3D spausdintuvai ir skeneriai


Su 3D spausdinimo technologija įvairios figūrėlės bei originalūs daiktai gimsta vos per kelias valandas ar dienas. Ši technologija išties keičia nusistovėjusias normas. Nuo mažų dienų mokytis dirbti su šia perspektyvia įranga yra labai svarbu.

3D spausdinimo staliniais spausdintuvais lyderis, „Makerbot“ yra 3D spausdinimo technologijų lyderis, diktuojantis patikimumo ir naudojimo paprastumo standartą  kiekviename 3D spausdinimo proceso etape.
Įkurta 2009 m., „MakerBot“ buvo viena iš pirmųjų kompanijų, kuri pavertė 3D spausdinimą prieinamu kiekvienam naudotojui. Todėl ši technologija netruko paplisti ugdymo įstaigose, kur mokiniai gali lavinti savo matematinius, kūrybinius, dizaino ir architektūros gebėjimus, pasitelkdami 3D spausdinimo technologijas.

Plačiau apie 3D spausdintuvus „Makerbot“ rasite -> ismanimokykla.lt

Kitas efektyvus 3D spausdintuvas „Delta“ skirtas spausdinti iš keramikos ir molio medžiagų. Aliuminio ir plieno konstrukcija garantuoja stabilumą ir tikslumą, gaminant  kokybiškus spaudinius iš tankių skysčių. Tikslus ir greitas visų keraminių medžiagų naudojimas. 3D molio spausdintuvas atviras ir prieinamas iš trijų pusių, kad būtų galima sąveikauti spaudinių metu. Tai kompaktiškas profesionalus molio 3D spausdintuvas, kuriuo galime spausdinti įvairius gaminius iki 40 cm aukščio bei 20 cm skersmens.

Plačiau apie keramikos ir molio 3D spausdintuvus „Delta“ rasite -> ismanimokykla.lt

SUSISIEKITE

Pagrindinė forma

Pagrindinė kontaktų forma
  • Sutinku, kad UAB “Biznio mašinų kompanija“ tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis atsakymo į užklausą pateikimo tikslu

  • Susipažinau su UAB „Biznio mašinų kompanija“ pateikta privatumo politika

Cookie Settings