Bigavimo įranga Morgana AutoCreaser Pro XW

APIE PREKĘ

„AutoCreaser Pro XW“ yra naujausias „Morgana“ greitaeigių bigavimo aparatų serijos įrenginys, skirtas atspausdintai produkcijai subiguoti. Jis vienodai efektyvus ir biguojant įprastu būdu atspausdintą popierių, kartoną, ar laminuotą medžiagą.

Intuityviame 7 colių „SmartScreen“ ekrane valdomos visos pagrindinės „AutoCreaser Pro XW“ funkcijos. Tiesiog įveskite lapo ilgį (populiarūs dydžiai yra iš anksto nustatyti), palieskite galutinio gaminio lankstymo tipą ir paspauskite pradžios mygtuką. „AutoCreaser Pro XW“ automatiškai apskaičiuos, kur turi būti lankstymo vietos, ir atitinkamai jas nustatys. Bet kokius nedidelius bigavimo padėties pakeitimus galima atlikti palietus atitinkamos krypties rodyklę.

Pagrindinės savybės:

 • 7” lietimui jautrus ekranas
 • 700mm x 500mm popieriaus formatas
 • Intuityvus lengvas valdymas
 • Pilnai automatinis
 • Iki 16 bigų lape
 • Popieriaus storis 0,4mm (apie 400 gsm)
 • Greitis iki 8500 lapų per val.
 • Reguliuojamas bigo gylis ir forma

GAMINTOJO INFORMACIJA

CU_BRO_8.5x11_4pp_AutoCreaser_PRO_XW-NC Atsisiųsti

TECHNINIAI DUOMENYS

Maks. lapo dydis 700mm x 500mm
Min. lapo dydis (dirbant automatiniu režimu) 210mm x 140mm
Maks. popieriaus storis 0,4mm
Maks. bigų kiekis vienam lape 16
Min. atstumas tarp bigų 0,1mm
Min. bigo atstumas nuo krašto 2,5mm
Popieriaus padavimas vakuuminis iš apačios
Matmenys (I): 1500mm (A): 1224mm (P): 682mm
Svoris 166 kg

Prekės

Lankstymo įranga Morgana Junior DT-A

Automatinė, universali ir lengvai valdoma lankstymo įranga, skirta lankstyti nuo A6 iki A3 formato spausdintai produkcijai. Įrenginys per valandą gali apdoroti 14 400 lapų, automatinė padavimo talpa įkraunama iki 500 lapų. Bet koks reguliavimas, atsižvelgiant į dydį ir lankstymo tipą, atliekamas automatiškai. Išvedimo talpa su konvejerio mechanizmu talpina iki 300 lapų jau sulankstytos produkcijos.

Daugiau

Lankstymo įranga Morgana DigiFold Pro XL

Lengva valdoma automatinė popieriaus lankstymo ir bigavimo sistema. „DigiFold Pro XL“ yra naujausias „Morgana DigiFold“ serijos modelis. Sukurtas remiantis gerai patikrinta „Morgana DigiFold Pro“ technologija, su unikalia atviros konstrukcijos vakuumine popieriaus padavimo sistema, skirta paduoti 210-1300 mm ilgio lapams. Ši didelio našumo automatinė bigavimo ir lankstymo sistema skirta vidutinėms ir didelėms skaitmeninėms, bei ofsetinėms spaustuvėms.

Daugiau

Lankstymo įranga Morgana DigiFold Pro

Morgana DigiFold Pro – pilnai automatinė bigavimo / lankstymo įranga su vakuuminiu popieriaus padavimu iš viršaus. Lengvas intuityvus įrangos nustatymas ir didelis produktyvumas – tai, dėl ko DigiFold Pro puikiai tinka ir skaitmeninės spaudos darbams, ir ofsetiniams tiražams. Popieriaus padavimas iš viršaus leidžia įrangos operatoriui pastoviai papildyti biguojamą / lankstomą popierių nestabdant proceso. Taip pat ši savybė leidžia naudoti ir didelio formato spaudą iki 900 mm. Papildomai įranga sukomplektuota su išilgine produkcijos perforacija.

Daugiau

Plokštuminis UV spausdintuvas KINGT KGT-LE-1016

KINGT KGT-LE-1016 puikus pasirinkimas renkantis nedidelio formato UV spausdintuvą. Tai 1.0 m x 1.6 m pramoninis UV spausdintuvas su RICOH GH2220 spausdinimo galvomis ir ColorGate RIP programine įranga.

Ricoh GH2220 spausdinimo galvos, 3,5 ~ 7 pl lašelis, aukštos kokybės tiesioginis spausdinimas ant įvairių medžiagų: medis, stiklas, metalas, oda, putplastis, akmuo, PVC ir t.t. Taip pat puikiai tinka norint išgauti reljefinius efektui. Rentabilus modelis su žemomis spausdinimo savikainomis!

Daugiau

SUSISIEKITE

Produktu/servisu/sekmes forma

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

 • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Loading...
Cookie Settings