Tikras pokalbis su DNB (nuo 2019 m. – Luminor)


Mūsų darbuotojai nesiskundė dėl spausdinimo įrangos – paslauga veikia sklandžiai ir jos valdymas yra nepastebimas. Būtent tai geriausiai atitinka mūsų lūkesčius

Gintautas Pušinskas, DNB IT infrastruktūros vadovas

PRADŽIA

Vilniuje yra įsikūrę šeši skirtingi biurai, DNB darbuotojai kiekviename jų savarankiškai tvarkė spausdinimą ir patys užsisakydavo papildomus spausdinimo reikmenis. Nusprendus „Quadrum” verslo centre sujungti šešiose vietose išsidėsčiusias operacijas į vieną, tapo aišku, kad reikia keistis – reikia optimizuoti visą darbo eigos sistemą ir centralizuotą valdymą, nes tai kompanijai tapo finansine ir išteklių našta. DNB norėjo sudaryti spausdinimo valdymo sutartį ir perkelti į skaitmenizuotą eigą, siekti skaidrumo ir norėdama kontroliuoti išlaidas, susijusias su spausdinimu, sumažinti IT personalo darbo krūvį, įvedant naujas greitesnes spausdinimo priemones didinti našumą, ir visa tai atlikti, nepakenkiant saugumui.

Įmonė ieškojo paslaugų teikėjo, galinčio imtis iššūkių ir tai padaryti „žaliausiu” ir veiksmingiausiu būdu, padėdama DNB įvykdyti savo socialinės atsakomybės tikslus. Įvertinus kelias galimybes, bankas pasirašė sutartį su BMK (Xerox®” įgaliotuoju partneriu Lietuvoje) dėl Xerox® Managed Print Services” paslaugų. Siūlomas sprendimas visiškai patenkino klientų poreikius ir leido įgyvendinimo metu patirti mažiausią rizikos lygį.

SPRENDIMAS

Pirmiausia reikėjo atlikti esamos būsenos įvertinimą ir pateikti DNB tikslią ataskaitą apie jos darbo eigą, IT infrastruktūrą, procesus ir eilę išleistų dokumentų. Remiantis pateikta išvada, BMK konsultantai rekomendavo klientui apibrėžti įmonės spausdinimo politiką, optimizuoti įrangos parką, pašalinti neefektyvią įrangą su didelėmis veiklos sąnaudomis ir įdiegti naujus produktyvius ir tvarius įrenginius.

Buvo pristatyti 64 nauji juodai balti lazeriniai Xerox®” spausdinimo prietaisai, Xerox® WorkCentre® 3615″, daugiafunkciniai spausdintuvai (MFP) „Xerox® WorkCentre® 5955″ ir „Xerox® WorkCentre® 5325″, taip pat spalvotas Xerox® WorkCentre® 7855 MFP. Pagrindinio biuro kiekviename aukšte pastatyti du spausdinimo įrenginiai.

Šie patogūs, tvirti įrenginiai turi didelį spalvotą jutiklinį ekraną ir tik jiems būtinas funkcijas, sutelkiant dėmesį į saugumą – visi prietaisais apdorojami duomenys yra užkoduoti ir jiems yra įdiegtos papildomos saugumo funkcijos.

Kiekvienas Xerox® įrenginys siūlo „Secure pull” arba „Follow me” spausdinimą, leidžiantį darbuotojui spausdinti iš bet kurio prietaiso, naudojant savo asmens tapatybės kortelę.

Siekiant laikytis aukščiausių informacijos saugumo standartų buvo įdiegta „SafeQ” saugos programinė įranga ir „McAfee” antivirusinė programinė įranga.

Visi klientų įrenginiai, įskaitant ir konkurentų, buvo prijungti prie specialistų prižiūrimo  Xerox® Global Contact Center (GCC). Ši aktyvi stebėsenos ir valdymo sistema pateikia procesą operatyviai centralizuotai reakcijai į incidentus, tokiu būdu užtikrindama nuolatinį vartojimo reikmenų tiekimą ir greitą nuotolinį trikčių šalinimą, padedantį sumažinti prastovų laiką ir pagerintų vartotojų pasitenkinimą.

Taip pat buvo įdiegta realaus laiko automatizuota incidento ir paslaugų lygio ataskaitų teikimo sistema, leidžianti stebėti teikiamos paslaugos kokybę. Siekiant pagerinti spausdinimo išlaidų skaidrumą ir spausdinimo prietaisų valdymą, buvo įdiegta patogi spausdinimo apskaitos sistema.

REZULTATAI

Įdiegus Xerox® MPS, DNB buvo sukurtas vietinis spausdinimo aplinkos standartas. Xerox partnerio BMK nuotolinio valdymo sprendimo įgyvendinimas leido DNB IT departamentui sutelkti dėmesį į svarbiausias užduotis, o ne užsiimti trikdžių šalinimu ir neefektyvių ir nesaugių spausdinimo įrenginių priežiūra.

Xerox® produktyvi spausdinimo įranga ir techninės priežiūros paslaugos atitinka aukščiausius DNB finansinės informacijos saugumo reikalavimus. Be to, jau yra įvykdyti šie patobulinimai:

 • 50% sumažinta spausdinimo apimtis;
 • Išlaidų paskirstymas verslo padaliniams, departamentams, darbuotojams;
 • Pasaulinės stebėjimo paslaugas teikia GCC;
 • Papildoma stebėsena ir matomumas teikiamas Xerox® Device Agent ir FMP spausdinimo prietaisais. Šiuo metu įrengimų parkas aktyviai stebimas vartojimo reikmenų tiekimo prašymams ir prietaiso gedimams. Prekės užsakomos automatiškai ir pristatomos laiku. Įrenginio gedimai dažnai aptinkami ir išsprendžiami nuotoliniu būdu dar prieš klientui sužinant apie įrenginyje kilusias problemas.

Įdiegtas Xerox® MPS sprendimas taip pat leidžia kompanijai išlaikyti tausojančią aplinką – mažiau naudoti popieriaus, elektros energijos ir turėti mažiau spausdinimo atliekų.

Siekdama toliau optimizuoti spausdinimo infrastruktūrą, DNB ir toliau trauks daugiau filialų į Xerox® MPS programą.

Apie DNB

DNB yra didžiausia Norvegijos finansinių paslaugų grupė ir viena iš didžiausių Šiaurės šalių regionų rinkos kapitalizacijos įmonė. Suteikianti pagalbą klientams 19 pasaulio šalių, grupė siūlo platų finansinių paslaugų, įskaitant paskolas, santaupas, konsultavimo paslaugas, draudimo ir pensijų produktus mažmeniniams ir verslo klientams. „DNB Lietuva“ yra vienas iš TOP 3 komercinių bankų, siūlančių investavimą ir asmeninę bankininkystę, turto valdymą ir lizingo paslaugas 860 000 individualių ir verslo klientų visoje šalyje.

Apie BMK

„Biznio mašinų kompanija” (BMK) yra įsikūrusi Vilniuje. Ši įmonė įgyvendina sprendimus, padedančius privatiems ir verslo klientams visoje šalyje saugiai ir ekonomiškai bei laiku gauti tinkamą informaciją. BMK teikia verslo sprendimus spausdinimo, audio / video bei švietime naudojamų technologijų srityse. BMK pastaruosius 22 metus yra Xerox partneris Lietuvoje. Būdama pirmaujanti partnerė ir paslaugų teikėja, BMK 2015 metais taip pat prisijungė prie Xerox® Partner Print Services (XPPS) programos ir dabar yra akredituota teikti Xerox® MPS klientams Lietuvoje.

Apie Xerox

Xerox padeda pakeisti darbą pasaulį. Taikydama savo žinias vizualizavimo, verslo procesų, analizės, automatizavimo ir į vartotoją orientuotų įžvalgų srityje, Xerox sukūrė darbo srautą, užtikrinantį didesnį našumą, efektyvumą ir personalizavimą. Mūsų darbuotojai kuria prasmingas naujoves ir teikia verslo procesų paslaugas, spausdinimo įrangą, programinę įrangą ir sprendimus, iš tiesų įtakojančius mūsų klientus ir jų pirkėjus 180 šalių. 2016 m. sausio 29 d. Xerox paskelbė apie ketinimus pasidalinti į dvi nepriklausomas viešai prekiaujančias kompanijas – Xerox Corporation, kurią sudarys bendrovės Document Technology ir Document Outsourcing įmonės, bei verslo procesų paslaugų bendrovę Conduent Incorporated. Bendrovė yra pasirengusi užbaigti atskyrimą iki 2016 m. pabaigos.


SUSISIEKITE


Notice: Undefined variable: terms in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Undefined variable: product_page_url in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Undefined variable: consultant in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to get property 'post_title' of non-object in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Produktu/servisu/sekmes forma

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

 • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings