Mokomosios klasės „The Cool Tool”

APIE PREKĘ

Dėl vaikams nepavojingos konstrukcijos tekinimas, pjaustymas, gręžimas ir šlifavimas nuo šiol gali būti tiesiog lengva užduotis.

Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą staklių variantą: 

 1. Staklės „PLAYMAT” –  skirtos jauniesiems meistrams, todėl gali būti naudojamos darželiuose ir pradinėse mokyklose. Rinkinyje yra saugusis 12 V/100–240 V maitinimo šaltinis.
 2. Staklės „KETURI VIENAME” – Naudodami šį rinkinį, galite sukonstruoti kurias nors iš šių staklių: medžio tekinimo, siaurapjūklio, šlifavimo arba rankinio gręžimo. Komplekte yra apsauginiai akiniai ir atraminis centras.Taip pat pateikiamas saugusis 14 V/100–240 V maitinimo šaltinis, kaltas, grąžtas, surinkimo įrankiai ir montavimo filmukas.
 3. Metalo staklės „AŠTUONI VIENAME” – Komplekte yra visos dalys, kurių reikia norint sukonstruoti vienas iš šių staklių: metalo tekinimo stakles, horizontaliąsias frezavimo stakles, medžio tekinimo stakles, centrinio gręžimo stakles, elektrinį siaurapjūklį, šlifavimo stakles, rankinį gręžtuvą arba rankinį šlifuoklį. Taip pat pateikiamas saugusis 14 V/100–240 V maitinimo šaltinis, sugraduotas postūmio mechanizmas tiksliam valdymui užtikrinti, grąžtas, frezavimo galvutė, kaltas, varžtai, surinkimo įrankiai.
 4. 3-ių Ašių kompiuteriu valdomos FREZAVIMO STAKLĖS – Staklių darbinė eiga: x = 145, y = 50, z = 50 (mm). Komplekte yra – metaliniai šliaužikliai ir precizinis frezos griebtuvas. 3 žingsniniai varikliai, kabeliai, pagrindas ir 14 V maitinimo šaltinis. 3 ašių frezavimo staklių valdiklis ir „SandyBox“ – tikralaikė kompiuterinė įranga,skirta CNC staklėms valdyti. Spaustuvai į komplektą neįeina.

VISOMS „COOL TOOL“ STAKLĖMS SUTEIKIAMA 24 MĖNESIŲ GARANTIJA!

„COOL TOOL“ ĮGALIOTASIS PLATINTOJAS LIETUVOJE – UAB „BIZNIO MAŠINŲ KOMPANIJA“.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „the cool tool“

Prekės

Keramikos, molio ir kitų medžiagų spausdintuvas

KERAMIKOS, MOLIO IR KITŲ MEDŽIAGŲ SPAUSDINTUVAS

Daugiau

Edukacinis robotas-humanoidas “EdBot”

ROBOTAS – HUMANOIDAS „EDBOT”

Daugiau

"SMART" interaktyvieji ekranai

„SMART” INTERAKTYVIEJI EKRANAI

Daugiau

EduSensus - skaitmeninės įtraukiojo ugdymo priemonės

SKAITMENINĖS ĮTRAUKIOJO UGDYMO PRIEMONĖS

Daugiau

SUSISIEKITE

Produktu/servisu/sekmes forma

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

 • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings