Folijavimo ir laminavimo sistema Morgana ColorFlare CF2500

„Morgana ColorFlare CF2500“ – tai universalus automatinis padavimo sprendimas, skirtas ir laminavimui, ir folijavimui. Dėl unikalios alyvos ritinėlių šildymo sistemos, užtikrinančios pastovią temperatūrą, pagerėja laminavimo rezultatai ir sumažėja energijos sąnaudos.

Paprastai įdiegiama sistema užtikrina patikimą padavimą ir greitą gamybą – su visiškai kontroliuojamais slėgio ir karščio procesais, sukurtais taip, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai naudojant šiuolaikinę spaudos produkciją.

 

Pagrindinės savybės:

Folijavimo ir laminavimo sistema Morgana ColorFlare CF2000

CF2000 yra kompaktiškas dvigubas laminavimo ir folijavimo įrenginys, sukurtas siekiant pasiūlyti dekoratyvinių efektų sprendimą, skirtą trumpam tiražui, skaitmeniniam naudojimui pagal poreikį, taip pat laminavimui tradicinėje litografinėje spaudoje! Šis aukštos kokybės gamybos įrenginys, galintis laminuoti ir klijuoti plėvelę, sulauks Jūsų ir Jūsų klientų susižavėjimo!

 

Pagrindinės savybės:

 

Stalinis laminatorius Morgana ColorFlare CF350

Su Morgana ColorFlare CF350 staliniu laminatoriumi dabar galite dar lengviau folijuoti arba laminuoti metaline ar spalvota folija, įskaitant matinį, blizgų ir „soft touch“ paviršių. Taip pat atraskite nuostabų holografinių efektų spektrą ir įprastus spaudinius paverstumėte išskirtiniais, aukščiausios kokybės spaudos darbais.

Šiuo vienu staliniu sprendimu galima atlikti folijavimo, laminavimo ir blizgesio efektus. CF350, pasižymintis prieinama kaina, naudoja 3″ (77 mm) rulonus, todėl gamybos sprendimas yra ekonomiškesnis.

Dažniausiai naudojama šiems gaminiams: pakuotės, pristatymų aplankai, vizitinės kortelės, sertifikatai, meniu, knygų viršeliai, vestuvinės kanceliarinės prekės, etiketės, nuotraukų albumai, dovanų kuponai, plakatai, dovanų dėžutės.

 

Pagrindinės savybės:

 

Lazerinė etikečių pjaustyklė JWEI RSF-360

JWEI RSF-360 lazerinė etikečių pjaustyklė, leidžianti supjaustyti etikečių medžiagas iki bet kokio jums reikalingo etikečių dydžio. Paprastai prieš pjaunant medžiagą dedamas laminatas, kad etiketė būtų patvaresnė. Kai etiketės yra laminuotos ir supjaustytos, atliekos automatiškai pašalinamos, o prireikus etiketes galima supjaustyti į atskirus ritinius arba lapus. Puikiai tinka šalia AccurioLabel 230 spausdintuvo.

Pagrindinės savybės:

Kaip veikia įrenginys žiūrėkite vaizdo medžiagoje

Automatinė pjaustyklė Morgana SC7000 Pro-T

Automatinė pjaustyklė Morgana SC7000 Pro-T yra modernus prietaisas, skirtas tiksliai pjaustyti įvairias spausdintines medžiagas. Šis automatinis pjaustytuvas idealiai tinka didelės apimties spaustuvėms, jis supaprastina darbo eigą, užtikrina pjaustymo užduočių tikslumą ir efektyvumą.

Pagrindinės funkcijos:

Techniniai parametrai

Maksimalus lakšto dydis: 330 mm x 488 mm
Mažiausias lapo dydis: 210 mm x 148 mm
Pjovimo greitis: Iki 9600 lapų per valandą
Medžiagos svoris: Nuo 120 gsm iki 350 gsm
Tikslumas: ±0,1 mm
Pateikimo sistema: Automatinis lapų tiektuvas
Sąsajų sistema: Jutiklinio ekrano valdymo skydelis
Matmenys: 780 mm x 730 mm x 1250 mm
Svoris: 165 kg

Dabar galima įsigyti šią didelio našumo pjaustyklę, užtikrinančią aukščiausio efektyvumo spausdinimo poreikius.

Robotizuotos skaitmeninio pjovimo staklės Kongsberg Ultimate

Skaitmeninio pjaustymo revoliucija gofruotojo kartono produktų gamyboje

„Kongsberg Ultimate” yra visiškai naujas skaitmeninis pjovimo stalas, sukurtas specialiai gofruotojo kartono ir POS gamybai. Tai didelis technologinis šuolis į priekį, sprendžiantis specifinius iššūkius, su kuriais susiduria gofruoto kartono apdirbimo įmonės, nuolat vykdančios didelės apimties daugiaserijinę gamybą.

Dėl meistriškai suprojektuotos stalo konstrukcijos gaunami tikslūs rezultatai, o pjovimo ir našumo greitis neprilygstamas: pagreitis iki 2,7 G, o didžiausias pjovimo greitis viršija 165 m/min.

Kongsberg Ultimate įrengta „SmartZone™” – artumu valdoma saugos funkcija, kurios prioritetas – operatoriaus sauga, netrukdanti gamybai. Stalo konstrukcija taip pat užtikrina maksimalų darbo laiką.

Pagrindinės savybės

Techniniai duomenys

Sėkmingas Spaudos ir gamybos inovacijų HUB’o atidarymas

Praėjusią savaitę su trenksmu atidarėme Spaudos ir gamybos inovacijų HUB’ą! Rugsėjo 27-29 dienomis, Gamybos ir inovacijų slėnyje, po vienu stogu surinkome per 100 pramonės lyderių, entuziastų, spaudos ir gamybos atstovų, kurie turėjo progą susipažinti su ES finansavimo galimybėmis, robotikos sprendimais bei iš arti apžiūrėti ir išbandyti pažangiausią spaudos ir gamybos įrangą.

HUB’e vyko pranešimai apie ES finansavimo galimybes, kuriuos pristatė inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas Artūras Jakubavičius, apie gamybos įmonėms pritaikytus robotikos sprendimus papasakojo GIS technologijų ir inovacijų vadovas (CTIO) Rolandas Lepardinas, skaitmeninimo ir technologinius sprendimus jungiantį Gamybos ir inovacijos slėnį išsamiai pristatė jo plėtros vadovė Jolanta Zubkauskienė.

 

Daugiausiai dėmesio sulaukė spaudos ir gamybos įrangos pristatymas, kuriame dalyvavo pramonės lyderiai ir buvo pristatyta pjovimo, frezavimo, lazeriavimo, graviravimo ir lazerinio suvirinimo įranga, buvo eksponuojami tokie prekių ženklai kaip Xerox, Uchida, Morgana, EBA, ColorCut, VULCAN, JWEI RSF, Textek, Kongsberg, MultiCam ir Widlaser.

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, pranešėjams ir organizatoriams, kurių dėka šis renginys buvo itin sėkmingas. Jūsų entuziazmas ir inovacijų siekis skatina spaudos ir gamybos pramonę žengti į priekį!

Lazerinio suvirinimo įrenginys WidLaser W1500

Widlaser W1500 yra lazerinio suvirinimo sprendimas iš Widinovations, aprūpintas naujausiomis technologijomis. Ši lazerinio suvirinimo įranga turi 1500 W galios skaidulinį lazerį, puikiai tinkantį nerūdijančio plieno ir aliuminio virinimo darbams. Suvirinimas lazeriu – tai efektyvus sprendimas pramoniniams procesams, padėsiantis išgauti tvirtas ir estetiškas siūles naudojant mažiau išteklių. Lazerinis suvirinimo aparatas gali būti naudojamas tiek rankinėse tiksliosiose, tiek didelės apimties automatizuotose dirbtuvėse, leidžiančiose suvirinti 1-5m/min greičiu. Suvirinimas lazeriu yra labai efektyvus procesuose, kuriems reikalingas tempas, nes jis yra >5 kartus greitesnis nei MIG ir >10 kartų greitesnis už TIG.

Pagrindinės savybės:

Galimos papildomos komplektacijos parinktys:

Hibridinis UV spausdintuvas Ricoh Pro TF6251

Produktyvus ir universalus UV spausdintuvas reklamos gamybai, skirtas spausdinti ant plokščių paviršių, taip ir ant ruloninių medžiagų. Spaudos greitis net iki 116m2/h. Naudojamos medžiagos spausdinant ant plokščių paviršių gali siekti iki 11 cm aukščio. Didelis greitis, itin aukšta spaudos kokybė ir žemi gamybos kaštai leis pagaminti įvairiausią produkciją – pakuotę, reklaminę spaudą ir net interjero ar dekoro elementus.

Pagrindinės savybės:


Plačiau apie įrenginį žiūrėkie vaizdo medžiagoje (EN)

Giljotina GRAFCUT 73H

Hidraulinė giljotina, skirta stambiems pjovimo darbams, kuriems reikia didžiausio tikslumo ir efektyvumo. Įrengta hidraulinė peilių ir spaustuvų sistema su reguliuojamu slėgiu, todėl operatoriai gali tiksliai nustatyti pjovimo reikalavimus tiesiai iš operatoriaus pulto. Peilio apsauginis užraktas ir lazerinė apsauginė užuolaida garantuoja saugią darbo aplinką. Kad būtų dar patogiau ir lengviau valdyti, elektromechaninio matuoklio elektroninė mikro reguliatoriaus rankenėlė yra įtraukta į komplektą, o kojinis pedalas leidžia iš anksto užfiksuoti medžiagą. Nerūdijančio plieno stalo paviršius, šoniniai staleliai ir oro staleliai, yra standartinė įrangos komplektacija, todėl GRAFCUT 73H yra visapusiškas sprendimas visiems jūsų pjovimo poreikiams.

Pagrindinės savybės:


Kaip veikia įrenginys žiūrėkite vaizdo medžiagoje

Cookie Settings