Notice: Undefined index: domain in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/archive-service.php on line 33

Pakuotės projektavimo programiniai sprendimai


Dažniausiai gaminio pakuotė sukuria vartotojui pirmąjį įspūdį apie gaminį. Nekokybiška, prasto dizaino pakuotė, net jei joje yra ir kokybiškas produktas, gali atnešti nusivylimą ir žinoma, mažesnius pardavimus. Ir atvirkščiai, vien tik pakuotės pakeitimas, gali padidinti pardavimus.

Pakuočių maketo projektavimo įranga „ArtiosCAD“

Populiariausia pasaulyje ESKO gamintojo pakuočių konstrukcijų (maketų) projektavimo programinė įranga „ArtiosCAD“ sukurta siekiant padidinti pakuočių specialistų, dirbančių su konstrukcijų projektavimu, gaminių kūrimu, virtualiu prototipų kūrimu ir gamybos operacijomis, produktyvumą.

Pradėkite augti jau šiandien

Su įrankiais, leidžiančiais patobulinti kiekvieną pakuotės darbo eigos etapą, pradėti dirbti dar niekada nebuvo taip paprasta.

Kurkite geresnės kokybės pakuotes

Su „ESKO ArtiosCAD“ nereikia būti matematikos genijumi, kad sukurti sudėtingą dizainą. Programinė įranga visus matavimus atlieka už jus. Reikia tik importuoti bet kokį 3D CAD gaminio modelį ir „ArtiosCAD“ sukurs idealiai jam tinkančią pakuotę.

Sumažinkite gamybos sąnaudas

„ArtiosCAD“ sutaupo valandų valandas projektavimo darbo, nes pagal užsakymą sukurtus dizainus paverčia keičiamo dydžio dizaino šablonais ir įtraukia juos į įmonės biblioteką.

Visiškas struktūrinio ir grafinio dizaino integravimas su gamybiniais failais taip pat padeda išvengti brangiai kainuojančių klaidų tolesnėje darbo eigoje. Prieš pradėdami gaminti pakuotę, išplanuokite dizainą 3D erdvėje, kad patikrintumėte, ar nėra neatitikimų.

Atkuriami dizaino šablonai

Taikant išmaniuosius standartus gerokai taupomas projektavimo laikas ir mažėja klaidų. Pažangi, keičiamo dydžio JAV, ECMA, FEFCO ir ekrano standartų dizaino biblioteka priima projektavimo sprendimus už jus. Galinga projektavimo funkcija leidžia keisti tik išmatavimų matmenis ir taip pertvarkyti dizainą su naujomis geometrinėmis vertėmis.

Sukurkite gamybai paruoštas vitrinas per kelias minutes, o ne valandas

„ArtiosCAD“ turi įrankių, kuriais galima greitai suprojektuoti pardavimo vietų (POS) stendus ar vitrinas. Nesvarbu, ar dirbate su gofruotu kartonu, „Re-board®“, ar kitomis tvirtomis medžiagomis, „ArtiosCAD“ leidžia lengvai ir paprastai kurti žvilgsnį traukiančius stendų dizainus.

Pradėkite nuo nulio, naudokite vieną iš daugelio standartinių vitrinų, stendų šablonų arba atsisiųskite iš „ArtiosCAD“ vitrinų parduotuvės. Parduotuvėje rasite „ArtiosCAD“ failus, optimizuotus pjaustyti „Kongsberg“ pjovimo stalu. Prie kiekvieno projekto pridedamas montavimo vaizdo įrašas.

Integracija su paletavimo programine įranga

Ženkliai sutaupykite laiko ir pinigų, suderindami pakuotės dizainą ir siuntimą. Pajuskite „ArtiosCAD“ ir „Cape Pack“ paletavimo programinės įrangos sinergijos teikiamą naudą.

Daugiau šios pakuočių maketo projektavimo įrangos „ArtiosCAD“ privalumų rasite -> esko.com

Populiariausia pasaulyje ESKO gamintojo pakuočių konstrukcijų (maketų) projektavimo programinė įranga „ArtiosCAD“ sukurta siekiant padidinti pakuočių specialistų, dirbančių su konstrukcijų projektavimu, gaminių kūrimu, virtualiu prototipų kūrimu ir gamybos operacijomis, produktyvumą.

Daugiau

3D pakavimo programinė įranga

„Studio“ – tai greitas ir paprastas būdas paversti savo idėjas profesionaliais trimačiais vaizdais su „Adobe Illustrator“ grafikos redaktoriumi.

GLB eksporto pagalba sukuriami realistiški 3D modeliai

Turėsite galimybę naudoti naująją GLB eksporto funkciją, kuri leidžia paprastai kurti ir dalintis interaktyviais 3D modeliais įvairiose svetainėse. Vienu mygtuko paspaudimu galima peržiūrėti itin tikroviškus objektus, pateiktus 360° vaizdu.

„Susitraukiančios rankovės“ pakuotės dizainas nebekelia didelių iššūkių

Pasaulinė 3 mlrd. JAV dolerių susitraukiančių rankovių rinka auga maždaug 7 proc. per metus, tad „Esko” programinė įranga „Toolkit for Shrink Sleeves” vos per kelias minutes imituoja ir vizualizuoja tikslų ir realistišką susitraukimo rankovės prigludimą prie vieno ar kelių objektų. Ši unikali programinė įranga sugeba imituoti šiluma sutraukiančią rankovę aplink objekto maketą, to pasėkoje yra suteikiama galimybė idealiai pritaikyti pakuočių dizainą prie esamų nelygumų.

Pakuotės vizualizacija lentynose

Į sukurtos pakuotės dizaino vaizdą galite pažvelgti lyg tikromis akimis. Sukurti virtualią mažmeninės prekybos aplinką galite naudodami „Studio Store Visualizer”. Ši programa leidžia peržiūrėti pakuotės bendrą vaizdą virtualioje mažmeninės prekybos aplinkoje. Pamatykite savo naujus dizainus lentynoje greta konkurentų prekių bei pateikite visą produkto pristatymą 3D formatu.

Daugiau šios 3D pakavimo programinės įrangos privalumų rasite -> esko.com

„Studio“ – tai greitas ir paprastas būdas paversti savo idėjas profesionaliais trimačiais vaizdais su „Adobe Illustrator“ grafikos redaktoriumi.

Daugiau

SUSISIEKITE

Pagrindinė forma

Pagrindinė kontaktų forma

  • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

  • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings