Notice: Undefined index: domain in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/archive-service.php on line 33

Web-to-print ir personalizuotos rinkodaros sprendimai


Personalizuotos komunikacijos nauda

Pasiekiamumas. Tiesioginis ryšys. Rezultatai.

Galbūt jau plaukiojate it žuvis šiame personalizuotų komunikacijų vandenyne, o galbūt dar tik spėliojate, kuris sprendimas būtų greičiausias ir sėkmingiausias šiame plačiame galimybių pasaulyje. Kad ir kuriame progreso taške dabar bebūtumėte,  XMPie (Cross Media Publishing in eBusiness) yra Jūsų patikimas, pagrįstas sprendimas. Reklaminė kampanija su XMPie: personalizuota komunikacija, kintamoji informacija ir web-to-print aplikacija. Atviros struktūros XMPie leidžia Jums pradėti nuo bet kurio taško, pridėti naujų įrankių ir apsaugoti savo investicijas proceso metu.

Rinkodaros profesionalų dienotvarkėje dominuoja kintamosios informacijos spausdinimas (VDP), tinklinis spausdinimas (Web-to-print), integruotų daugiakanalių medijų publikavimas ir kitos marketingo paslaugos, kurios naudoja personalizuotas komunikacijas ir reklaminių kampanijų optimizaciją.

XMPie produktų linija leidžia itin lengvai ir patogiai  naudotis kintamosios informacijos spausdinimu ir yra palaikoma Adobe® Creative Suite®  platformos.  Tai puikus sprendimas norint laimėti didelio pasiekiamumo daugiakanales reklamos kampanijas, o taip pat, personalizuotas komunikacijas pritaikyti e-prekyboje.

Naudojantis Adobe paketu įgyvendinami stiprūs kūrybiniai projektai. Su XMPie kursite personalizuotą grafinę medžiagą, o remiantis gautais kampanijų duomenimis, galėsite priimti tolimesnius sprendimus matydami diagramas, analitinę medžiagą. Šie elementai padeda sukurti itin veiksmingas susikertančių medijų reklamos kampanijas. Taip pat, personalizuoti URL, e-laiškai ir mobiliojo ryšio įranga. Visa ši informacija yra talpinama vienoje duomenų bazėje, naudojant tas pačias verslo taisykles. Kampanijos planavimas, kūrybiniai produktai ir investicijos į sistemas, su XMPie savo klientams galėsite pasiūlyti daugiau, automatizuosite procesus, o tai ir skatina verslo augimą. Geriausias dalykas tai, kad kiekvienas veiksmas, paspaudimas ir kiekvienas įvykis yra matomas ir įvertinamas ir tai leidžia eigoje daryti pakeitimus ir gauti optimaliausią investicinę grąžą.

XMPie yra universalus įrankis, kuris Jūsų verslą veda į sėkmę, kad ir kuriame progreso taške bebūtumėte, XMPie atneša didesnes pajamas, augimą ir pelną.

Didesnis pasiekiamumas

 • Personalizuotų kampanijų kūrimas, kuris apima: spausdinimą, e-laiškus, internetą, video medžiagą ir informaciją parengtą mobiliesiems įrenginiams.
 • Pirkėjai patys renkasi kada ir kokiu būdu pasiekti produktus.
 • Norėdami išlaikyti pirkėjų dėmesį, naudokite kintamąją informaciją: tekstą, vaizdinę ir video medžiagą.
 • Poreikius atitinkančių savitarnos portalų kūrimas.

Tiesioginis ryšys

 • Dėmesį pritraukianti vaizdinė medžiaga.
 • Informacija pritaikoma individualiai kiekvienam klientui.
 • Naudodami personalizuotas komunikacijas puoselėjate klientų lojalumą.

Paskaičiuojami rezultatai

 • Kampanijų kūrimas su integruotais įrankiais, kurie parodo pasiekiamumą ir klientų aktyvumą.
 • Pritaikysite žinutes, pasiūlymus ir kitą mediją atsižvelgiant į rezultatus.
 • Ataskaitos, kurios pagrindžia ir paskatina marketingo investicijas.

XMPie platformos verslui

Didelio pajėgumo platformos augantiems verslo poreikiams, didelio pajėgumo ir atsparios gedimams. Teikdamos pilnos galios XMPie PersonalEffect technologijas, aprūpina organizacijas ar paslaugų tiekėjus plataus masto personalizuotos komunikacijos sprendimais.

Rinkitės platformas ir susikurkite konfigūruojamą sprendimą, kuris pilnai atitinka Jūsų poreikius. Tinklinis spausdinimas (web-to-print), integruotosios medijos, taikomojo programavimo sąsajos (API), o taip pat,  kursite kampanijas lengvai ir greitai, galėsite išpildyti įvairiausius kūrybinius sumanymus. Neribotos galimybės su XMPie verslo platformomis!

„FreeFlow Digital Publisher“ – automatizuota spauda ir skaitmeninė gamyba, skirta atverti naujas rinkas jums ir jūsų klientams.

Turinio kūrėjai siekia skleisti tai, ką rašo, bei nori išplėsti savo verslą. „FreeFlow Digital Publisher“ padeda pasiekti abu tikslus, suteikia sklandų perėjimą nuo spausdinimo į skaitmeninį formatą. Daugiau naudos jūsų klientams, daugiau galimybių jums!

Daugiau

WEB-TO-PRINT su integruotu prieš spaudos automatizavimo valdikliu (All-in-One Web-to-Print Solution).

Visapusiškas elektroninės komercijos sprendimas, palaikantis kintamuosius dokumentus, statinius produktus ir vartotojams pateiktus „Microsoft Word”, „PowerPoint” ir „Adobe PDF” dokumentus.

Daugiau

Kas atsitiktų, jei galėčiau kasdien atlikti dar daugiau darbų?
Ką daryti, kad kiekvienas darbas turėtų mažiau klaidų?
Kaip elgtis su kelių spausdintuvų sujungimu siekiant efektyviau paskirstyti darbus?
Ką daryti, kad iš tikrųjų galėtume pagerinti visą spausdinimo proceso eiga nuo pradžios iki pabaigos?
Ar galėčiau tai padaryti automatiškai?

Atsakymas: automatizuok spaudos paruošimo procesus >>> „Xerox FreeFlow Core”

Daugiau

SUSISIEKITE

Pagrindinė forma

Pagrindinė kontaktų forma

 • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

 • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings