Aplikacinis stalas/laminatorius Vivid Easymount Hybrid

APIE PREKĘ

Hibridinis laminatorius/aplikacinis stalas Easymount Hybrid – revoliucinė, daugybę kartų užpatentuota naujovė, pasižyminti unikalia ritininio laminavimo technologija HOVER, leidžiančia sklandžiai laminuoti ilgą laiką ir naudojant ritininį laminatorių. Suprojektuotas taip, kad būtų itin našus ir ilgaamžis. Naudojant elektromagnetinį užrakto mechanizmą, nuo laminavimo ritiniu prie aplikacijos stalo pereiti labai paprasta. Dėl patentuotų judančiu ritinėlių šis laminatorius ne tik taupo laiką, bet ir išsaugo nepriekaištingos būklės substratų kraštus. Modulinė konstrukcija pritaikyta konkretiems jūsų gamybos reikalavimams, nes sklandžiai sujungia tradicinio ritininio laminatoriaus ir plokščiojo aplikatoriaus funkcijas į vieną patogią sistemą.

Pagrindinės savybės:

 • Pirmasis pasaulyje viskas viename sprendimas: laminatorius ir aplikatorius;
 • Unikali Hover technologija, leidžianti sklandžiai laminuoti išilgai ir iš ritinio;
 • Lengvas perėjimas – elektromagnetinis fiksavimo mechanizmas leidžia lengvai pereiti nuo laminavimo iš ritinio prie aplikavimo stalo;
 • Efektyvumas ir išlaidų taupymas – universalus sprendimas, skirtas suteikti klientams daugiau galimybių, padidinti konkurencingumą, optimizuoti erdvę ir sumažinti išlaidas;
 • Patvarus ir patikimas – pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų.


Plačiau apie įrenginį žiūrėkite vaizdo medžiagoje

GAMINTOJO INFORMACIJA

Easymount Hybrid datasheet Atsisiųsti

TECHNINIAI DUOMENYS

Laminavimo greitis (m/ft/min) 6 m/min
Didž. Plotis (mm/coliai) 1600 mm/63"
Tvirtinimo storis (mm/ coliai) 45 mm/1,8"
Ritinėlio skersmuo (mm/ coliai) 130 mm/5"
Laminavimo temperatūra (°C/°F) 0-60 °C/32-140°F
Slėgio reguliavimas Pneumatinis
Plėvelės šerdis (mm/ coliai) 77 mm/3"
Maitinimo šaltinis kintamosios srovės (V-Hz) 220/240-50-60
Energijos suvartojimas (W) 1500
Bendrieji matmenys (mm/ coliai) 2200x2200x1420mm/87x87x56"

Prekės

Laminatorius Widlaminator L300

Kruopščiai suprojektuotas taip, kad efektyviai ir ekonomiškai atitiktų rinkos poreikius. Didžiausio 1620 mm pločio įrenginys puikiai tinka įvairiems darbams. Didžiausias darbinis plotis 1620 mm.

Daugiau

Lakavimo įranga Morgana DigiCoater Pro 400 (UV / LED)

UV lakavimo įrenginys – skaidriu arba matiniu UV laku padengia spausdintą produkciją. Šis lakavimo aparatas yra nekenksmingas aplinkai ir pasižymi unikaliu džiovinimo procesu, todėl suteikia spaudai pridėtinės vertės už žemesnę kainą, nei tradicinis laminavimo metodas. UV lakas yra ekologiškesnė alternatyva laminavimui, nes gamybos procese beveik nesusidaro atliekų. Skirtingai nei laminuotos medžiagos, kurios paprastai turėtų būti laikomos kaip plastiko atliekos, UV laku dengtos medžiagos gali būti išmetamos arba perdirbamos kaip įprastas spausdintas popierius.

Daugiau

Hibridinis UV spausdintuvas Ricoh Pro TF6251

Produktyvus ir universalus UV spausdintuvas reklamos gamybai, skirtas spausdinti ant plokščių paviršių, taip ir ant ruloninių medžiagų. Spaudos greitis net iki 116m2/h. Naudojamos medžiagos spausdinant ant plokščių paviršių gali siekti iki 11 cm aukščio. Didelis greitis, itin aukšta spaudos kokybė ir žemi gamybos kaštai leis pagaminti įvairiausią produkciją – pakuotę, reklaminę spaudą ir net interjero ar dekoro elementus.

Daugiau

Skaitmeninė pjaustyklė/ploteris Morgana ColorCut SC6000

Revoliucinis naujo tipo hibridinis įrenginys – automatinė pjaustyklė/ploteris. Apjungiamos plokščiastalio ir lapinio ploterio technologijos. Pjaustyklė/ploteris su automatinu lapų padavimu, 2 įrankiai: peilis ir bigas. Kompaktiškas ir itin universalus įrenginys, puikiai derantis šalia skaitmeninės lapinės spaudos.

Daugiau

SUSISIEKITE

Produktu/servisu/sekmes forma

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

 • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Loading...
Cookie Settings