Kodak Capture Pro programinė įranga

Šiame skaitmeniniame amžiuje popieriniai padaliniai ir procesai eikvoja laiką ir pinigus. Nesvarbu, ar skenuojate šimtą, ar šimtą tūkstančių puslapių, rankiniu būdu atliekamų užduočių yra per daug. Duomenų įvedimas, nuskaitytų vaizdų pavadinimų suteikimas ir registravimas, daugybė duomenų patikrinimų – visa tai reikalauja brangiai kainuojančios darbo jėgos. Šių užduočių atsisakykite naudodami „Kodak Capture Pro“ programinę įrangą.

Skeneriai fiksuoja popieriniuose dokumentuose užrakintų duomenų vaizdus, o „Kodak Capture Pro“ programinė įranga atrakina šiuos duomenis. „Capture Pro“ automatiškai atpažįsta, išskiria ir indeksuoja nuskaitytų vaizdų duomenis, kad juos būtų galima naudoti įvairiuose tolesniuose procesuose. Naudodami „Capture Pro“ pagreitinkite savo verslo našumą ir automatiškai pateikite svarbią informaciją visai organizacijai.

Plačiau apie sistemą žiūrėkite vaizdo medžiagoje (EN)

Patikimai ekstrahuokite ir indeksuokite

Užkirskite kelią po skenavimo atliekamiems taisymams, naudodami technologiją, kuri automatiškai patvirtina tikslaus fiksavimo tikslumą. Pažangus apdorojimas iš karto nustato trūkstamą informaciją, pvz., reikalingą parašą. Pažangi kokybės kontrolė automatiškai pažymi abejotiną informaciją, kurią reikia peržiūrėti.

Užtikrinkite proceso vientisumą

Saugiai fiksuokite ir dalinkitės informacija visoje įmonėje. Aukštos kokybės vaizdavimas užtikrina tikslius duomenis jūsų verslo programoms. Dalinkitės užduočių nustatymų konfigūracijomis visoje organizacijoje, kad išlaikytumėte standartines indeksavimo ir nukreipimo taisykles. Programinę įrangą „Kodak Capture Pro“ galite įdiegti vietinėse darbo vietose ir naudoti ją be interneto ryšio.

Efektyviai atskirkite dokumentus

Sutrumpinkite laiką, sugaištamą rankiniam dokumentų rūšiavimui prieš nuskaitymą, ir automatiškai perjunginėkite užduotis ir profilius, kai nuskaitomos didelės apimtys.

Automatinis duomenų nukreipimas

Siųskite informaciją tiesiai į ECM sistemas, „“SharePoint“ ir saugų FTP. Automatiškai nuskaitykite brūkšninius kodus, ekstrahuokite ir indeksuokite duomenis ir greitai bei tiksliai pateikite informaciją ten, kur ji turi būti.

Optimizuota dirbti kartu

Skirtingai nei bet kuri kita rinkoje esanti duomenų surinkimo programinė įranga, „Kodak Capture Pro“ sklandžiai veikia su daugelio kitų gamintojų skeneriais, todėl galite ir toliau gauti naudą iš bet kokių investicijų į aparatinę įrangą.

Kodak S3120 Max / S3140 Max skeneriai

Iki 120/140 puslapių per minutę (ppm) našumo ir 60 000/70 000 puslapių per dieną rekomenduojamos apimties KODAK S3120 Max ir KODAK S3140 Max skeneriai pasižymi neprilygstama savo klasei sparta. Integruotas vaizdų apdorojimas ir tinklo galimybės padeda pakeisti duomenų gavimo darbo eigą ir pasiekti aukštesnį efektyvumo ir našumo lygį. Pirmaujanti pramonėje vaizdo tobulinimo technologija optimizuoja OCR tikslumą ir kartu sumažina failo dydį, todėl duomenis galite fiksuoti itin greitai ir tiksliai ir iš karto įtraukti juos į savo verslo procesus. Išskirtinis popieriaus tvarkymas iki minimumo sumažina laiką, praleidžiamą prie skenerio, kad dar labiau padidintumėte savo verslo procesų greitį, tikslumą ir efektyvumą.

Pagrindiniai privalumai:

Pagrindinės funkcijos:

Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje (EN)

Kodak S3100/S3100f skeneriai

KODAK S3100/S3100f skeneriai idealiai tinka bet kokiam daug dokumentų turinčiam procesui, kai reikia skaitmenizuoti svarbius verslo duomenis, užfiksuotus popieriuje. Dėl pirmaujančios pramonėje vaizdo gerinimo technologijos, leidžiančios optimizuoti OCR tikslumą ir kartu sumažinti failo dydį, patikimo popieriaus tvarkymo, leidžiančio sumažinti dokumentų sugadinimą ir laiką, praleidžiamą prie skenerio, ir laisvai naudojamos programinės įrangos, suteikiančios naudotojams galimybę vienu mygtuko paspaudimu paskirstyti duomenis ten, kur jų reikia, S3060 padeda padidinti darbuotojų produktyvumą, padidinti procesų greitį, tikslumą ir efektyvumą bei pelningumą.

Pagrindiniai privalumai:

Pagrindinės funkcijos:

Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje (EN)

Kodak S3060 skeneris

KODAK S3060 skeneris idealiai tinka bet kokiam daug dokumentų turinčiam procesui, kai reikia skaitmenizuoti svarbius verslo duomenis, užfiksuotus popieriuje. Dėl pirmaujančios pramonėje vaizdo gerinimo technologijos, leidžiančios optimizuoti OCR tikslumą ir kartu sumažinti failo dydį, patikimo popieriaus tvarkymo, leidžiančio sumažinti dokumentų sugadinimą ir laiką, praleidžiamą prie skenerio, ir laisvai naudojamos programinės įrangos, suteikiančios naudotojams galimybę vienu mygtuko paspaudimu paskirstyti duomenis ten, kur jų reikia, S3060 padeda padidinti darbuotojų produktyvumą, padidinti procesų greitį, tikslumą ir efektyvumą bei pelningumą.

Pagrindiniai privalumai:

Pagrindinės funkcijos:

Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje (EN)

Kodak S2085f skeneris

KODAK S2085f skeneris turi integruotą A4 formato plokščiąjį skenerį, skirtą išskirtiniam dokumentų apdorojimui. Jis idealiai tinka bet kokiam daug dokumentų turinčiam procesui, kai reikia skaitmenizuoti svarbius verslo duomenis, užfiksuotus popieriuje proceso metu. Jame integruotas vaizdo apdorojimas, kuris gali padidinti OCR tikslumą ir kartu sumažinti failų dydžius, padedančius užfiksuoti geriausios kokybės vaizdą neapkraunant kompiuterių. Paprasta išmokti – pridedama nemokama programinė įranga, kuri suteikia galimybę vienu mygtuko paspaudimu nusiųsti duomenis ten, kur jų reikia. Kompaktiška, bet tvirta konstrukcija užtikrina patikimą popieriaus apdorojimą, o tiesaus popieriaus kelio parinktis gali sumažinti dokumentų pažeidimus. Todėl padidėja jūsų procesų greitis, tikslumas ir efektyvumas, o skeneris pagerina jūsų veiklos rezultatus.

Pagrindiniai privalumai:

Pagrindinės funkcijos:

Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje (EN)

Kodak S2050/S2060w skeneris

KODAK S2050 skeneris – tai puikus sprendimas, kai reikia greitai nuskaityti informaciją. 50 puslapių per minutę, užtikrinant aiškumą ir tikslumą, kurio tikimasi iš „Kodak Alaris“ šeimos gaminių.

Skeneris KODAK S2060w su integruotu tinklu leidžia jūsų fiksuoti reikiamą informaciją, užtikrinant puikią vaizdo kokybę ir duomenų tikslumą. Tai puikus stalinio skenavimo sprendimas, kuriuo gali dalytis keli žmonės. Lengvai naudojamas jutiklinis ekranas suteikia greitą prieigą prie 20 užduočių, o standartinės TWAIN ir ISIS® tvarkyklės užtikrina integraciją su esamomis profesionaliomis dokumentų valdymo sistemomis.

Pagrindinės sąvybės:


Plačiau apie greitą vaizdų apdorojimą žiūrėkite vaizdo medžiagoje (EN)


Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje (EN)

Kodak E1030/E1040 skeneris

A4-A3 formato skeneris

Naujieji KODAK E1030 ir E1040 skeneriai yra produktyviausi ir patogiausi savo klasėje. Greitai ir tiksliai transformuokite popierinius dokumentus į duomenis, kuriuos jūsų įmonė gali naudoti nedelsiant. Su Kodak skeneriu yra paprasta skaitmeninti dokumentus ir juos greitai bei tiksliai perkelti į sistemą. E1030 idealiai tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms ir organizacijoms, kurių darbo eigoje naudojama daug popieriaus, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros ir teisinėms įstaigoms, finansų ir vyriausybinėms agentūroms ir kt.

Palaikomos funkcijos:  skenavimas
Maksimalus skenavimo greitis (psl/min): 30/40
Rekomenduojama apkrova iki (psl/d.): 4000/5000
Dvipusis skenavimas (Duplex): Taip
Popieriaus įvesties talpa (standartinė, lapais): 80


Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje (EN)

Cookie Settings