinius, turi galimybę stebėti, kurios spaudos mašinos yra užimtos, nenaudojamos ar net neveikiančios. Tai vadinama gamybos duomenų rinkimu.

Kai kurios verslo valdymo sistemos gali automatizuoti netgi užbaigtų ir supakuotų gaminių siuntimą, prie sistemos prijungiant kurjerių kompanijas. Tokiu būdu pristačius gaminį, sistema automatiškai išsiunčia sąskaitą klientui. Taip pat daugelis sistemų leidžia prisijungti prie populiarių buhalterinės apskaitos programų.

Vien šių funkcijų naudojimas pagerina kompanijos efektyvumą ir sutaupo daug laiko, tačiau tinkamai naudojama verslo valdymo sistema pateikia daugybę ataskaitų, leidžiančių nustatyti nepageidaujamus nukrypimus jūsų spausdinimo versle, kurie kitaip liktų nepastebėti ir kainuotų kompanijai nemažus pinigus.

Kaip teigia SaaS informacijos valdymo sistemų platintojas Jungtinėje Karalystėje Wayne Becket iš kompanijos Resolve Business Management, verslo valdymo sistemų ataskaitų analizės yra labai svarbios kiekvienos spausdinimo kompanijos pelningumui. „Daugelis spaustuvių naudojasi skaičiuoklėmis ir kainoraščiais, kad įvertintų darbus“, – sako jis. „Tačiau mane domina tai, kad vis dar  daug bendrovių neturi įdiegto ataskaitų teikimo mechanizmo, tiksliai nežino, ar faktinės išlaidos kada nors atitiko numatytas išlaidas. Paklausti, ar jie žino, kiek uždirba iš kiekvieno atlikto užsakymo, jie neturi galimybės atsakyti į šį klausimą.“

„Tikslas yra turėti sąmatą lyginančią numatytas ir faktines išlaidas. Tai paprasta ataskaita, kurią mūsų sistema gali jums atsiųsti  elektroniniu paštu kiekvieną vakarą ar rytą. Ataskaitoje matysite, kiek jūs uždirbote ar praradote dėl kiekvieno jūsų vykdomo darbo. Ataskaita yra išskaidoma pagal skyrius ir jei nuvertinote save, tai bus pažymima juodai, o pervertinus savo pajėgumą, jis paryškinamas raudona spalva. Ši paprasta ataskaita kasmet gali sutaupyti tūkstančius kiekvienai spausdinimo įmonei. “

Viena geriausiai stendų ir reklaminių iškabų gamybos sektoriuje įsitvirtinusių informacijos sistemų valdymo programų yra Windows operacinei sistemai pritaikyta programa Clarity.  Imran Hussain iš Clarity Software šią programą apibūdina kaip geriausią darbuotoją, kokį kada nors turėjote. “Jis žino viską apie savo klientus, gali sekundėmis tiksliai įvertinti bet kokį darbą, išspręsti visas planavimo problemas ir tiksliai pasakyti, koks pelningas bus kiekvienas darbas “, – sako jis. „Todėl labai svarbu, jog planuodami verslo augimą, turėtumėte būdą peržiūrėti savo verslo rezultatus. Buhalterinės apskaitos programinė įranga parodys finansinius rezultatus, bet nenurodys, kaip galite padidinti pelną ir sumažinti nuostolius. Šiais laikais naudodamiesi verslo valdymo sistemomis, galite tiksliai išanalizuoti, kurie klientai, produktai, mėnesiai ir net darbuotojai generuoja daugiausia ir mažiausiai pajamų. Todėl nesunku pastebėti, kur yra augimo galimybės. “

Voodoo DesignWorks – gerai įrengta Bristolio įmonė, gaminanti reklamines iškabas ir dirbanti su plataus formato įranga ir automatizuotomis spausdinimo apdailos pospaudos sistemomis. 2017 metais kompanija kreipėsi į Clarity Software siekdama užsitikrinti visos savo darbo eigos matomumą tam, kad galėtų tiksliau sekti darbus ir supaprastinti procesus. Tam tikros darbo eigos sritys reikalavo tobulinimo ir geresnio matomumo, siekiant užtikrinti maksimalų įmonės efektyvumą.

Voodoo direktorius Julian Dobson teigia, jog nuo pat pradžių įdiegus informacijos valdymo sistemą, niekas nebepraslydo nepastebėtas. „Dabar tiksliai žinome, kiek kainuoja pagaminti daiktus ir kokia yra jų gamybos laiko vertė“, – sako jis. „Clarity leidžia pažvelgti į savo verslą iš bet kokios perspektyvos, o kai tai padarysite, atradimai tikrai nustebins. Galite pamatyti, kas uždirba pinigus, kas eikvoja laiką ir kur švaistomos pastangos.“

Personalizuotos reklamos gamybos įmonės ir nedidelės reklamos iškabų parduotuvėlės, ieškančios paprasto pigaus sprendimo, kaip viską atlikti, galbūt norės apsvarstyti shopVOX – išsamų, lengvai naudojamą SaaS debesies pagrindu sukurtos programinės įrangos įrankį iš JAV įsikūrusios Techvox Inc. kompanijos, turinčios daugiau nei 3000 klientų visame pasaulyje. Bendrovė pripažįsta, kad nėra dviejų vienodų parduotuvių ir kad vienas dydis ne visada tinka visiems, todėl „shopVOX“ teikia individualizuotas kainas ir pasirinktinius darbo procesus, pagrįstus konkrečiais verslo poreikiais. „ShopVOX“ vartotojai gali valdyti pardavimus, užklausas, atsargas, gamybą, sąskaitas, personalą, klientus ir medžiagų tiekėjus.

„Mažai spausdinimo kompanijai yra labai sudėtinga išsiaiškinti, ar jau yra reikalingas sekantis žingsnis naudojantis Word redaktoriumi, Excel lentelėmis ar brėžiniu ant popieriaus”, – sako „shopVOX“ vadovė Haylee Benton. „Mano patarimas yra kuo greičiau pereiti prie patobulintos verslo programinės įrangos. Nemanykite, kad esate per maži, nes sistemas įdiegti, kol esate maža kompanija yra daug lengviau, nei jai jau išsiplėtus. Pagalvokite apie naująją programinę įrangą kaip apie procesą, kuris padės verslui judėti į priekį. Tai investicija, kurią su kaupu susigrąžinsite keturis kartus. Galbūt žvelgiate į programinę įrangą, kuri, jūsų manymu, jums yra tobula, ir manote, kad jos kaina jums yra per aukšta. Tačiau, ką jūs turite padaryti, tai išmokti pažvelgti į tai kitaip ir nuoširdžiai pagalvoti apie laiką, kurį galėtumėte sutaupyti ir paversti tai pinigais.“

Printologic yra dar viena žemesnės kainos debesies pagrindu sukurta informacijos valdymo sistema, kuri gali būti valdoma Windows ir Mac kompiuteriais ar net mobiliuoju telefonu. Programinė įranga suteikia viską, ko reikia spausdinimo įmonei valdant spausdinimo verslą. Pradedant skaičiavimais, paslaugų užsakymu, pristatymo dokumentų parengimu, atsargų kontrole, sąskaitomis, valdymo ataskaitomis, rinkodara ir bendrojo dienoraščio sistema.

Komercinė spaustuvė Šefilde Myprint Partners siūlo visas vidaus spausdinimo paslaugas nuo litografijos iki skaitmeninio ir plataus formato spausdinimo. 2016 metais generalinis direktorius Richard Green priėmė sprendimą pereiti prie Printlogic, nusprendus, jog programinė įranga yra lengvai naudojama ir įdiegiama. „Iš pradžių prireikė minimalios informacijos, kad ji pradėtų veikti ir Printologic komanda buvo labai naudinga ir atsakinga“, – sako jis. „Jie pateikė ekspertų patarimus dėl sistemos ir pademonstravo ne tik savo programinės įrangos, bet ir pramoninės spaudos rinkos žinias. Mes pastebėjome, jog sistema yra ypač patikima ir mums padėjo supaprastinti verslo valdymą, sumažinant mūsų administravimą maždaug 75 procentais. Ji lengvai susiejama su mūsų sąskaitų sistema ir sukuria nenutrūkstamus procesus.”

Tharstern Windows pagrindu sukurta verslo valdymo sistema, skirta didelės apimties klientams, lengvai valdo sudėtingas užduotis nuo apskaičiavimo iki gamybos, pristatymo ar net įdiegimo. Tharstern laikosi pragmatiško požiūrio, jog tinkamos informacijos valdymo sistemos pasirinkimas yra sudėtinga užduotis ir teisingo sprendimo priėmimas pareikalaus nemažai laiko ir pastangų norint atrasti programą, atitinkančią individualius kompanijos poreikius.

Pasak Tharstern marketingo atstovės Amandos Newman, daugybė spaustuvių investuoja į verslo valdymo sistemas tikėdamiesi padaryti gyvenimą paprastesniu. „Deja, taip nėra, – sako ji. „Įmonės neįdiegia naujos verslo valdymo sistemos, kad kiekvienam būtų suteikta daugiau laisvo laiko arba kad reikėtų mažiau darbuotojų įgūdžių ir patirties; jie įdiegia naują verslo valdymo sistemą todėl, kad nori tapti geresni, greitesni ir protingesni. Jie nori tobulėti ir pralenkti savo konkurentus. Jie nori geriau ir greičiau aptarnauti klientus ir sumažinti pasikartojančias administracines užduotis, kad jų komanda galėtų atlikti svarbesnes užduotis. Jie nori patobulinti audito eigą, kad galėtų pagerinti kokybės standartus, ir nori daryti įdomius dalykus naudodami naujas technologijas. Geriau? Taip. Lengviau? Nebūtinai.“

Verslo valdymo sistemų pritaikymas jums

Viena didžiausių klaidų, kurias gali padaryti įmonė besirenkanti verslo valdymo sistemą, yra mokymosi kreivės pervertinimas. Nors kruopščiai įdiegta ir integruota verslo valdymo informacinė sistema gali padėti spausdinimo įmonėms optimizuoti jų procesų lankstumą ir efektyvumą, tačiau kelias link verslo valdymo sistemų nirvanos yra padengtas kompanijomis, kurios pasitraukė į šalikelę nesugebėjusios pilnai integruoti sistemų dėl tyrimų trūkumo. Vienas geriausių patarimų – sudaryti galimų verslo valdymo sistemų sąrašą ir paprašyti tiekėjų supažindinti jus su jų klientais, dirbančiais jūsų sektoriuje. Tokiu būdu jūs gausite informaciją apie programų įdiegimą ir naudojimą iš pirmų lūpų. Tai suteiks jums galimybę atpažinti kliūtis, tokias kaip darbuotojų apmokymai, ir padės išsirinkti labiausiai jūsų kompanijai pritaikytą programą.

Sėkmingas programos įdiegimas kompanijoje pareikalaus kiekvieno kompanijos darbuotojo dėmesio, ir nors greitas pritaikymas yra visų trokštamas dalykas, tokie pasikeitimai negali būti pasiekiami per porą dienų. Pristatykite verslo valdymo sistemas palaipsniui, kelių mėnesių bėgyje.

Pavyzdžiui, pirmiausia pajunkite sistemą klientų užklausoms. Kai darbuotojai įpras prie sistemos ir išmoks ja naudotis, galite pereiti prie kitos srities. Antra dažniausiai daroma klaida sistemos įdiegime, po nepakankamo darbuotojų įsitraukimo į procesus, yra iškelti nerealistiški tikslai ir galimų klaidų nepaskaičiavimas.

Verslo valdymo sistema galiausiai padės jums lengviau konkuruoti su kitomis jūsų sferos įmonėmis. Jūs galėsite stebėti ataskaitas ir identifikuoti, kas veikia jūsų kompanijoje, o kas ne ir lengviau susitvarkyti su užklausomis, automatizuoti gamybą ir jos planavimo sistemas. Jūs tikrai nesigailėsite šios investicijos. Viskas, ką dabar turite padaryti, tai atrasti sistemą labiausiai tinkančią jūsų įmonei.

Tikėtina, kad padidėjęs darbuotojų dėmesys ir įsitraukimas į teigiamo rezultato kūrimą, procesų estetika, augančios kompanijos kompetencijos ir inovacijos taps jūsų konkurenciniu pranašumu ir įmonės vystymosi varomąja jėga.

Xerox Iridesse spaudos mašina laimėjo EDP apdovanojimą už skaitmeninės gamybos inovacijas

Xerox Iridesse skaitmeninės spaudos mašina laimėjo pagrindinį 2019 Europos skaitmeninės spaudos asociacijos (EDP) apdovanojimų prizą ir parsivežė EDP apdovanojimą, skaitmeninės lapinės spaudos inovacijų kategorijoje.

Iridesse yra vienintelė skaitmeninės spaudos mašina, galinti spausdinti iki šešių spalvų vienu ciklu, išlaikant tikslumą bei dekoruojant metalizuotais atspalviais, sidabro, aukso, skaidriais ir baltais dažais. Ši technologija praplečia skaitmeninių spaudos mašinų dizaino galimybes ir leidžia įmonėms kurti ypatingus vaizdus individualiems poreikiams.

Didžiausios Europoje spausdinimo parodos FESPA Global Print Expo, vykusios gegužės 15 dieną, Miunchene,  EDP įvertino Xerox Iridesse už pasiektus aukščiausius rodiklius visose trijose kategorijose – kaina, efektyvumas, kokybė.

“Mūsų, kaip kūrybinio brendingo agentūros, didžiausia vertybė yra mūsų idėjos”, sako kūrybinės agentūros Glazier Design įkūrėjas, Ben Glazier. “Xerox Iridesse suteikia mums galimybę įgyvendinti naujas, aukštosios mados, kompanijų, pardavimų ir kitų industrijų, darančių įtaką savo klientams, idėjas ir padėti jiems išsiskirti rinkoje. Dėl fantastiškai trumpo Xerox Iridesse gamybos laiko, leidžiančio mums dirbti greitai ir efektyviai, mes tausojame savo klientų laiką ir finansus”.

Iridesse yra didžiausia Xerox inovacija”, sako Xerox pasaulinis pardavimų vice prezidentas, Tracey Koziol. “Iridesse suteikia dizaineriams ir skaitmeninės spaudos specialistams galimybę paįvairinti savo pasiūlymus ir auginti verslus, siūlant daugiau funkcijų, aukštesnę kokybę, didesnį lankstumą ir mažesnę kainą”.

Vienas pirmųjų klientų išbandžiusių Xerox Iridesse buvo IPW1 spaustuvė Londone. Po sėkmingų bandymų sekė diegimai visoje Europoje. Šios unikalios spaudos mašinos privalumais jau naudojasi ir spaustuvė ARTREMA esanti Kaune. Tai pirmoji įmonė Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kuri 2018 metų pabaigoje įsigijo Xerox Iridesse spaudos mašiną.

“Padidėjo produktyvumas, pagreitinome atliekamus darbus net ir didesniems, nebūdingiems skaitmeninei spaudai, tiražams. Tai leidžia spaustuvei augti – didėja gamybos pajėgumai.  Xerox Iridesse suteikia konkurencinį pranašumą. Su šiomis galimybėmis išplėtėme individualių produktų krepšelį, dabar klientams galime pasiūlyti unikalią spaudos kokybę su išskirtinėmis spalvomis ir savybėmis, per gerokai trumpesnį laiką”, sako UAB „Artrema“ vadovas, Eduardas Gedgaudas.

„Džiaugiamės, kad nuo šiol verslai galės savo idėjas realizuoti eksperimentuojant kūrybiškumo erdvėje, mažais tiražais, būti greitesniais ir lankstesniais, reprezentatyviai pateikdami klientams unikalią informaciją, akcentuodami individualumą ir tikras teigiamas emocijas”, sako UAB „Biznio mašinų kompanijos“ generalinės direktorės pavaduotojas pardavimams, Mindaugas Bačiulis.

Daugiau informacijos apie produktą – http://bmk.lt/?product=xerox-iridesse-production-press

Xerox Versant 180 Multiverse KIT

Profesionalus priedas XEROX VERSANT 180 spaudos mašinai

Pagrindinės savybės:

KINGT KGT-LE-2513 (Gen6)

2.5 m x 1.3 m pramoninis UV spausdintuvas su Naujausiomis RICOH GEN6 spausdinimo galvomis ir ColorGate RIP programine įranga.

RICOH GEN6 spausdinimo galvos lašelio tūris 5-15pl, be to, tai aukščiausias „gray level“ dažnis 50 kHz, kas didina našumą iki 65m2/val. Aukštos kokybės tiesioginis spausdinimas ant daugelio medžiagų, tokių kaip: mediena, stiklas, metalai, oda, putplastis, akmuo, PVC ir t.t. Ypač tinka reljefiniam efektui. Galima papildoma galva lakavimui. Didesnis stalas ir didesnis spausdinimo greitis užtikrina didesnę gamybą ir žymiai padidina našumą.

Rentabilus modelis su žemomis spausdinimo savikainomis!

ESKO Kongsberg C Edge

Išskirtinė kokybė už puikia kainą, Kongsberg C Edge – tai naujausias C serijos pjovimo stalas, idealiai tinkantis reklamos gamybos ir gofruoto kartono pramonei.

Padidinkite gamybos produktyvumą pasinaudodami aukštu pjovimo greičiu (75m/min) ir pagreičiu (1G).

Augant jūsų gamybos poreikiams, galite tobulinti Kongsberg C Edge, ateityje dar padidinti jo darbo greitį!

Kongsberg C Edge for Signage

Geresnė inžinerija ir surinkimo kokybė:

Darbas su „Kongsberg“ pjovimo stalu reiškia, kad jūs neturite rinktis tarp greičio, tikslumo ar gamybos galios. Stovo ir krumpliaračio pavaros inžinerija, stalviršio konstrukcija, variklių kokybė ir judėjimas: jie visi užtikrina, kad stalas suteikia jums didžiausią pjovimo tikslumą ir nuoseklumą.

Sužinokite daugiau apie Kongsberg C seriją ›

Ko jūs nerasite niekur kitur:

Esko jungia stakles ir programinę įrangą, kad supaprastintų produkcijos laiką, nuo pradžios iki pabaigos, nuo projektavimo iki pristatymo. Taupysite laiką ir sumažinsite atliekas.

Daugiau nei 50 metų patirties, sprendimų lyderevimu pjovimo stalų rinkoje ir pasauliniu aptarnavimo tinklu, „Kongsberg“ pasiūlai sunku atsispirti.

Xerox

Xerox FreeFlow Digital Publisher

„FreeFlow Digital Publisher“ – automatizuota spauda ir skaitmeninė gamyba, skirta atverti naujas rinkas jums ir jūsų klientams.
Turinio kūrėjai siekia skleisti, ką rašo ir nori išplėsti savo verslą. „FreeFlow Digital Publisher“ padeda pasiekti abu tikslus, suteikia sklandų perėjimą nuo spausdinimo į skaitmeninį formatą. Daugiau naudos jūsų klientams, daugiau galimybių jums!

Skaitmeninis redaktorius „FreeFlow Digital Publisher“ naudoja naują „FreeFlow Core“ automatizuotos darbo eigos programinę įrangą, kad paruoštų darbus viename procese:

Papildomi „FreeFlow Digital Publisher“ išplėtimo parinktys:

„Mobile Course Packs“ – tai elektroninis kursų paketas, kuris suteikia elektroninio platinimo galimybes, prieinamumo daugeliui įrenginių privalumus ir lengvai prieinamas studentams.
„Custom Storefront“ yra naujas mobiliojo turinio mobiliųjų programų ir naršyklių pateikimo būdas. Naudodamiesi „Custom Storefront“, turinio savininkai gali nukreipti skaitytojus į rodomą turinį, tvarkyti dokumentus ir vaizdo įrašus naudodami aplankus ir taip uždirbti savo turinyje naudodami reklaminius skelbimus.

Xerox FreeFlow Core

Kas atsitiktų, jei galėčiau kasdien atlikti dar daugiau darbų?
Ką daryti, kad kiekvienas darbas turėtų mažiau klaidų?
Kaip elgtis su kelių spausdintuvų sujungimu siekiant efektyviau paskirstyti darbus?
Ką daryti, kad iš tikrųjų galėtume pagerinti visą spausdinimo proceso eiga nuo pradžios iki pabaigos?
Ar galėčiau tai padaryti automatiškai?

Atsakymas: automatizuok spaudos paruošimo procesus >>> „Xerox FreeFlow Core“

Xerox FreeFlow Core sukurtas kaip naujas visų mūsų kompanijos funkcijų ir procesų pagrindas. Jis apima platų „Xerox“ produktų ir partnerių asortimentą, skirtą padidinti efektyvumą ir taupyti etapus, automatizuojant ir racionalizuojant įvairius spausdinimo veiksmus. Sumažinkite išlaidas ir padidinkite pajamas!

FreeFlow Core (serverinė aplikacija):

Komponentai:
• Darbų valdymas ir statusas
• Spausdintuvo būklė ir valdymas
• Darbo eigos konfigūracija
– Darbo eigos importas/eksportas
• Darbų pateikimas
• Ryšių konfigūravimas
• Vartotojo prieigos konfigūracija

Darbų pateikimas:
• Kliento darbų pateikimas per žiniatinklį (web)
• Aktyvus aplankas – „hot folder“
• JDF + XSLT

Palaikomi įvesties failų formatai:
• „Microsoft Word“
• „Microsoft PowerPoint®“
• „Microsoft Excel®“
• „Adobe® PostScript®“
• PDF
• JPEG, PNG, TIFF

FreeFlow pagrindinės funkcijos:
• Įvedimas/paskyrimas
• Optimizavimas
• Išankstinė peržiūra
• Spalvų tvarkymas
• Vaizdų tobulinimas
• Brūkšniniai kodai
• Spaudos ženklai, vandens ženklai
• Puslapio įterpimas, puslapio numeravimas
• Sujungti puslapius, pasukti puslapius, ištrinti puslapius
• Pakeisti puslapio dydį
• Darbo padalijimas
• Paskirstymas
• Spausdinimas

„FreeFlow Core“ palaiko produktų, skirtų integruotis su kitomis gamybos sistemomis, kūrimą. Iki šiol „Xerox“ išleido šiuos patobulintus sprendimus:
„Xerox Integrated PLUS“ pospaudos sprendimas – kuris kartu su naujai sukurtu „išdėstymo mazgu“ ir „FreeFlow Core“ automatizuoja darbų gamybą nuo užsakymo įvedimo, per „inline“ ar „offline“ pospaudos įrangą, su minimalia operatoriaus intervencija.
„XMPie StoreFlow“ – visapusiškas „B2B“ ir „B2C“ universalus „Web to Print“ sprendimas, kuris tiesiogiai integruojamas į „FreeFlow Core“ gamybos automatizavimo sistemą, užtikrinantis darbo proceso atlikimą iki pabaigos.
„FreeFlow Digital Publisher“ – integruotas sprendimas, leidžiantis paslaugų teikėjams naudotis spausdinimo turinio perorientavimu į media praturtintą mobilųjį ir internetinį turinį.

Avisma