Automatinio pjaustymo ir frezavimo sprendimai


Nuolat daugėjant mažų pakuotės, reklamos ir pardavimo vietų iškabų gamybos užsakymų, vis dažniau yra dairomasi į pilnai  automatizuotus darbo eigos (workflow) sprendimus: nuo pasiūlymo paskaičiavimo ir gamybos planavimo iki precizinio plataus pasirinkimo medžiagų konturų pjovimo, bigavimo ir frezavimo.

Naudokite „Kongsberg“ interaktyvųjį vedlį, kad surastumėte, kuris stalas tinka jūsų gamybos poreikiams: http://ow.ly/1hF030mWhQq

Prekės

Esko Kongsberg X Starter

Kongsberg X Starter tai patikimumas, pakartojamumas, tikslumas ir paprastumas naudojime už ypač patrauklią kainą!

Daugiau

Esko Kongsberg C

Kongsberg C – tai nenutrūkstam produktyvumas 24 valandas, 7 dienas savaitėje. Plataus formato Kongsberg C suprojektuotas neatsilikti nuo plataus formato dabartinių ir ateities spausdintuvų.

Daugiau

Esko Kongsberg X

Kongsberg X siūlo neribotą universalumą. Nesvarbu kokioje srityje Jūs dirabte – reklamos gamyba, pakuotė ar pardavimų vietų displėjai – Kongsberg X neleis atsisakyti užsakymo nei dabar, nei ateityje.

Daugiau

ESKO Kongsberg C Edge

Išskirtinė kokybė už puikia kainą, Kongsberg C Edge – tai naujausias ESKO modelis Kongsberg šeimoje. Tinkamiausias pasirinkimas reklamos gamybos ir kartono pramonei.

Padidinkite gamybos produktyvumą pasinaudodami aukštu pjovimo greičiu (75m/min) ir pagreičiu (1G).

Daugiau

Prekės

Esko Kongsberg XE

Mažesnio formato Kongsberg XE  yra tobulas greitam ir kokybiškam gaminių iš kartono prototipavimui ir mažų titražų gamybai.

Daugiau

Esko Kongsberg XP Auto

Kongsberg XP Auto – tai pilnai automatizuota pakuotės ir pardavimų vietos displėjų kirtimo linija, kuriai nereikia kirtiklių.

Daugiau

Partneriai