Notice: Undefined index: domain in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/archive-service.php on line 33

Xerox DocuShare Flex: paprastas skaitmeninių dokumentų valdymas


Organizacijos nuolat ieško būdų, kaip optimizuoti savo veiklą – taupyti darbuotojų laiką, efektyvinti darbo procesus. Vienas iš tokių sprendimų – dokumentų turinio valdymo ir dalinimosi sistemos.

Xerox DocuShare Flex – tai debesų kompiuterija paremtas dokumentų turinio valdymo ir dalinimosi sprendimas, padėsiantis inovuoti Jūsų darbo procesus.  Skaitmenizuokite, automatizuokite ir saugiai valdykite dokumentų turinį iš bet kurios vietos – biuro, namų, sodybos ir kt.

Xerox DocuShare Flex privalumai:

  • Paprastumas: lengvas diegimas ir konfigūravimas. Šis debesų kompiuterija paremtas sprendimas nereikalauja beveik jokių mokymų darbuotojams ar IT palaikymo. Vartotojai pasieks dokumentų tūrinį bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. O pasinaudoję viso teksto paieškos galimybėmis, reikiamus failus galės surasti per kelias akimirkas.
  • Mobilumas: „DocuShare Flex“ pritaikytas mobiliems įrenginiams, tai leidžia darbuotojams pasiekti reikiamus failus, kad ir kur jie būtų. Vartotojai su savo mobiliaisiais telefonais gali prisijungti, ieškoti ir peržiūrėti dokumentus, atsisiųsti, įkelti ir bendrinti juos, lengvai atlikti tokias užduotis, kaip dokumentų patvirtinimai.
  • Saugumas: „Xerox“ skiria daug dėmesio saugumui užtikrinti. Bendradarbiaudama su žinomais saugumo sprendimų gamintojais, savo sprendimuose pritaiko geriausias saugumo praktikas, taikomas debesų kompiuterijoje. „DocuShare Flex“ turi užšifruotą vartotojo autentifikavimą ir daromos periodinės atsarginės kopijos. Administratoriai gali kontroliuoti vartotojų teises ir leidimus – kas gali pasiekti, autorizuoti ir peržiūrėti dokumentus, taip pat, nustatyti automatinį duomenų archyvavimą ir pašalinimą, formuoti ataskaitas.
  • Pritaikomumas: „DocuShare Flex“ galite lengvai keisti licencijų skaičių, atsižvelgdami į savo įmonės dydį. Be to, galite pasirinkti konkurencines licencijas – tai patraukli galimybė, jei jūsų organizacijoje yra ribotas vartotojų skaičius, reguliariai naudojantis „DocuShare Flex“.

Atsisiųsti Xerox DocuShareFlex brošiūrą

Norite išmėginti?

Susipažinkite su „Xerox DocuShare Flex” sprendimo privalumais – net 60 dienų naudokitės nemokamai!
Kreipkitės, jei pageidaujate konsultacijos. Mūsų specialistai atliks įmonės vidinių procesų auditą ir patars, kaip geriausiai išnaudoti „Xerox DocuShare Flex” funkcionalumą, atsižvelgiant į jūsų įmonės poreikius.

SUSISIEKITE

Pagrindinė forma

Pagrindinė kontaktų forma

  • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

  • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings