Skaitmeninis Xerox PrimeLink C9070 spausdintuvas verslo pradžiai


Spaudos gamybos rinkoje egzistuoja arši konkurencija, neretai priverčianti rinkos dalyvius varžytis dėl klientų mažinant savo kainas. Tačiau yra ir kitas variantas – savo gaminiams sukurti pridėtinę vertę, išskirtinumą bei kokybę, dėl kurio klientai rinksis būtent Jus.

Sprendimas yra – Xerox PrimeLink C9070 – automatizuotas sprendimas, su kuriuo paprasta dirbti. Gaminkite aukšto lygio produktus su patikima technika.

Dabar puiki galimybė pradėti verslą su skaitmeniniu spausdintuvu!

Įėjimas į rinką lengvesnis su lanksčiomis išsimokėjimo sąlygomis – pradžiai įneškite 3950 Eur ir likusius – kas 3 mėnesius po 1300 Eur be pabrangimo.
Visa įrenginio vertė – 7850 + PVM
Pradėkite dirbti, dar nesumokėję pilnos sumos!


Susipažinkite plačiau su spausdintuvo galimybėmis vaizdo medžiagoje (EN)

PrimeLink C9070 – naujos kartos universalus spausdintuvas, tinkantis tiek intensyviai dirbančiame biure, tiek ir gamybinėje aplinkoje. Šis spausdintuvas per vieną minutę gali nuskaityti 270 vaizdų bei spausdinti 70 lapų/min greičiu.
PrimeLink C9070 užtikrina geriausią našumą savo klasėje su 2400 x 2400 dpi spalvoto vaizdo kokybe, išskirtinėmis smulkių linijų detalėmis, vaizdais, spalvų perėjimais ir spalvų tikslumu.


Plačiau apie spausdintuvo universalumą žiūrėkite vaizdo medžiagoje (EN)

Xerox PrimeLink C9070 privalumai:

 •    Preciziška spalvoto vaizdo kokybė – spausdintuvas užtikrina geriausią našumą savo klasėje su 2400 x 2400 dpi spalvoto vaizdo kokybe.
 •    Universalus pritaikymas – spausdintuvas, pritaikytas gamybinei aplinkai, leidžia spausdinti ant įvairių medžiagų, tokių kaip: popieriaus, kurio storis siekia iki 350 g/m2 bei ypač ilgų popieriaus lapų (XLS) iki 660 mm ilgio. Spausdinkite pailgo formato albumus, knygų aplankalus ar kalendorius.
 •    SIQA (Simplified Image Quality Adjustment) – tai programinis priemonių rinkinys, palengvintai ir automatiškai reguliuojantis įrenginio spaudos kokybę. SIQA sukuriamo popieriaus profilio pagalba užtikrinamas tikslus vaizdų išdėstymas, tolygus tonerio paskirstymas visame popieriaus paviršiuje bei preciziška dvipusės spaudos registracija.
 •   Galima panaudoti papildomas spalvas – Adaptive CMYK Plus – tai technologija, leidžianti vietoje tradicinių spalvų CMYK (mėlynos, rausvos, gelsvos ir juodos) išplėsti galimybes ir spausdinti su papildomomis spalvomis, tokiomis kaip: auksinė, sidabrinė, balta, skaidri ir fluorescencinės.

Prekės

Papildomas rinkinys Xerox PrimeLink 9065/9070 Fluorescent KIT

Profesionalus CMYK Plus priedas XEROX PrimeLink 9065/9070 Fluorescent KIT  spaudos mašinai

Pagrindinės savybės:

 • FLUORESCENT – fluorescencinė Cyan, fluorescencinė Magenta, fluorescencinė Yellow spalvos (fluorescencinė Cyan, fluorescencinė Magenta, fluorescencinė Yellow ir standartinis Black toneriai)
 • Galimybė spausdinti viena arba visomis spalvomis vienu metu
 • Greita transformacija iš tradicinių spalvų
 • Specialus stalas priedui sudėti
Daugiau

Papildomas rinkinys Xerox PrimeLink 9065/9070 Vivid KIT

Profesionalus CMYK Plus priedas Xerox PrimeLink 9065/9070 Vivid KIT spaudos mašinai

Pagrindinės savybės:

 • VIVID – Auksinė, sidabrinė, permatoma ir balta spalvos (Gold, Silver, Clear ir White toneriai)
 • Galimybė spausdinti viena arba visomis spalvomis vienu metu
 • Greita transformacija iš tradicinių spalvų
 • Specialus stalas priedui sudėti
Daugiau

Skaitmeninės spaudos spausdintuvas Xerox PrimeLink C9065/C9070

Universalus spausdintuvas, tinkantis tiek biure, tiek ir gamybinėje aplinkoje.

Šis spausdintuvas per vieną minutę nuskaito iki 270 vaizdų bei spausdina iki 70 lapų/min greičiu.

PrimeLink C9065/C9070 užtikrina geriausią našumą savo klasėje su 2400 x 2400 dpi spalvoto vaizdo kokybe, išskirtinėmis smulkių linijų detalėmis, vaizdais, spalvų perėjimais ir spalvų tikslumu.

„Adaptive CMYK Plus“ funkcija leidžia papildyti CMYK spalvų konfiguraciją papildomomis spalvomis: fluorescencine, auksine, sidabrine, balta ir permatoma

Daugiau

SUSISIEKITE

Pagrindinė forma

Pagrindinė kontaktų forma

 • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

 • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings