Notice: Undefined index: domain in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/archive-service.php on line 33

Matematikos vaizdo pamokos


Paskelbtos pirmosios penkios gimnazijų vyresniųjų klasių mokiniams skirtos matematikos vaizdo pamokos, kurios padės geriau suprasti geometriją, trigonometriją, spręsti tekstinius uždavinius.

Vaizdo pamokos kuriamos įgyvendinant Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centro projektą „Skaitmeninė švietimo transformacija (EdTech)“.

Kuo ypatingos šios pamokos?

  • Jos sklandžiai sujungia teorines sąvokas su praktiniu pritaikymu ir parodo, kad matematika yra neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Įrašuose naudojama revoliucinė „eGlass“ skaidraus stiklo lenta – technologija, kuri palaiko tiesioginį mokytojo ir mokinio kontaktą bei kuria naujus interaktyvaus mokymosi standartus. Pasak gamintojo „eGlass“, ši technologija pasaulyje skinasi kelią hibridiniam mokymui pritaikytose klasėse ir sulaukia pasaulinio pripažinimo.
  • Šios pamokos išsiskiria interaktyvumu, gyvybingumu ir turtingu teoriniu turiniu – puikus derinys, kuris žavi ir moko. Tą išsyk pastebėjo ir mokymo programą išbandę gimnazistai.
  • Iš viso planuojama pateikti 50 vaizdo pamokų, atitinkančių 1-4 klasių gimnazijos mokinių matematikos bendrąją programą. Kiekvienas vaizdo įrašas yra su subtitrais ir dešimt pamokų išverstos į gestų kalbą.
Pamokas galite peržiūrėti čia.
Cookie Settings