Folijavimo ir laminavimo sistema Morgana ColorFlare CF2500

„Morgana ColorFlare CF2500“ – tai universalus automatinis padavimo sprendimas, skirtas ir laminavimui, ir folijavimui. Dėl unikalios alyvos ritinėlių šildymo sistemos, užtikrinančios pastovią temperatūrą, pagerėja laminavimo rezultatai ir sumažėja energijos sąnaudos.

Paprastai įdiegiama sistema užtikrina patikimą padavimą ir greitą gamybą – su visiškai kontroliuojamais slėgio ir karščio procesais, sukurtais taip, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai naudojant šiuolaikinę spaudos produkciją.

 

Pagrindinės savybės:

Folijavimo ir laminavimo sistema Morgana ColorFlare CF2000

CF2000 yra kompaktiškas dvigubas laminavimo ir folijavimo įrenginys, sukurtas siekiant pasiūlyti dekoratyvinių efektų sprendimą, skirtą trumpam tiražui, skaitmeniniam naudojimui pagal poreikį, taip pat laminavimui tradicinėje litografinėje spaudoje! Šis aukštos kokybės gamybos įrenginys, galintis laminuoti ir klijuoti plėvelę, sulauks Jūsų ir Jūsų klientų susižavėjimo!

 

Pagrindinės savybės:

 

Stalinis laminatorius Morgana ColorFlare CF350

Su Morgana ColorFlare CF350 staliniu laminatoriumi dabar galite dar lengviau folijuoti arba laminuoti metaline ar spalvota folija, įskaitant matinį, blizgų ir „soft touch“ paviršių. Taip pat atraskite nuostabų holografinių efektų spektrą ir įprastus spaudinius paverstumėte išskirtiniais, aukščiausios kokybės spaudos darbais.

Šiuo vienu staliniu sprendimu galima atlikti folijavimo, laminavimo ir blizgesio efektus. CF350, pasižymintis prieinama kaina, naudoja 3″ (77 mm) rulonus, todėl gamybos sprendimas yra ekonomiškesnis.

Dažniausiai naudojama šiems gaminiams: pakuotės, pristatymų aplankai, vizitinės kortelės, sertifikatai, meniu, knygų viršeliai, vestuvinės kanceliarinės prekės, etiketės, nuotraukų albumai, dovanų kuponai, plakatai, dovanų dėžutės.

 

Pagrindinės savybės:

 

Automatinė pjaustyklė Morgana SC7000 Pro-T

Automatinė pjaustyklė Morgana SC7000 Pro-T yra modernus prietaisas, skirtas tiksliai pjaustyti įvairias spausdintines medžiagas. Šis automatinis pjaustytuvas idealiai tinka didelės apimties spaustuvėms, jis supaprastina darbo eigą, užtikrina pjaustymo užduočių tikslumą ir efektyvumą.

Pagrindinės funkcijos:

Techniniai parametrai

Maksimalus lakšto dydis: 330 mm x 488 mm
Mažiausias lapo dydis: 210 mm x 148 mm
Pjovimo greitis: Iki 9600 lapų per valandą
Medžiagos svoris: Nuo 120 gsm iki 350 gsm
Tikslumas: ±0,1 mm
Pateikimo sistema: Automatinis lapų tiektuvas
Sąsajų sistema: Jutiklinio ekrano valdymo skydelis
Matmenys: 780 mm x 730 mm x 1250 mm
Svoris: 165 kg

Dabar galima įsigyti šią didelio našumo pjaustyklę, užtikrinančią aukščiausio efektyvumo spausdinimo poreikius.

Skaitmeninis pjaustymo stalas Morgana FB1175

„ColorCut” plokščiojo pjovimo įrenginių serija apibrėžia naują pramonės standartą. „ColorCut” serija puikiai tinka nedideliam ir vidutiniam dvimačių ir trimačių gaminių tiražui gaminti, todėl siūlomi įvairūs aparatai, tinkantys praktiškai bet kokios formos spaudiniams pjaustyti ir biguoti – nuo kartoninių pakuočių aukštos klasės gaminiams ir apsauginių kartoninių dėžučių iki sintetinių gaminių prekybos vietose ir lipnių etikečių su „kiss-cut” pjaustymu. Dėl galimybės skaitmeniniu būdu gaminti pavienius gaminius pagal poreikį „ColorCut” taip pat puikiai tinka prototipams gaminti.

Nesvarbu, ar gaminate 2D prekybos vietas ir etiketes, ar 3D pakuotes ir ekspozicijas – „ColorCut” plokščiojo pjovimo stalai dirbs be vargo ir pagal poreikį.

Pagrindinės įrenginio sąvybės:


Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje

Skaitmeninis pjaustymo stalas Morgana FB775 B2+

Morgana FB775 idealus vidutinio dydžo skaitmeninis pjaustymo stalas mažų ir vidutinių tiražų darbams. Instaliuota Vision3 CCD nuskaito kiekvieno atspausdinto darbo QR kodą bei spaudos žymas, taip užtikrinant itin gerą registraciją ir spaudos bei bigavimo tikslumą. Palaikomas B2+ pjaustymo stalo formatas suteikia galimybę operatoriui pjaustyti SRA3 spausdintus darbus nesustojant, dirbant keliomis zonomis.

Pagrindinės savybės:


Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje

Lipdukų pjaustyklė Morgana LC600

Visiškai automatizuota gamyba be priežiūros

Naujoji „ColorCut LC600” skaitmeninė lakštinių etikečių pjaustyklė sukurta taip, kad skaitmeninės spaudos produkcijos vartotojams būtų galima automatiškai pjaustyti lakštines etiketes be jokių štampų ar sąrankos išlaidų. LC600 skirtas užimtiems spaudos skyriams, norintiems visiškai be priežiūros pjaustyti etiketes, jis sujungia patikimą etikečių lapų padavimą ir momentinę užduočių paieškos sistemą – tai leidžia be vargo, bet tiksliai ir žaibišku greičiu pjaustyti etiketes.

LC600 suteikia neprilygstamą gamybinį pranašumą, nes gali nuskaityti ir akimirksniu gauti atitinkamą kiekvieno lapo dizaino pjovimo failą. LC600 gali priimti įvairias užduočių krūvas ir pjauti vieną po kitos sklandžiai ir nepertraukiamai. „SmartMark” registracija užtikrina puikų tikslumą. „Dual Grip” padavimo sistema pjovimo metu laikmeną laiko pjovimo galvutės iš abiejų pusių, todėl galima pjauti arčiau laikmenos kraštų nei daugumoje kitų tipų pjaustyklių. QR kodai ir „SmartMarks” žymos generuojami naudojant pridedamą „ColorCut Pro” programinės įrangos įskiepį, kuris integruojamas su „Adobe® Illustrator®” ir „CorelDRAW®” sukurtais vektoriniais kūriniais.

Pagrindinės specifikacijos:


Kaip veikia įrenginys žiūrėkite vaizdo medžiagoje

Bigavimo įranga Morgana AutoCreaser Pro XW

„AutoCreaser Pro XW“ yra naujausias „Morgana“ greitaeigių bigavimo aparatų serijos įrenginys, skirtas atspausdintai produkcijai subiguoti. Jis vienodai efektyvus ir biguojant įprastu būdu atspausdintą popierių, kartoną, ar laminuotą medžiagą.

Intuityviame 7 colių „SmartScreen“ ekrane valdomos visos pagrindinės „AutoCreaser Pro XW“ funkcijos. Tiesiog įveskite lapo ilgį (populiarūs dydžiai yra iš anksto nustatyti), palieskite galutinio gaminio lankstymo tipą ir paspauskite pradžios mygtuką. „AutoCreaser Pro XW“ automatiškai apskaičiuos, kur turi būti lankstymo vietos, ir atitinkamai jas nustatys. Bet kokius nedidelius bigavimo padėties pakeitimus galima atlikti palietus atitinkamos krypties rodyklę.

Pagrindinės savybės:

Lankstymo įranga Morgana DigiFold Pro XL

Lengva valdoma automatinė popieriaus lankstymo ir bigavimo sistema. „DigiFold Pro XL“ yra naujausias „Morgana DigiFold“ serijos modelis. Sukurtas remiantis gerai patikrinta „Morgana DigiFold Pro“ technologija, su unikalia atviros konstrukcijos vakuumine popieriaus padavimo sistema, skirta paduoti 210-1300 mm ilgio lapams. Ši didelio našumo automatinė bigavimo ir lankstymo sistema skirta vidutinėms ir didelėms skaitmeninėms, bei ofsetinėms spaustuvėms.

Pagrindinės savybės:


Kaip veikia įrenginys žiūrėkite vaizdo medžiagoje

Skaitmeninė pjaustyklė/ploteris Morgana ColorCut SC6000

Revoliucinis naujo tipo hibridinis įrenginys – automatinė pjaustyklė/ploteris. Apjungiamos plokščiastalio ir lapinio ploterio technologijos. Pjaustyklė/ploteris su automatinu lapų padavimu, 2 įrankiai: peilis ir bigas. Kompaktiškas ir itin universalus įrenginys, puikiai derantis šalia skaitmeninės lapinės spaudos. Puikiai tinka skaitmeninės pakuotės tiražų pjaustymui, pardavimo vietų apipavidalinimui ir puskartonio projektams, taip pat ploteriuojamų lapų lipdukams pjaustyti.

Pagrindinės savybės:


Plačiau apie senesnio modelio įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje (LT)


Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje

Cookie Settings