Renginys. Skaitmeninės spaudos transformacija


Ar kada įsivaizdavote, ką galėtumėte sukurti, jei nebūtų jokių apribojimų?

Spaudos gamybos industriją šiuo metu gyvena intensyvių pokyčių laikotarpiu, ir ji sparčiai žengia skaitmeninės transformacijos keliu. Sėkmę jame lengviau užsitikrinti tiems, kurie į ateitį žiūri strategiškai, drąsiai diegti inovacijas, kuria naujus verslo modelius ir siūlo paslaugas, kurių stokoja konkurentai.

Komercinė spauda pereina iš gamybos į paslaugų verslą, kur esminiu kriterijumi tampa – vartotojų patirčių kūrimas. Todėl skaitmeninė spauda, personalizuota pakuotė vaidina vis svarbesnį vaidmenį komercinės spaudos rinkos segmente.

Spalvotos skaitmeninės gamybos sistemos ar spaudos mašinos siūlo aukštą vaizdo kokybę ir leidžia turėti personalizuotą spausdinimą, o taip pat efektyviai ir greitai atlikti mažų tiražų užsakymus.

Pirmosios spaudos gamybos įmonės Lietuvoje taip pat žengia transformacijos keliu ir savo veikloje pasitelkia inovatyvias spalvotos skaitmeninės spaudos gamybos mašinas. Viena iš tokių įmonių – „ZUZU Print”, mielai sutikusi atverti mums savo gamybinių patalpų duris ir supažindinti su naujausiomis skaitmeninės spaudos gamybos technologijomis ir tendencijomis.

KVIEČIAME Į RENGINĮ!
REGISTRACIJA

Registracija į renginį būtina. Vyksta iki rugsėjo 21 d.
Renginyje lauksime dalyvių su galiojančiais galimybių pasais!

Rugsėjo 22 d., nuo 11 iki 16 val. kviečiame „ZUZU Print“ patalpose pamatyti naujai įdiegtą „Xerox Iridesse“ spaudos mašiną arba nuotoliniu būdu („Youtube“ platformoje) stebėti įrenginio galimybes bei išgirsti ekspertų įžvalgas apie besikeičiančią spaudos gamybos rinką.

Visi atvykę į renginį galės savo akimis įvertinti „Xerox Iridesse“ galimybes. Mūsų specialistai pademonstruos „Iridesse“ naudojamas 9 spalvas ( CMYK, balta, auksinė, sidabrinė, skaidri, rožinė). Turėsite galimybę susipažinti su įrenginio programine įranga ir funkcionalumu.

Renginio formatas: demonstracija renginio vietoje, pranešimai nuotoliniu būdu („Youtube“ platformoje)
Renginio laikas: rugsėjo 22 d., nuo 11 iki 16 val.;
Renginio vieta: Vilnius, Juozapavičiaus g. 11

Renginio programa

Renginio vietoje
(J. Juozapavičiaus g. 11)
Pranešimai internetu
(„Youtube“ platformoje)
11:00 – 16:00

  • Technologijų demonstracija, individualios BMK inžinierių konsultacijos.
  • Pranešimų transliacija TV ekranuose
  • Grill fiesta su “BBQ Squad”
13:00-14:00

Viena mašina – 9 spalvos. “Xerox Iridesse”. M. Bačiulis. (lietuvių k.)
Sužinosite daugiau apie visa skaitmeninės spaudos gamybos procesą, – nuo atspausdinimo iki išpjovimo ar bukletavimo.

  1. Demonstracija: “Xerox Iridesse” 9 spalvos (lietuvių k.)
  2. Automatinis spaudos ar pakuotės pjovimo procesas su „Valiani Omnia“ stalu. Mikael Bryske, Valiani pardavimų direktorius (anglų k.)
  3. “Morgana” BM5050 bukletų gamybos įrenginys su automatiniu vakuuminiu padavimu. Kaip vyksta brošiūrų, “landscape” knygelių ar kitų unikalaus formato gaminių parinkimas ir susegimas? Toms Kohs, Morgana eksporto vadovas (anglų k.)

14:00-14:30
XMPie „Web2print“ automatizuotos personalizacijos el. komercijos platforma Andrew Wood, XMPie sistemų analitikas (anglų k.)


14:30 – 15:00
EFI „PrintSmith Vision” gamybos valdymo sistema, integruojama su EFI spaudos kontroleriais.  Philip Glorian, EFI techninis pardavimų specialistas (anglų k.)


15:00-15:30
ESKO automatinis grafinių failų redaktorius „pre-press”. David Fierlafij, ESKO aplikacijų pardavimo vadybininkas (anglų k.)


15:30 – 16:00
“PrintVis” – viena sistema visų spaudos procesų valdymui. Jörg Hüner, PrintVis vyr. konsultantas (anglų k.)

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginio metu galėsite apžiūrėti ir daugiau sužinoti apie šiuos įrenginius:

Prekės

Bukletų segimo įranga Morgana BM5000

Morgana BM5000 serija yra modulinė bukletų gamybos sistema, kurią galima sukomplektuoti pagal individualius kiekvieno poreikius. Bazinė įrangos komplektacija gali būti patobulinta pasirenkant šoninius pjovimo peilius, „front trimmer“ galinį pjovimo peilį, ir bukleto nugarėlės formavimo modulį. S serija komplektuojama su segimo ritėmis iki 4 vnt. Sistema gali naudoti iki 620mm ilgio popierių Landscape formato bukletų gamybai.

Daugiau

Automatinė pjaustymo įranga Valiani Omnia

Automatinis pjaustymo stalas su pjovimo, bigavimo, perforavimo, ploteriavimo įrankiais. Valiani Omnia komplektuojamas su spaudos žymių nuskaitymo kamera, automatiniu konvejerio mechanizmu ir automatiniu medžiagos padavimo moduliu. Omnia gali vienų metu apdoroti įvairius darbus, programinė įranga pati pasirenka tinkamą brėžinį kamerai nuskaičius paduodamą produkciją QR kodo pagalba.
Daugiau

Skaitmeninė spaudos mašina Xerox Iridesse Production Press

Tai išskirtinis produktas skaitmeninės spaudos pramonėje!

6 spalvinių sekcijų pramoninis spausdintuvas, turintis visas tradicines CMYK spalvas ir papildomus White, Gold, Silver bei Clear tonerius, kurie gali būti keičiami vietomis pagal kliento poreikį. Visa tai leis atspausdinti specialius efektus ir ant vizitinės kortelės, ir ant išskirtinio dizaino pakuotės, panaudojant tradicinį popierių, ir įvairias sintetines medžiagas:

  • Ultra HD raiškos technologija (RIP 1200 x 1200 dpi)
  • Padidinto formato (XLS) spauda 13 x 47″ (330 x 1200 mm)
  • Medžiagų storis iki 400 g/m² 
Daugiau

Prekės


Notice: Trying to get property 'post_title' of non-object in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/template-parts/related-products.php on line 26

Daugiau

Programinė įranga XMPIE Personal Effect StoreFlow

WEB-TO-PRINT su integruotu prieš spaudos automatizavimo valdikliu (All-in-One Web-to-Print Solution).

Visapusiškas elektroninės komercijos sprendimas, palaikantis kintamuosius dokumentus, statinius produktus ir vartotojams pateiktus „Microsoft Word”, „PowerPoint” ir „Adobe PDF” dokumentus.

Daugiau

KVIEČIAME Į RENGINĮ!
REGISTRACIJA

Registracija į renginį būtina. Vyksta iki rugsėjo 21 d.
Renginyje lauksime dalyvių su galiojančiais galimybių pasais

Cookie Settings