Notice: Undefined index: domain in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/archive-service.php on line 33

Paruošimo spaudai programiniai sprendimai


Naujos kartos automatizavimo sistemos 

Automatizavimo sistemos užtikrina didelį našumą ir paprastą naudojimą. Automatizuokite, standartizuokite ir tobulinkite parengiamosios spaudos darbo eigą, kad ji būtų naudinga visai spaustuvei.

Su automatizavimo sistemomis darbas gali tapti patogesnis:

  • 80 % sumažinkite klaidų skaičių;
  • Mažesnės IT išlaidos ir IT programinės įrangos reikalavimai, optimizuojami IT ištekliai, mažiau laiko reikia skirti programinės įrangos aptarnavimui ir priežiūrai.
  • Lankstumas, galimybė lanksčiai didinti arba mažinti kasdienių operacijų kiekį, atsižvelgiant į verslo poreikius. Taip pat yra galimybė prisijungti prie verslo duomenų bet kuriuo metu iš bet kurios vietos.
  • Verslo tęstinumas kuomet įvairių gedimų ar krizinių situacijų metu, debesyje išsaugomos atsarginės kopijos, taip užtikrinamas 99,5 proc. testinumas dėka aukšto SLA (service-level agreement) standarto.
  • Centralizuota ir standartizuota informacija, dirbdamos iš vienos centrinės duomenų bazės, darbo grupės gali lengvai dalintis užduotimis ir bendradarbiauti įvairiose svetainėse.
  • Galimybė naudotis automatiniais atnaujinimais, automatiniai programinės įrangos ir saugumo atnaujinimai užtikrina, kad jūsų sistema bus reguliariai atnaujinama naudojant sutartus paslaugų paketus.

Procesų standartizavimas sumažina klaidų skaičių ir padeda optimizuoti visą failų paruošimo gamybai darbo eigą.

Šiuo metu Jums galime pasiūlyti automatizavimo sistemą „Automation Engine”, ji yra vienintelė sistema, kuri automatizuoja skirtingų spaudos būdų reikalavimus: skaitmeninio, fleksografinio, ofsetinio spausdinimo ir kitus. Taip yra suteikiama galimybė tiekti informaciją visoms jūsų spaudos mašinoms. Kaip teigia gamintojas, jų pagrindinis tikslas – palengvinti darbo srautų valdymą.

Daugiau šios automatizavimo sistemos „Automation Engine” privalumų rasite -> esko.com

„Automation Engine” yra vienintelė sistema, kuri automatizuoja skirtingų spaudos būdų reikalavimus: skaitmeninio, fleksografinio, ofsetinio spausdinimo ir kitus. Taip yra suteikiama galimybė tiekti informaciją visoms jūsų spaudos mašinoms. Kaip teigia gamintojas, jų pagrindinis tikslas – palengvinti darbo srautų valdymą. „Automation Engine” sistema leidžia įgyti konkurencinį pranašumą, suteikti daugiau galimybių darbuotojams ir programa naudotis bet kuriuo metu iš kurios vietos.

Daugiau

SUSISIEKITE

Pagrindinė forma

Pagrindinė kontaktų forma

  • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

  • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings