Prie didžiausios Pramogų kompanijos Baltijos šalyse „Apollo Group“ priklausančio centro pramogų erdvės atidarymo prisidėjo ir BMK komanda.


Didžiausiai pramogų kompanijai Baltijos šalyse „Apollo Group“ priklausantis centras „Action!byApollo“ yra išskirtinis ne tik gausia pramogų pasiūla, bet ir novatoriškais garso, vaizdo bei lankytojų patirties gerinimo technologiniais sprendimais. Prie šių inovacijų įgyvendinimo Lietuvoje ženkliai prisidėjo „Biznio mašinų kompanijos“ specialistai.

Kas atlikta?

Efektyvūs technologiniai sprendimai ir didžiausias sporto baro ekranas Lietuvoje

„Sport arenoje” įdiegtas didžiausias sporto baro ekranas Lietuvoje. Tai išskirtinė garso ir vaizdo sistema, kurioje yra galingas vaizdo projektorius, 7.1 erdvinė garso sistema, kuri dažniausiai naudojama realumo įspūdžiui sustiprinti kino teatruose. Šiai garso sistemai išpildyti panaudotos net 2 metrų aukščio kolonėlės, įrengtos už ekrano bei sumontuotas specialus ekranas, kuris yra pralaidus garsui, tad kokybė prilygsta geriausiems kino teatrams šalyje.

Sporto bare esančios dvi laisvalaikio erdvės pritaikytos ne tik stebėti filmus, premjeras ir televiziją, bet ir žaisti kompiuterinius žaidimus su 5.1 erdviniu garsu. Šiose salėse kambario šviesų, garso bei vaizdo valdymas yra automatizuotas ir pritaikytas jaustis kuo komfortabiliau. Erdvės yra sukomplektuotos iš specialiai  kino salėms skirtų gaminių.

Centralizuotas vaizdo ir garso valdymas – patogus ir paprastas  

Visose pramogų erdvėse  įrengta 70  ekranų, o valdyti juos visus galima iš vieno įrenginio. Kompiuterinio tinklo pagalba iš planšetės ar telefono, galima parinkti rodomą ekranų vaizdą, jį keisti priklausomai nuo klientų poreikių ir norų. Ekranuose galima pateikti tokią informaciją, kuri yra tuo metu aktuali konkrečioje erdvėje.

Daugelio zonų garso sistema leidžia garsą transliuoti ir pritaikyti pagal atskiros zonos poreikius. Visa garso sistema taip pat yra valdoma ta pačia planšete ar mobiliuoju telefonu, kas leidžia įgyvendinti net ir sudėtingiausius klientų poreikius.

Išmani valdymo sistema yra suprogramuota taip, kad ryte sistema „prisikelia“ pati, o vakarais, prieš uždarymą – muzika prisitildo ir reikiamu metu įrenginiai išsijungia. Darbuotojams, net nereikia galvoti apie technologijas, jos pačios veikia autonomiškai.

BMK Vision“ įdiegta sistema leidžia stebėti lankytojų lankomumo tendencijas. Erdvinių sensorių sistema užtikrina duomenų patikimumą, o funkcionalumas atitinka galiojančias BDAR nuostatas. Ši sistema padeda suprasti lankomumo tendencijas ir geriau planuoti vidinius procesus ir gerinti lankytojų patirtį „Action!byApollo“ erdvėse.

„Apollo Group“ pasitiki „BMK“ ekspertais ir kartu bendradarbiauja jau ne pirmą kartą. Anksčiau „BMK“ komanda rūpinosi „O‘learys“ sporto baro įrengimu ir išpildė kliento įmantriausius norus, paversdami juos realybe.


SUSISIEKITE


Notice: Undefined variable: terms in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Undefined variable: product_page_url in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Undefined variable: consultant in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Notice: Trying to get property 'post_title' of non-object in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/single-success_story.php on line 108

Produktu/servisu/sekmes forma

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

  • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Loading...
Cookie Settings