Xerox Versant 180 FLUORESCENT KIT

Profesionalus CMYK Plus priedas XEROX VERSANT 180 spaudos mašinai

Pagrindinės savybės:

Valloy DuoBlade Petit

Skirtas plėsti mažų ritininių etikečių gamybos rinką.

Šis naujas novatoriškas produktas išlaiko pagrindines savybes, tokias kaip laminavimas, daugiasluoksnis pjovimas, pjovimas ir matricos pašalinimas. Maksimaliai padidinsite savo galimybes, padidindami gamybos kiekius.

Sprendimas greitai besiplečiančiai mažų ritininių etikečių gamybos rinkai

DuoBlade Petit“ yra įdealus apdailos sprendimas etikečių gamybai. Mažų partijų etikečių gamybos rinkoje yra įvairių spausdintuvų, tokių kaip „OKI Pro“, ANY-002, „EPSON“, „UNINET“, „MEMJET“, „PRIMERA“ ir kt., Tačiau tiems spausdintuvams iki šiol dar nebuvo tinkamų skaitmeninių ritininių etikečių pjaustyklių. Etikečių gamyba buvo per lėta arba pjovimo kokybė neprilygo lūkesčiams. „DuoBlade Petit“ įveikė tuos klausimus, kuriuos turi kiti skaitmeniniai peilių pjovimo įrenginiai. „DuoBlade Petit“ yra sukurta naudojant „roll to roll“ skaitmeninio ašmenų pjovimo technologiją. Vidutinis pjovimo greitis yra 8 m / min, net jei dirbama su ašmenimis, o ne su lazeriu. Įranga turi dvi pjovimo galvutes, tokias kaip „DuoBlade SX“ versijoje, veikiančias automatiškai reguliuojant pjovimo galvutės atstumą.

 

Pasiekite naujus pajamų srautus 

Pandeminė aplinka labai pakeitė ekonominį pagrindą, iškilo keletas besiplečiančių pramonės šakų, viena iš jų yra maisto pakavimas ir pristatymas. Greitas etikečių su kintamais duomenimis paruošimas yra būtina šios pramonės dalis ir vis daugiau paklausos yra trumpalaikių skaitmeninių etikečių gamybos sprendimams, kurie atitinka biudžetą mažoms ir vidutinėms įmonėms. Visos reikalingos funkcijos ir parinktys yra įdėtos į šį mažą „viskas viename“ įrenginį, užimantį tik 2 kvadratinių metrų darbo erdvę. „DuoBlade Petit“ matmenys yra 91 cm (ilgis) x63 cm (plotis) x 74 cm (aukštis) ir 120 kg svorio. Jis tinka ne tik štampuoti ir laminuoti, bet ir pjaustyti, kirpti ir pašalinti matricą. „DuoBlade Petit“ etiketės dydis – 230 mm x 300 mm.

NAUDOTAS Xerox Versant 3100 Press

NAUDOTAS skaitmeninis spausdintuvas Xerox Versant 3100 Press su išoriniu EFI Fiery spaudos kontroleriu ir 2 padidintais popieriaus padavimo stalčiais, 3000 lapų finišer’iu su segimo funkcija (galimas keitimas į 5000 lapų stacker’į). Naudotas su pilnu aptarnavimu, 2 metai, bendras spaudos skaitiklis tik 0,5 mln.

 

Tai pilnai automatizuota spaudos sistema, išsiskirianti specialiomis savybėmis, tokiomis kaip:

 

NAUDOTA Morgana DigiFold Pro

NAUDOTA 2 metus.

Morgana DigiFold Pro – pilnai automatinė bigavimo / lankstymo įranga su vakuuminiu popieriaus padavimu iš viršaus. Lengvas intuityvus įrangos nustatymas ir didelis produktyvumas – tai, dėl ko DigiFold Pro puikiai tinka ir skaitmeninės spaudos darbams, ir ofsetiniams tiražams. Popieriaus padavimas iš viršaus leidžia įrangos operatoriui pastoviai papildyti biguojamą / lankstomą popierių nestabdant proceso. Taip pat ši savybė leidžia naudoti ir didelio formato spaudą iki 900 mm. Papildomai įranga sukomplektuota su išilgine produkcijos perforacija.

Valiani Omnia

Automatinis pjaustymo stalas su pjovimo, bigavimo, perforavimo, ploteriavimo įrankiais. Valiani Omnia komplektuojamas su spaudos žymių nuskaitymo kamera, automatiniu konvejerio mechanizmu ir automatiniu medžiagos padavimo moduliu.

NAUDOTAS Xerox Versant 80 Press

NAUDOTAS skaitmeninis spausdintuvas Xerox Versant 80 Press su išoriniu EFI Fiery spaudos kontroleriu ir 2 padidintais popieriaus padavimo stalčiais. Naudotas su pilnu aptarnavimu, bendras spaudos skaitiklis tik 0,5 mln.

VALLOY Doublade F

Skaitmeninis pjaustytuvas (ploteris)

Pažangesnis, greitesnis, patogesnis!

Greitas ir didelis tikslumas.
Pramoninis dizainas su didelės talpos tiektuvu.
Dvigubos pjovimo galvutės gali būti automatiškai reguliuojamos.
Pažangus pjovimas optimizuojant trajektoriją.

Maks. tiektuvo talpa: 1000 lapų / 200gsm
Etiketės plotis: 100-360mm
Maks. laikmenos dydis: 360 mm x 840 mm
Min. laikmenos dydis: 100 mm x 100 mm
Maks. etiketės dydis: 340 mm x 800 mm
Min. etiketės dydis: 10 mm x 10 mm
Pjovimo greitis: Maks. 1600mm / s
Galvų kiekis: 2 galvos
Pjovimo technologija su besisukančiais volframo plieno ašmenimis
Pjovimo tikslumas: 0,1 mm (dublikatas)
Pjovimo sekimas

Morgana AutoCreaser Pro 385

Morgana AutoCreaser Pro 385 – naujausia pilnai automatinė bigavimo įranga su 450mm vakuumine popieriaus padavimo talpa. Intuityvus automatinis parametrų nustatymas ir didelis produktyvumas – tai, dėl ko AutoCreaser Pro 385 idealiai tinka ir skaitmeninei spaudai, ir dideliems ofsetiniams tiražams. Išskirtinė šio bigatoriaus savybė – dviguba bigavimo matrica “up” & “down”, vienu praėjimu popierių galima subiguoti į abi lapo puses. Įranga sukomplektuota su išilgine produkcijos perforacija. Konvejeriniu mechanizmu AutoCreaser Pro 385 galima sujungti su AutoFold Pro, taip bus sukomplektuota pilna bigavimo / lankstymo sistema.

Pagrindinės savybės:

Tecnau SheetFeeder BV

Tecnau SheetFeeder BV – ruloninio popieriaus padavimo / pjaustymo įranga lapinėms spaudos mašinoms. Pagrindiniai spaudos iš rulono privalumai – tai maždaug 20% pigesnė popieriaus savikaina ir didžiulis resursas. Vienas rulonas gali atstoti net iki 50.000 lapų jau supjauto popieriaus. Transportavimo moduliu į spaudos mašiną paduodamas itin tiksliai supjautas ir prieš tai ištiesintas automatinio „Decurler“ mechanizmo. Tecnau SheetFeeder BV gali būti prijungtas prie XEROX Baltoro HF Inkjet Press ir RISO Valezus T2100 spaudos mašinų.

Techninės charakteristikos:

Xerox Trivor 2400 HD Color Inkjet Press

Ruloninė spaudos sistema Xerox Trivor 2400 HD Color Inkjet Press

„Xerox Trivor 2400 HD Color Inkjet Press“ naujos kartos ruloninis skaitmeninis spausdintuvas, skirtas išskirtinai reklamos gamybai dideliais tiražais. Aukšta spausdinimo kokybė ir ypač didelis greitis. Spausdinimo greitis yra itin didelis iki 168 metrų/min. Pasirenkami priedai: atsukimo įtaisas, perforatorius, pjaustytuvas, krautuvas, papildoma spausdinimo galva. Naudojamas vandeninis HD rašalas (didelio tankio) pigmento dažai.

Pagrindinės savybės:

Cookie Settings