Notice: Undefined index: domain in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/archive-service.php on line 33

Grafinio dizaino programiniai sprendimai


PDF redaktorius ArtPro+

„ArtPro+” – tai PDF redaktorius, kurio paskirtis yra parengti pakuotės dizainą spaudai. „ArtPro+” importuoja PDF ir „ArtPro” failus, išsaugodamas svarbiausius metaduomenis, pavyzdžiui: rašalo savybes, vaizdo nuorodas, brūkšninių kodų informaciją.

PDF redaktoriaus pranašumai:

  • „ArtPro+” redaguojami PDF failai atitinka naujausius pakuočių PDF standartus, ji yra pirmoji pasaulyje programa palaikanti ISO 19593 standartą;
  • „ArtPro+” suteikia galimybę etikečių ir kartoninių dėžių spaudėjams vieno mygtuko spustelėjimu atspausdinti įvairius duomenis;
  • „ArtPro+” automatizuoja pasikartojančias spaudos užduotis, ko pasėkoje, darbuotojams yra suteikiama galimybė labiau koncentruotis į kitas užduotis;
  • „ArtPro+” leidžia sutrumpinti darbų atlikimo laiką ir padidinti efektyvumą.

PDF dokumentų nebereikės konvertuoti

„ArtPro+” atidaro bet kurį „ArtPro” dokumentą arba standartizuotą PDF failą ir paverčia jį PDF formatu. Su šia programa galėsite apdoroti PDF failus ir dalintis jais grupėse be jokio konvertavimo. Vartotojai turės galimybę tvarkyti darbus net 40 proc.  greičiau.

Paprastas PDF redagavimas

  • „ArtPro+” leidžia lengvai peržiūrėti grafinius objektus, jų savybes bei gauti prieigą prie jų, derindami išmaniuosius pasirinkimo įrankius, grafinius valdymo elementus ir simbolius.
  • Su PDF redaktoriumi įvairių rėžimų nustatymai ir jų keitimai tampa nesudėtingu procesu.
  • Efektyviai keiskite spalvas – neieškodami ir nežymėdami objektų.

Teksto atpažinimas

PDF redaktorius  „ArtPro+” atpažįsta tekstus PDF faile ir sujungia juos į teksto laukus. Simbolių ir šriftų atpažinimo funkcija taip pat paverčia vektorinius šriftus į redaguojamą tekstą, kad būtų galima juos lengvai koreguoti. Su programa teksto pakeitimai tampa paprastai įgyvendinami ir nesudėtingai tvarkomi.

Grafikos vaizdo deformacijos pritaikytos gamybai

„ArtPro+”programa leidžia keisti objekto grafiką, atsižvelgiant į gamybos procesus. Taisyklingai deformuota grafika padeda išvengti nenumatytų teksto ar vaizdo iškraipymų gamybos proceso metu. Bet kurį „ArtPro” arba „PackEdge” tinklelio failą (.grd, .grid) galima naudoti taisyklingos deformacijos procesuose.

Daugiau apie šio PDF redaktoriaus „ArtPro+” privalumus rasite -> esko.com

„ArtPro+“ – tai PDF redaktorius, kurio paskirtis yra parengti pakuotės dizainą spaudai. „ArtPro+“ importuoja PDF ir „ArtPro“ failus, išsaugodamas svarbiausius metaduomenis, pavyzdžiui: rašalo savybes, vaizdo nuorodas, brūkšninių kodų informaciją.

Daugiau

SUSISIEKITE

Pagrindinė forma

Pagrindinė kontaktų forma

  • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

  • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings