Renginys: 11 spalvų – milijonas galimybių. Kaip jas išnaudoti?


Spaudos gamybos rinkoje egzistuoja arši konkurencija, neretai priverčianti rinkos dalyvius varžytis dėl klientų mažinant savo kainas. Tačiau yra ir kitas variantas – savo gaminiams sukurti pridėtinę vertę, išskirtinumą, dėl kurio klientai rinksis būtent Jus.

Sprendimas yra – Xerox Versant 180 Press su “Adaptive CMYK Plus” – aukšta kokybė ir papildomų spalvų technologija už prieinamą kainą

DĖMESIO –  ateikite ir pamatykite savo akimis, kaip kuriami išskirtiniai gaminiai, naudojant baltą, auksinį, sidabrinį, skaidrų ir fluorescencinius tonerius su Xerox Versant 180 Press ir „Adaptive CMYK Plus“!

Spalio 8 d. kviečiame atvykti į  demonstraciją nuo 12 iki 17 val. jums patogiu metu ir pamatyti visas „Adaptive CMYK Plus“ ir Xerox Versant 180 Press galimybes savo akimis. Mūsų specialistai praktiškai pademonstruos ir papasakos, kaip išnaudoti šios technologijos teikiamus privalumus, pamatysite įrenginio programinę įrangą ir funkcionalumą.

Renginio laikas: spalio 8 d., 12 iki 17 val.;
Renginio vieta: Vilnius, Vytenio g. 42A

REGISTRACIJA

Registracija į renginį būtina

 

Adaptive CMYK Plus

Xerox Versant 180 Press naudojama „Adaptive CMYK Plus“ technologija leidžia išplėsti tradicinę CMYK (mėlynos, raudonos, geltonos ir juodos) spalvų konfigūraciją, panaudojant papildomas spalvas: auksinę, sidabrinę, baltą, skaidrę ir fluorescencines. Išnaudokite papildomų spalvų teikiamą išskirtinumą: aukso, sidabro, skaidrių ir baltų dažų tekstai, paryškinimai ir grafiką ant tamsių popierių bei gaminkite unikalaus dizaino atvirutes, skrajutes, kvietimus, plakatus, dovanų kuponus ir kt.

Xerox Versant 180 Press

Profesionali spaudos sistema mažiems ir vidutiniams tiražams Xerox Versant 180 Press „Versant Presses“ šeima yra žinoma dėl aukštos kokybės, automatizavimo sprendimų ir galimybės spausdinti ant įvairių tipų popieriaus. Naudodami „Versant 180“, padidinsite savo galimybes. Itin paprasta vaizdo kokybės reguliavimo sistema (SIQA) ir EFI serveriai, leidžia spausdintuvams sklandžiai, atlikti darbus per trumpesnį laiką, sukontroliuoti vaizdo išdėstymą, išlaikant optimalią spaudo kokybę ir aukštesnį ekonomiškumą. Naudojant automatinę popieriaus registracijos technologiją (IRA), padidinsite savo darbo našumą ir išlaikysite aukštą kokybę spausdindami ant įvairaus popieriaus.

Kaip išplėsti savo galimybes? Spausdinkite 80 psl./min greičiu nuo 52–350 gsm ir maksimaliai padidinkite savo darbų galimybes. „Xerox Ultra HD“ sukuria nepriekaištingą ofseto lygio spaudą. 4 kartus aukštesnė spaudos raiška, 4 kartus daugiau pikselių nei standartinėje spaudoje, išskirtinė kokybė spausdinant net ir smulkias detales, naudojant VCSEL ROS technologijos 2400 x 2400 dpi skiriamąją gebą.

Prekės

Xerox Versant 180 Press

Profesionali spaudos sistema mažiems ir vidutiniams tiražams

Pagrindinės savybės:

 • 80 psl./min spaudos greitis
 • Ultra HD raiškos technologija (RIP 1200 x 1200 dpi)
 • Padidinto formato (XLS) spauda 13 x 26″ (330 x 660 mm)
 • Automatinė popieriaus registracijos technologija (IRA)
 • SIQA sistema, palaikanti vienodą spaudos kokybę nuo pirmo iki paskutinio spaudos tiražo lapo

Galimybė komplektuoti su profesionaliais CMYK Plus priedais:

VIVID – Auksinė, sidabrinė, permatoma ir balta spalvos

(Gold, Silver, Clear ir White toneriai)

FLUORESCENT –  fluorescencinė Cyan, fluorescencinė Magenta, fluorescencinė Yellow spalvos

(fluorescencinė Cyan, fluorescencinė Magenta, fluorescencinė Yellow ir standartinis Black toneriai)

Daugiau

Xerox Versant 180 Vivid KIT

Profesionalus CMYK Plus priedas XEROX VERSANT 180 spaudos mašinai

Pagrindinės savybės:

 • VIVID – Auksinė, sidabrinė, permatoma ir balta spalvos (Gold, Silver, Clear ir White toneriai)
 • Galimybė spausdinti viena arba visomis spalvomis vienu metu
 • Greita transformacija iš tradicinių spalvų
 • Specialus stalas priedui sudėti
Daugiau

Xerox Versant 180 FLUORESCENT KIT

Profesionalus CMYK Plus priedas XEROX VERSANT 180 spaudos mašinai

Pagrindinės savybės:

 • FLUORESCENT – fluorescencinė Cyan, fluorescencinė Magenta, fluorescencinė Yellow spalvos (fluorescencinė Cyan, fluorescencinė Magenta, fluorescencinė Yellow ir standartinis Black toneriai)
 • Galimybė spausdinti viena arba visomis spalvomis vienu metu
 • Greita transformacija iš tradicinių spalvų
 • Specialus stalas priedui sudėti
Daugiau
Cookie Settings