Notice: Undefined index: domain in /home/bmk/public_html/wp-content/themes/bmk/archive-service.php on line 33

BMK VISION


Atsisveikinkite su prielaidomis: „BMK Vision“ siūlo patikimą duomenų analitikos sprendimą, paremtą tiksliais faktais.

Verslo sėkmė grindžiama tiksliais, patikimais bei patikrintais duomenimis, kurių vertę žino kiekvienas patyręs specialistas – pradedant rinkodaros profesionalais ir baigiant personalo specialistais: ir mes turime, ką jiems pasiūlyti. Tai „BMK Vision“ sprendimas, skirtas stebėti bei analizuoti prekybos centrų bei salonų, parduotuvių, muziejų, ligoninių ir kitų viešų erdvių lankytojų srautus ir elgseną. Erdvinių sensorių sistema užtikrina didesnį nei 90 proc. duomenų patikimumą, o funkcionalumas atitinka galiojančius BDAR reikalavimus. „BMK Vision“ skirtas verslui, kurio tikslas – stipri informacijos analitika, paremta ne prielaidomis, o faktais.

Matau, vadinasi, suprantu

Prekybą vykdančios bendrovės ir įstaigos, kuriose gausus ir dažnas lankytojų skaičius, nori pažinti apsilankančiuosius ir žinoti jų įpročius, judėjimo srauto tendencijas bei elgesį. Verslui svarbu, kokią įtaką kliento kelionei pardavimo ir atvykimo vietoje lemia rinkodaros akcijos, orai, naujas prekių išdėstymas, interjeras, aptarnaujančio personalo kiekis. Taip pat, koks vyraujantis apsilankymų skaičius, pikas ar trukmė.

„BMK Vision“ sistema analizuoja šiuos duomenis, stebėdama lankytojų judėjimą bei padėtį tam tikroje vietoje. Tam naudojamos apgalvotai erdvėje išdėstyti erdviniai sensoriais, užtikrinantys itin tikslų – net 90 proc. siekiantį – duomenų tikslumą.  „BMK Vision“ programinė įrangos dalis yra sukurta BMK, o 3D sensoriai, kurių integracija pritaikoma asmeniniams klientų poreikiams, perkami iš lyderiaujančių gamintojų pasaulyje.

Šiuo metu BMK skaitmeninio turinio kūrimo komanda tobulina bei kuria naujus garso ir vaizdo įrangos integracijos, vartotojų elgsenos ir edukacijos produktus bei sprendimus. Pasitelkdami dirbtinį intelektą, vizualinį ir fonetinį atpažinimą, API, mikro-servisus, įterptąją duomenų analizė, debesų architektūrą, „BMK“ ekspertai siūlo pasvertą naudą. Tai verslo veiklos procesų atnaujinimo ir pranašumo užtikrinimas.

Sprendimas atitinka BDAR reikalavimus

„BMK Vision“ dabartinis funkcionalumas atitinka galiojančias privatumo ir asmens duomenų apsaugos taisykles. 2016-aisias įvestas ir 2018-ųjų gegužę įgyvendintas BDAR įstatymas numato keletą išimčių, taikomų atsakingam duomenų tvarkymui. Šiose taisyklėse apibrėžiamas anonimiškumas, o BDAR 26 skirsnyje nustatyta, kad reglamentas skirtas saugoti informaciją apie asmenį, kurio tapatybė gali būti nustatyta.

Duomenims, kurie yra anonimiški ir neatskleisti dėl negrįžtamos pseudonimizacijos, tai yra,  užtikrina taip, kad duomenų subjekto tapatybė negali arba nebegali būti nustatyta, šis reglamentas netaikomas. Be to, anoniminis informacijos tvarkymas, pavyzdžiui, statistiniais tikslais, leidžiamas pagal BDAR reguliavimą.

Pritaikymas – itin platus

„BMK Vision“ pateikia įvairius statistikos duomenis, pjūvius, kitą tikslią informaciją. Sistema – lanksti ir pritaikoma labai skirtingiems poreikiams:

  • „BMK Vision“ stebi klientų apsilankymų laiką bei intensyvumą. Taip lengva ir patogu planuoti aptarnaujančio personalo kiekį, kada jo reikia daugiau, o kada – mažiau.
  • Duomenis galima gretinti su Lietuvos meteorologinių stočių informaciją ir stebėti, kokią įtaką klientų srautui daro orai. Kaip saulė, lietus, sniegas ar kitos sąlygos lemia apsilankymus. Papildyti, kad sugretinti su šventinėmis dienomis
  • Galimybė identifikuoti „karštąsias“ ir „šaltąsias“ stebimos erdvės vietas. (heatmaps)
  • „BMK Vision“ kameros, įdiegtos prie įėjimų, stebi, kiek vaikų ir suaugusiųjų įėjo bei išėjo, ar, tam tikru laiku paskelbus akciją, lankytojų srautas tapo intensyvesnis.
  • Ši sistema diegiama ir planuojant naujų prekybos centrų statybą. Ji leidžia numatyti, kokio pločio alėjas ar koridorius projektuoti, kaip planuoti pastatą pagal lankytojų judėjimo srautus.
  • Sprendimas pritaikomas ir viešose erdvėse: muziejuose, bibliotekose, parodų ir koncertų salėse. Sistema stebi apsilankymo tendencijas, ją naudojant, lengviau planuoti, kaip pritraukti klientus. „BMK Vision“ mato, kurios parodos ar koncertai sulaukia daugiausia dėmesio, kada judėjimo srautas intensyviausias, kokie ekspozicijų taškai labiausiai domina. Remiantis duomenimis, lengviau numatyti darbuotojų skaičių, analizuoti kiek lankytojus traukia pristatomos naujienos.
  • BMK Vision“ pritaikoma ir gamybinės paskirties vietose bei sudaro sąlygas efektyviau panaudoti resursus. Kameros stebi, kiek laiko darbuotojai praleidžia prie konkrečių įrenginių, mato, kiek užtrunka užduoties įvykdymas nuo pradžios iki galo.

Įdiegta ligoninėse, sistema seka, kada joje didžiausias lankytojų srautas, koks rūbinės užimtumo intensyvumas, atvykstančiųjų pasiskirstymas ir kelionė nuo įėjimo į kitas vietas. Ligoninės bendrųjų erdvių užimtumo analizė, tendencijos, kaip iš tų erdvių lankytojų srautai pasiskirsto po ligoninės patalpas bei pagal duomenis prognozuoti pagalbinio personalo poreikį.

Sužinoti daugiau

Cookie Settings