Profesionalūs LED ekranai

Konferencijų salės

Susitikimų kambariai

Vaizdo konferencijų įranga

Pokyčiai BMK vaizdo ir garso sprendimų srityje: atsisakome trumpalaikės įrangos nuomos ir renginių techninio aptarnavimo veiklos

Viena iš UAB „Biznio mašinų kompanija“ verslo sričių – Vaizdo ir garso sprendimai (AV) daugelį metų savo veiklą vykdė dvejomis kryptimis: ilgalaikių sprendimų diegimas ir pardavimas bei renginių aptarnavimas ir trumpalaikė įrangos nuoma.

Pastarieji metai – tai puikus laikas verslui išsigryninti veiklas, kurioms verta skirti daugiau dėmesio bei resursų, ir ryžtingai atsisakyti to, kas yra nefunkcionalu. Atsižvelgdami į susiklosčiusią situaciją dėl Covid-19 pandemijos bei sustabdytus renginius, nusprendėme atsisakyti trumpalaikės įrangos nuomos ir renginių aptarnavimo verslo.

Šis sprendimas leis mūsų komandai dar labiau koncentruoti savo dėmesį į ilgalaikių vaizdo ir garso sprendimų diegimą organizacijose, ir jų palaikymą.

Norime padėkoti visiems renginių organizatoriams, kultūros atstovams už ilgametį bendradarbiavimą, pasitikėjimą, įdomias patirtis ir įspūdingus renginius, prie kurių turėjome galimybę prisidėti.

O renginių buvo iš tiesų daug. Dalinamės dalies iš jų akimirkomis:
Skaitmeninių reklaminių ekranų tinklo sprendimas Kosmetikos ir parfumerijos parduotuvėse ,,Douglas”

„Douglas“ yra didžiausias Europoje kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių tinklas, turintis itin gausų asortimentą. Grožio prekių specifika, garsiausi prekiniai ženklai reikalauja tinkamos reklamos ir jos  vizualinio pateikimo, todėl atvaizdavimo priemonėms keliami aukščiausi kokybės reikalavimai.

BMK, UAB „Douglas LT“ tinklo parduotuvėse, įdiegė skaitmeninių reklaminių ekranų tinklą. Parduotuvių vitrinose sumontuoti padidinto ryškumo ekranai, pritraukiantys klientų dėmesį ir informuojantys apie parduotuvėje vykstančias akcijas. Kasų zonose įrengtos vaizdo sienelės, sukuriančios galimybę reklaminį turinį transliuoti 280 cm įstrižainės ekrane.  Turinio valdymo sprendimas leidžia atnaujinti informaciją visose parduotuvėse arba tik pasirinktose vos per keletą minučių bei suplanuoti grojaraštį iš anksto. Turinys vaizdo ekranuose gali būti nuolat keičiamas be jokių papildomų kaštų. Tinkamas sprendimas  kosmetikos ir parfumerijos tinklui „Douglas“ leidžia pritraukti vis daugiau klientų.

Skaitmeninių reklaminių ekranų tinklo sprendimas Kosmetikos ir parfumerijos parduotuvėse ,,Douglas”

Atnaujinta Martyno Mažvydo biblioteka: apie technologijas, atviras duris į pasaulio išmintį

Nuotolinė komunikacija Lietuvos ūkininkams

„Circle K“ degalinėse – centralizuotas vaizdo ir garso transliavimo sprendimas

Cookie Settings