HP spausdintuvai – nr. 1 pasirinkimas mažam ir vidutiniam biurui


Saugiausias pasaulyje spausdinimas

Kibernetinės grėsmės bei kaip nuo jų įmonėms apsisaugoti – pastaruoju metu vis aktualesnė organizacijoms tema. Kibernetinių nusikaltėlių išpuoliai įmonėms gali kainuoti labai daug, sąlygoti veiklos stojimą, duomenų praradimą.

HP – gamintojas, skiriantis ypatingą dėmesį savo įrenginių saugumui. Tik HP spausdintuvai sugeba atsistatyti nuo atakų realiu laiku, kartu užtikrindami puikų valdymą. Automatiškai stebėkite grėsmes, nustatykite įsibrovimus ir patikrinkite operacinę programinę įrangą, taip lengvai valdydami savo spausdinimo įrenginių infrastruktūrą.

Visuomet sargyboje

HP spausdinimo įrenginiuose yra įmontuotos saugos funkcijas, kurios visą laiką stebi, ar nėra neteisėtų bandymų įsilaužti į įrenginius, juos paveikti.

  • Naudodamas „HP Sure Start“ įrankį, kiekvienas įrenginys reguliariai tikrina savo veikimo kodą ir pats atsistato, aptikęs netikslumus, bandymus įsilaužti.
  • Automatiškai yra tikrinama programinė-aparatinė įrangą paleidimo metu. Taip siekiama užtikrinti, jog naudojamas autentiškas, geras kodas – kurį skaitmeniniu būdu įrašė HP.
    Speciali programinė įranga nuolatos stebi, ar realiu laiku nėra mėginimų įsilaužti. Ši prevencinė priemonė leidžia laiku aptikti ir sustabdyti išpuolius. Po tokių incidentų įrenginys automatiškai atnaujina savo kodą į prieš tai buvusį.
  • „HP Connection Inspector“ tikrina tinklo prisijungimus, kad sustabdytų įtartinas užklausas, pvz., kenkėjiškas programas (angl. Malware).

Aukštesnio lygio saugumas

  • HP siūlo daugiau nei 100 saugos funkcijų, kurios padės apsaugoti Jūsų spausdintuvą. Apsaugokite informaciją tiek pačiame spausdintuve, tiek ir tinkle, kuriame įrenginys veikia. Saugokite duomenis papildomai pasirenkamame 256 bitų užšifruotame specialiame HP kietajame diske.
  • Lengvai diekite ir integruokite daugiau nei 180 HP ir trečiųjų šalių sprendimų su „HP Open Extenibility Platform“. Pasirenkami HP prieigos kontrolės sprendimai gali padėti sustiprinti saugumą ir kartu sumažinti išlaidas
  • Pridėkite tokių funkcijų kaip kortelių skaitytuvai ir pan. Saugokite savo spausdintuve didesnius failus, naudodami pasirenkamą 1 GB atminties praplėtimą. Dar daugiau, apsaugokite spausdintuve laikomus duomenis – raktus, slaptažodžius, sertifikatus ir kt. – naudodamiesi „HP Trusted Platform Module“.

Centralizuotas valdymas Jūsų verslo efektyvumui

  • „HP Web Jetadmin“ leidžia centralizuotai valdyti spausdinimo infrastruktūrą. Papildomai galima rinktis „HP JetAdvantage Security Manager“ – tai įrankis, padedantis apsaugoti įrenginius, atsižvelgiant į organizacijos vidinės politikos nuostatas. Lengvai sukurkite taisykles, atitinkančias jūsų saugumo politiką ir automatiškai patikrinkite visų savo spausdinimo įrenginių parametrus.
  • „HP JetAdvantage Secure Print“ir „HP Access Control“ (HPAC) naudojami vartotojų autentifikacijai, atliekant spausdinimo darbus. Be to, su „HPAC“ galite integruoti darbo apskaitą, tvarkykite teises ir nustatyti kvotas, pavyzdžiui, spalvų naudojimui. Centralizuotas įrenginių valdymas padės taupyti jūsų IT personal resursus ir supaprastins spausdinimo procesus.

 

Prekės

HP LaserJet Enterprise MFP M635h

A4 formato nespalvotas lazerinis daugiafunkcinis įrenginys
Palaikomos funkcijos: spausdinimas, kopijavimas, skenavimas, faksas (opcija)
Maksimalus spausdinimo greitis (psl/min):  61
Rekomenduojama apkrova iki (psl/mėn): 30 000
Dvipusis spausdinimas (Duplex): taip
Popieriaus įvesties talpa (standartinė, lapais): 650

Daugiau

Nr. 1 pasirinkimas mažam ir vidutiniam biurui

HP spausdintuvai – puikus pasirinkimas darbui iš namų, mažame ar vidutiniame biure. Tai kokybiški, turintys visą reikiamą funkcionalumą, efektyviam ir produktyviam darbui su dokumentais.

Prekės

HP LaserJet MFP M438n

A3 formato nespalvotas daugiafunkcinis įrenginys
Palaikomos funkcijos: spausdinimas, kopijavimas, skenavimas
Maksimalus spausdinimo greitis (psl/min): 22
Rekomenduojama apkrova iki (psl/mėn): 5000
Dvipusis spausdinimas (Duplex): ne
Popieriaus įvesties talpa (standartinė, lapais): 350

Daugiau

HP Laser 408dn

A4 formato nespalvotas spausdintuvas
Palaikomos funkcijos: spausdinimas, kopijavimas, skenavimas
Maksimalus spausdinimo greitis (psl/min): 40
Rekomenduojama apkrova iki (psl/mėn): 3500
Dvipusis spausdinimas (Duplex): taip
Popieriaus įvesties talpa (standartinė, lapais): 300

Daugiau
Cookie Settings