Morgana AutoCreaser Pro 385

Morgana AutoCreaser Pro 385 – naujausia pilnai automatinė bigavimo įranga su 450mm vakuumine popieriaus padavimo talpa. Intuityvus automatinis parametrų nustatymas ir didelis produktyvumas – tai, dėl ko AutoCreaser Pro 385 idealiai tinka ir skaitmeninei spaudai, ir dideliems ofsetiniams tiražams. Išskirtinė šio bigatoriaus savybė – dviguba bigavimo matrica “up” & “down”, vienu praėjimu popierių galima subiguoti į abi lapo puses. Įranga sukomplektuota su išilgine produkcijos perforacija. Konvejeriniu mechanizmu AutoCreaser Pro 385 galima sujungti su AutoFold Pro, taip bus sukomplektuota pilna bigavimo / lankstymo sistema.

Pagrindinės savybės:

Tecnau SheetFeeder BV

Tecnau SheetFeeder BV – ruloninio popieriaus padavimo / pjaustymo įranga lapinėms spaudos mašinoms. Pagrindiniai spaudos iš rulono privalumai – tai maždaug 20% pigesnė popieriaus savikaina ir didžiulis resursas. Vienas rulonas gali atstoti net iki 50.000 lapų jau supjauto popieriaus. Transportavimo moduliu į spaudos mašiną paduodamas itin tiksliai supjautas ir prieš tai ištiesintas automatinio „Decurler“ mechanizmo. Tecnau SheetFeeder BV gali būti prijungtas prie XEROX Baltoro HF Inkjet Press ir RISO Valezus T2100 spaudos mašinų.

Techninės charakteristikos:

Xerox Trivor 2400 HD Color Inkjet Press

Ruloninė spaudos sistema Xerox Trivor 2400 HD Color Inkjet Press

„Xerox Trivor 2400 HD Color Inkjet Press“ naujos kartos ruloninis skaitmeninis spausdintuvas, skirtas išskirtinai reklamos gamybai dideliais tiražais. Aukšta spausdinimo kokybė ir ypač didelis greitis. Spausdinimo greitis yra itin didelis iki 168 metrų/min. Pasirenkami priedai: atsukimo įtaisas, perforatorius, pjaustytuvas, krautuvas, papildoma spausdinimo galva. Naudojamas vandeninis HD rašalas (didelio tankio) pigmento dažai.

Pagrindinės savybės:

Xerox Baltoro HF Inkjet Press

Profesionali spaudos sistema Xerox Baltoro HF Inkjet Press

„Xerox Baltoro HF“ naujos kartos spalvotas skaitmeninis spausdintuvas, skirtas išskirtinai reklamos gamybai. Ypač aukšta spausdinimo kokybė, visiškas spalvų išlaikymas nuo pirmo iki paskutinio spaudo. Spausdinimo greitis yra įtin didelis iki 300 lapų/min, o rekomenduojamas vidutinis mėnesio spaudų kiekis 750 000 – 3 000 000 lapų/mėn. Spalvų technologija (Piezo lašas) pagal poreikį su pigmentiniais vandeniniais dažais.

Pagrindinės savybės:

Xerox PrimeLink B9100 Series

Profesionali spaudos sistema Xerox PrimeLink B9100 Series

PrimeLink B9100 Series – naujos kartos universalus nespalvotas spausdintuvas, tinkantis tiek intensyviai dirbančiame biure, tiek ir gamybinėje aplinkoje. Šis spausdintuvas gali  spausdinti 136 lapų/min ir iki 700K lapų/mėn greičiu . PrimeLink B9100 Series užtikrina geriausią našumą savo klasėje. Išskirtinėmis smulkių linijų detalėmis pirmauja rinkoje. Padidinto formato (XLS) spauda 13 x 26″ (330 x 660 mm).

Pagrindinės savybės:

Galimos kitokios B Series variacijos: PrimeLink B9110, PrimeLink B9125, PrimeLink B9136

ORIC Latex 3300

Profesionali latekso spaudos sistema 

Latex-3300 Ekologiškas 3,2 m latekso spausdintuvas. Greitai džiūstantis rašalas ir nereikalaujanti laminavimo spauda. Bet kurio produkto kokybę pagerina ryški spalvų gama „Latex Inks“. Atsparumas įbrėžimams. Rašalas yra kaitinamas ir džiovinamas, kad pigmentas būtų užfiksuotas ant medžiagos paviršiaus, vengiant pigmento oksidacijos ir efektyviai išsaugant spalvą. Galima tiesiogiai spausdinti ant: tapetų, nepadengtos PVC, PET ir t.t.

Techniniai parametrai:

 

Samed Innovazioni Hektor

Profesionali dėklų, dėžių gaminimo įranga Samed Innovazioni Hektor

Visiškai automatinė įranga didelių didžių dėžėms gaminti. Kompiuterizuotas formato pakeitimas.
Galima gaminti iki 1500 mm x 700 mm  formato su nuolatiniu tiekimu. Galima dirbti pagal linijinių mašinų mod. „Pendix“, kad gautumėte visą gamybos procesą ir pamušalą vienu ciklu.
Optimalus sprendimas, kompaktiška ir aukšta gamybos technika, sprendimas labai lankstus ir intuityvus.

Techniniai parametrai:

Samed Innovazioni BORDINO

Profesionali pusiau automatinė presavimo ir sujungimo mašina knygoms Samed Innovazioni BORDINO

Techniniai parametrai:

 

Morgana 104 Squarefold

Morgana 104 Squarefold – bukletų nugarėlės formavimo modulis. Jo pagalba jau susegtam bukletui ar katalogui galima suformuoti taisyklingą stačiakampę nugarėlę. Užbaigtas gaminys taps žymiai patrauklesnis vartotojui ir jį bus labai lengva supakuoti. Segtas bukletas į 104 Squarefold paduodamas sensoriaus pagalba, toliau viskas atliekama automatiškai. Modulis gali veikti ir autonomiškai, ir gali būti tiesiogiai prijungtas prie segimo / lankstymo modulio Morgana BM 60.

Pagrindinės savybės:

Samed Innovazioni Kostanza

Profesionali knygų klijavimo įranga Samed Innovazioni Kostanza

Pusiau automatinis įrenginys knygų nugarėlėms klijuoti.

Naudojami šalti viniliniai klijai, paprastai keičiamos formos, greitai ir lengvai valdoma įranga.

Techniniai parametrai: