Xerox VersaLink C8000W spalvotas spausdintuvas su CMY+White technologija


Atraskite daugiau galimybių spausdinant ant tamsių medžiagų!

Xerox VersaLink C8000W – tai naujos kartos skaitmeninis spausdintuvas su unikalia CMY+White technologija, puikiai tinkantis spausdinti ant tamsaus ar „kraftinio” popieriaus, skaidrių plėvelių.

Tai idealus pasirinkimas dizaineriams, maketuotojams, kurie nori patys savo klientams gaminti mažais kiekiais korteles, lipdukus, maišelius ir kt. Taip pat, dėl galimybės itin nesudėtingai paruošti spaudinio failą net su “MS Word” įrenginys tinka smulkiam verslui (prekiautojams, amatininkams ir kt.), kuriam reikia nedidelių kiekių spaudos gaminių – etikečių, lipdukų, skrajučių ir t.t.

SPECIALUS PASIŪLYMAS!

Xerox VersaLink C8000W kaina – 2490 Eur + PVM, o kartu su nauju įrenginiu perkantiems papildomai baltos spalvos kasetę, – antra tokia pati DOVANŲ!
Vienos baltos spalvos kasetės kaina – 268 Eur + PVM)
Pasiūlymas galioja iki rugpjūčio 31 d. arba kol baigsis numatytas įrenginių skaičius.

Kas yra CMY-White technologija?

Į įrenginį vietoj juodos spalvos dedamas baltos spalvos toneris, – o juoda spalva išgaunama sumaišius likusias CMY spalvas (mėlyna, geltona ir rausva). Baltos spalvos kasetė leidžia atspausdinti ryškiai ir kokybiškai tekstą ar tradicinius CMYK vaizdus ant tamsių paviršių. Spausdinant, pirmiausiai, yra padengiamas baltos spalvos sluoksnis, kaip pagrindas, ant kurio dedamos kitos spalvos. Taip spaudinys išlaiko ryškias ir kokybiškas spalvas net ir ant tamsaus popieriaus.

 

Xerox VersaLink C8000W – Xerox VersaLink C8000W – tai naujos kartos skaitmeninis spausdintuvas su unikalia CMY+White technologija, puikiai tinkantis spausdinti ant tamsaus ar kraftinio popieriaus, skaidrių plėvelių.

Kokybiška ir ryški spauda, spausdinant ant tamsių paviršių.

 

Daugiau

Atspausdintą darbą paruošti padės VULCAN pjaustyklės

Automatinis pjaustymo stalas pritaikytas mažiems skaitmeniniams tiražams, pavyzdžių darymui ir prototipų kūrimui. Vakuuminio stalo ir nuskaitymo kameros pagalba užtikrinamas puikus tikslumas pjaustant ir biguojant kartoną, ar ploteriuojant lipdukus.

Kaina:

-1,00 €
Daugiau

Puikus pasirinkimas spausdinantiems lipdukus A3/A4 formatu skaitmeniniais spausdintuvais. Įranga turi unikalią automatinę lapų paėmimo sistemą ir integruotą optinę akį, kuri nuskaito visus lapo kampus per mažiau nei 3 sekundes! Galima dirbti naudojant QR kodus ir vienu metu ploteriuoti skirtingų užsakymų lipdukus.

Daugiau

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/templates/flexible-page.php on line 155

Notice: Trying to get property 'slug' of non-object in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/templates/flexible-page.php on line 155

SUSISIEKITE

Pagrindinė forma

Pagrindinė kontaktų forma

  • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

  • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings