NAUDOTAS (B/U) Xerox Iridesse Production Press

NAUDOTAS profesionalus pramoninis spausdintuvas Xerox Iridesse Production Press. Naudotas 3 metus.

6 spalvinių sekcijų pramoninis spausdintuvas, turintis visas tradicines CMYK spalvas ir papildomus White, Gold, Silver bei Clear tonerius, kurie gali būti keičiami vietomis pagal kliento poreikį. Visa tai leis atspausdinti specialius efektus ir ant vizitinės kortelės, ir ant išskirtinio dizaino pakuotės, panaudojant tradicinį popierių, ir įvairias sintetines medžiagas:

 

Latvian

LIETOTS profesionāls rūpnieciskais printeris Xerox Iridesse Production Press. Lietoti 3 gadus.

 

Widlasar S600

Widlaser S600 sukurtas taip, kad efektyviai atitiktų lazerinio graviravimo ir pjaustymo rinkos poreikius. Lazeris yra kompaktiškas, greitas, tvirtas bei patikimas. Kompaktiška dviejų važiuoklių konstrukcija, leidžia turėti visus būtinus elementus, kad įranga tinkamai veiktų viename.

CleanProtect konstrukcija su specialiais dulkėms ir dūmams atspariais linijiniais moduliais leidžia pasiekti iki 3 kartų didesnį greitį ir pagreitį, lyginant su įprasta įranga.

Pagrindiai privalumai:

Techninės savybės:


Kaip veikia įrenginys žiūrėkite vaizdo medžiagoje

Gekon PW-120

Gekon PW120 – naujas revoliucinis tiesioginės skaitmeninės spaudos ant popieriaus ir kartono sprendimas, pasižymintis labai dideliu spausdinimo greičiu (iki 35 metrų per minutę) ir labai mažomis spausdinimo sąnaudomis.

Kokie įrenginio išskirtinumai?

Kam skirtas šis spausdintuvas?

Gekon PW-120 yra idealus sprendimas tiems, kurie ieško veiksmingos ir patikimos skaitmeninės sistemos, pasižyminčią dideliu našumu ir labai mažomis spausdinimo sąnaudomis. Dėl paprasto naudojimo ir universalumo įrenginys idealiai tinka spausdinti ant popieriaus ir kartono, popierinių vokų maišelių, įvairių plokščių, įskaitant medieną, polistireną ir celiuliozę, skirtą maistui.

Ricoh Ri 2000 tekstilinis spausdintuvas

Ri 2000 – sukurtas taip, kad būtų galima paprastai ir greitai atspaudinti profesionalius ir aukštos kokybės spaudinius ant tekstilės. Šis spausdintuvas pasižymi universalumu, nes su juo galima spausdinti ant įvairių medžiagų, spalvų bei formatų, jis palaiko ir DTG ir DTF technologijas.


Plačiau apie spausdintuvą žiūrėkite vaizdo medžiagoje (EN)

Pagrindiniai įrenginio privalumai:


Kaip veikia įrenginys stebėkite vaizdo medžiagoje (EN)

SEI laser Labelmaster

SEI laser Labelmaster – greičiausia, išmaniausia ir profesionaliausia lazerinė lipdukų/etikečių pjaustymo mašina. Lazerinės pjaustymo staklės skirtos nedidelių etikečių partijų spausdinimui „roll-to-roll“ principu. „Labelmaster“ galima įsigyti dviejų konfigūracijų, kad būtų galima apdoroti iki 350 mm ir iki 600 mm pločio ritinius.

Labelmaster lipdukų pjaustymo staklių privalumai:


Kaip veikia įrenginys žiūrėkite vazdo medžiagoje

SEI laser

MultiCam 3000 serijos CNC vandens pjovimo staklės (WATERJET)

MultiCam 3000 serijos CNC vandens pjovimo staklės – paprastas naudoti bei pritaikytas įvairioms medžiagoms pjauti. Apdorojant vandens srovę, gausite nepriekaištingai tikslų pjūvį be karščio paveiktos briaunos.

Pagrindiniai privalumai:


Kaip veikia įrenginys žiūrėkite vaizdo medžiagoje 

MultiCam 3000 serijos CNC plazminis stalas

3000 serijos CNC plazminis stalas – patvarus, universalus ir efektyvus. Su tvirtu ir standžiu plieninės plokštės rėmu lengvai palaikysite bet kokį jums reikalingą standartinį ar didelės raiškos plazmos įrenginį. Dėl tvirto plieninio rėmo pjaustydami beveik nejausite vibracijos, o tai reiškia, kad kiekvieną kartą pjausite labai tiksliai. 

Pagrindiniai privalumai:


Kaip veikia įrenginys žiūrėkite vaizdo medžiagoje

Anytron Any-cut III

Any-cut III – lazerinė lipdukų/etikečių pjaustymo mašina. Lazerinės pjaustymo staklės skirtos nedidelių etikečių partijų spausdinimui „roll-to-roll“ principu. Etiketes bei lipdukus galima išpjauti naudojant lazerį, kuris valdomas per kompiuterį. Šis įrenginys yra universalus ir turi laminavimo, dengimo bei atraižų pašalinimo funkcijas. Any-cut III geriausiai veikia su skaitmeniniu etikečių spausdintuvu, užtikrinančiu efektyvesnę ir paprastesnę etikečių spausdinimo sistemą.

Gamybinės klasės lazerinis lipdukų pjaustytuvas

Anytron Any-cut III naudoja 250 W lazerį, kuris generuoja maksimalų 45 metrų per minutę greitį, o naudodami automatinio darbo keitimo funkciją galite išvengti nedarbingo laiko sąnaudų. Įrenginio techninė priežiūra yra paprasta, nes nėra jokių eksplotacinių medžiagų.

Any-cut III lipdukų pjaustymo staklių privalumai:


Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje

Plačiau apie „Any-cut III“ skaitykite (EN) – Laser die cutter – any-CUT III – anytron – digital label Pro 

MultiCam Classic

MultiCam Classic Series – didelio našumo CNC frezavimo staklės.

Pagrindiniai privalumai:


Kaip veikia įrenginys žiūrėkite vaizdo medžiagoje 

Cookie Settings