Notice: Undefined index: domain in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/archive-service.php on line 33

Karjeros planavimo įrankis „MUKIS“


Apie sistemą

Skaitmeninių inovacijų konkurso „Skaitmeninis knygnešys 2023“ laureatas MUKIS yra  informacinė sistema sukurta siekiant užtikrinti kokybiškų karjeros paslaugų prieinamumą ir sklaidą visiems Lietuvos mokiniams. BMK skaitmeninio turinio skyrius kartu su partneriais „Dizaino kryptis“, bendradarbiaudami su geriausiais Lietuvos universitetais, dėstytojais, karjeros specialistais pristato įrankį karjeros planavimui. Šioje informacinėje sistemoje karjeros specialistai, mokiniai ir jų tėvai ar globėjai gali gauti įvairiapusę pagalbą ir konsultacijas karjeros klausimais, susipažinti su šalies profesinio orientavimo sistema, aktualiomis šios srities naujienomis, dalyvauti karjeros renginiuose ir tyrinėti naujausius metodinius leidinius.

Lapiukas Mukis

Žaismingas ir interaktyvus sistemos vedlys – lapiukas Mukis, kviečia mokinius kartu tyrinėti skaitmeninį Karjeros vadovo turinį. Jis padės mokiniams geriau pažinti save, suprasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses bei poreikius, o kai reikės – padrąsins žengiant karjeros keliu.

Mokymai

Tikime, kad savalaikė ir kokybiška karjeros specialistų pagalba labai svarbi mokiniams, todėl MUKIS karjeros specialistams siūlo aktyviai registruotis, nuolat tobulinti savo kvalifikaciją, dalyvaujant jiems skirtose kvalifikacijos tobulinimo programose ir renginiuose, savo veikloje tikslingai taikyti MUKIS metodinį turinį. Neabejojame, kad kompetentingi specialistai padės formuoti stiprią ir sėkmingą karjeros kultūrą visoje šalyje, skatinančią išlaikyti talentus, taikyti inovacijas ir augti.

Kviečiame kartu kurti darnią šalies profesinio orientavimo sistemą, kurioje kiekvienas partneris randa savo vietą, o kokybiškas karjeros paslaugos mokiniams teikiamos laiku ir vietoje. MUKIS – galimybė kryptingai ugdyti mokinių karjeros kompetencijas, laiduojančias visavertį pasirengimą mokytis visą gyvenimą ir realizuoti save pasirinktoje veikloje. Bendraukime ir bendradarbiaukime!

Su informacine sistema plačiau galite susipažinti čia.

Cookie Settings